Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Bo jest rudy.
26
Te notki społeczności to jest takie złoto xDD
2
@kynio302 W sumie to Probierz przegrał tylko z Austrią, która w ciągu ostatnich dwóch lat uległa jedynie Belgii i Holandii oraz właśnie z Holandią, która jednak jest jedną z europejskich potęg. Polemizowałbym więc, że chłop się nie nadaje.
7
Coś w tym jest... Polska jest wyjątkowa.
twitter.com/PawelPaczul/status/1804256599558512911
1
@Worny Polska z jakimś ogórkiem do ogolenia. A w tej sytuacji to Hiszpania - Włochy
4
@Kgorecki2500 twitter.com/TrollFootball/status/1804211298508407146
6
@FabianekMrozek Tak, a to tylko jedna z ich zalet.
4
Najważniejsze, że nasza prawdziwa reprezentacja wygrała dzisiaj z Kanadą 2:0. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Jak on tego nie strzelił teraz....
0
@kamiVeB Przecież jak Francja dzisiaj przegra, a my ich rozwalimy to możemy nadal wyjść z 3 miejsca.
3
W sumie to to jest ewidentny karny z tą łapą xD Chyba, że znowu te idiotyczne przepisy zmienili.
0
No to dzisiaj Francja umoczy, a później rozwalamy ekipę Kiliana jakieś 5:0 i łatwo wychodzimy z 3 miejsca.
2
Probierz po dzisiejszym meczu
1
Szczęsny co flashabki z Grecji sobie zrobił xDDDDDDDDDDDDD
2
W tym meczu Slisz to jest jedynie wkład do koszulki.
1
No nic, trzeba strzelić bramkę Austrii a później rozgromić Francję.
2
Nie rozumiem braku Romanczuka, nie rozumiem. Chlop by na dupie jechał za tym Austriakiem...
12
Śmierdzi od tego sędziego takim madryciokiem.
0
Za Slisza to Romanczuk obowiązkowo.
2
Dobra łatwo, jedziemy dalej.
1
Escandalooooooo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Dawidowicz kryjący powietrze, nikt nie umie podejść do wybitej piłki... Dawać Romanczuka!
6
@Kgorecki2500 Zdecydowanie ten jeden austriacki polityk, który jednak największą karierę polityczną zrobił w innym kraju.
Zdjęcie powiązane
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTwrFoGDxV_jY39G_DmmLYDULeSv32tbKTWf4scKccVz0r0wZrS
28
News dnia proszę państwa. Kij z tym meczem reprezentacji, Awantura o Kasę powraca!
0
@Donnie_Darko Skończył się ten leśny dziadek
0
Cienki ten Messi, nawet nie hattricka nie strzelił.
1
@FabianekMrozek Gospodarzem meczu otwarcia jest Argentyna, więc jak logika wskazuje, Copa America w tym roku organizują Stany Zjednoczone.
10
@kolomen2 Szymanski come to Fenerbahce