0

Where Sergi Samper

38

@maroon Nie, wisi mi opinia takich ludzi. Wspieranie wroga Polski, którego władze jasno mówią o eksterminacji naszego kraju, jest dla mnie czymś niewyobrażalnie głupim.

Szczególnie, że satelicki przydupas rosji zza wschodniej granicy dąży do destabilizacji mojego kraju i regionu, ściągając inżynierów i pchając ich na granicę mojego kraju, co prowadzi do śmierci naszych żołnierzy, wzrostu wydatków na zbrojenia czy spadku turystyki w regionie.

De facto człowiek jadący do rosji czy na białoruś wspiera pośrednio albo i bezpośrednio państwa będące w wojnie hybrydowej z naszym krajem a także atakujące zbrojnie sąsiednie kraje - Ukraina, Gruzja.

32

@Mistrzgry1 Mi wystarczy, że w Rosyjskiej telewizji mówią o ataku nuklearnym na Polskę i kraje zachodnie. Albo, że atakują zbrojnie sąsiednie kraje bez żadnego powodu. I gardzę ludźmi, którzy odwiedzają tego typu kraje i zostawiają tam pieniądze.

Pozdro, miejmy nadzieję, że nie trafisz do obozu.

1

@Sulimo Liczę na debiut Sergiego Sampera

0

@Sulimo To dzisiaj prosimy o wygrane gospodarczy z wyjątkiem jednego meczu.

49

@Mistrzgry1 Daj znać jak trzeba będzie cię wymienić za jeńców wojennych, bo przypadkiem znajdą u Ciebie coś nielegalnego w bagażu.

1

@Sulimo Najlepsze jest to, że oni podwójnie dymają podatnika, bo nie dość, że miasto im płaci to jeszcze Orlen xD

18

@Rust_Cohle Niesamowite, że nawet jakby City wygrało wszystkie 38 kolejek to nadal mieliby mniej punktów na koncie (114) niż postawionych zarzutów (115). To jest dopiero osiągnięcie.

3

@Adran360 Legendarne szczypce do wyciągania płodu +9

1

Będzie karny i Napoli z szansą na wyrównanie.

1

@Mezocyklon87 Tak ogólnie to 200 zł 25 lat temu było więcej warte niż 800 zł teraz.

1

@misterio Ale jednocześnie są największym producentem filmów porno na świecie. Ostoja normalności xD

1

@Botanik Kto herbuje ten wpis, ten jest za Realem.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Xabi Alonso do grudnia

1

@Rust_Cohle Lepiej się prezentował siedząc na ławce w City.

2

@FCB_dimiC Zaraz po przejeździe Realu z wygranym trypletem.

25

Real wygrał z Valladolid 3:0
Barcelona wygrała z Valladolid 7:0

Według moich obliczeń golimy Real 4:0.

6

Ledwo strzelił, dałbym pół punkta @AlexDark00

4

@tristan87 Przeczytał La Bambę i stwierdził, że jednak araby są be.

0

@FcPortoFan1999 No właśnie wydaje mi się, że po to zostanie wprowadzony - jako młodzieżowiec z potencjałem sprzedażowym.

0

@FcPortoFan1999 @Bernard777 Tylko nie sprawdzajcie gdzie wcześniej grał Marczuk, przed tym jak został najlepszym skrzydłowym w lidze.

14

@juarez Specjalnie dokupiłbym drugi samochód tylko po to, żeby stał na tym miejscu parkingowym jak mnie nie ma w domu :D

8

Derby Wojciecha Kowalczyka na Łazienkowskiej.

7

@Rust_Cohle Gdzie jest haczyk?

0

@FcPortoFan1999 I to jeszcze Niemcy mają opcję wykupu xD

9

Ironiczne, że to właśnie dwaj Polacy, po namowach agentów, chcieli jak najszybciej odejść z Jagiellonii wymuszająć transfer. Tymczasem najemnicy typu Pululu czy Dieguez czy Nene oznajmili praktycznie od razu po mistrzostwie, że zostają xD
@Sulimo @FcPortoFan1999


7

Niespodziewanie Las Palmas straciło dziś punkty.

0

@Stinger_Teraz niech szybko w samolot wsiadają, bo już w niedzielę oklep od Kotwicy Kołobrzeg.

1

@MesQueUnClub96 Najgorszy mistrz, który strzelił 77 bramek w sezonie. Najwięcej od czasów „mitycznej Wisły”. Nie udało się to ani potężnej Legii ani Rakowowi xD

1

@kanver_ Ajax jest warty 15 razy więcej a strzelił tylko 7 razy więcej bramek. Prosta matematyka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?