0

@MesQueUnClub96 Bo jest rudy.

26

Te notki społeczności to jest takie złoto xDD


2

@kynio302 W sumie to Probierz przegrał tylko z Austrią, która w ciągu ostatnich dwóch lat uległa jedynie Belgii i Holandii oraz właśnie z Holandią, która jednak jest jedną z europejskich potęg. Polemizowałbym więc, że chłop się nie nadaje.

7

Coś w tym jest... Polska jest wyjątkowa.

twitter.com/PawelPaczul/status/1804256599558512911

1

@Worny Polska z jakimś ogórkiem do ogolenia. A w tej sytuacji to Hiszpania - Włochy

4

@Kgorecki2500 twitter.com/TrollFootball/status/1804211298508407146

6

@FabianekMrozek Tak, a to tylko jedna z ich zalet.

4

Najważniejsze, że nasza prawdziwa reprezentacja wygrała dzisiaj z Kanadą 2:0. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Jak on tego nie strzelił teraz....

0

@kamiVeB Przecież jak Francja dzisiaj przegra, a my ich rozwalimy to możemy nadal wyjść z 3 miejsca.

3

W sumie to to jest ewidentny karny z tą łapą xD Chyba, że znowu te idiotyczne przepisy zmienili.

0

No to dzisiaj Francja umoczy, a później rozwalamy ekipę Kiliana jakieś 5:0 i łatwo wychodzimy z 3 miejsca.

2

Probierz po dzisiejszym meczu


1

Szczęsny co flashabki z Grecji sobie zrobił xDDDDDDDDDDDDD

2

W tym meczu Slisz to jest jedynie wkład do koszulki.

1

No nic, trzeba strzelić bramkę Austrii a później rozgromić Francję.

2

Nie rozumiem braku Romanczuka, nie rozumiem. Chlop by na dupie jechał za tym Austriakiem...

12

Śmierdzi od tego sędziego takim madryciokiem.

0

Za Slisza to Romanczuk obowiązkowo.

2

Dobra łatwo, jedziemy dalej.

1

Escandalooooooo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Dawidowicz kryjący powietrze, nikt nie umie podejść do wybitej piłki... Dawać Romanczuka!

6

@Kgorecki2500 Zdecydowanie ten jeden austriacki polityk, który jednak największą karierę polityczną zrobił w innym kraju.

Zdjęcie powiązane
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTwrFoGDxV_jY39G_DmmLYDULeSv32tbKTWf4scKccVz0r0wZrS

28

News dnia proszę państwa. Kij z tym meczem reprezentacji, Awantura o Kasę powraca!


0

@Donnie_Darko Skończył się ten leśny dziadek

0

Cienki ten Messi, nawet nie hattricka nie strzelił.

1

@FabianekMrozek Gospodarzem meczu otwarcia jest Argentyna, więc jak logika wskazuje, Copa America w tym roku organizują Stany Zjednoczone.

10

@kolomen2 Szymanski come to Fenerbahce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?