Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FabianekMrozek Gospodarzem meczu otwarcia jest Argentyna, więc jak logika wskazuje, Copa America w tym roku organizują Stany Zjednoczone.
10
@kolomen2 Szymanski come to Fenerbahce
1
@JohnA Nie, ale chciałbym wygrać IPhone'a.
1
@FcPortoFan1999 No de facto to nie jest kwestia interpretacji, bo reguluje to zagadnienie art. 6
Artykuł 6
W rozumieniu artykułu 5 uznaje się, że zbrojna napaść na jedną lub więcej Stron obejmuje zbrojną napaść:
– na terytorium którejkolwiek ze Stron w Europie lub Ameryce
Północnej, na algierskie departamenty Francji, na terytorium Turcji
lub na wyspy znajdujące się pod jurysdykcją którejkolwiek ze Stron na
obszarze północnoatlantyckim na północ od Zwrotnika Raka;
– na siły zbrojne, okręty lub statki powietrzne którejkolwiek ze Stron
znajdujące się na tych terytoriach lub nad nimi albo na jakimkolwiek
innym obszarze w Europie, na którym w dniu wejścia w życie traktatu stacjonowały wojska okupacyjne którejkolwiek ze Stron, lub też na
Morzu Śródziemnym czy na obszarze północnoatlantyckim na północ od Zwrotnika Raka.
1
@Kgorecki2500 Zawsze podobała mi się ta pułapka w Art. 5 NATO. Niby ktoś z zewnątrz atakuje kraj członkowski, ale to "tylko" napaść jakieś wyspy na południu, więc mamy was w dupie. Możecie stracić całą armię, flotę i lotnictwo, ale my wam nie pomożemy :D
Teraz wyobrażamy sobie sytuację, że Rosja finansuje ataki np. Brazylii na Falklandy, Gujanę Francuską, Mikronezję itd.
Niby terytoria sojusznika atakowane, ale jednak obowiązku pomocy nie ma, więc ten sojusznik się wykrwawia, dzięki czemu nie mógłby pomóc w ewentualnym ataku na sojusznika w Europie.
4
Ale złoto ten mecz Anglików xDD
1
@KobeFR Ja kiedyś zatrzasnąłem się na budowie, to kluczem od auta udało się przekręcić zamek w drzwiach.
1
@Sulimo @FcPortoFan1999 Ja tam w klubach lubiłem Probierza xD
3
@Kgorecki2500 Tym, którzy popełnili mniej zbrodni wojennych.
0
@Lucyfffer Nie targi, a kongres Świadków Jehowy :D
19
@PatrychoO Dobrze, że Leo nie jest Hiszpanem, bo wtedy to już w ogóle nie byłoby debaty. Myślę, że minimum 3 euro i 2 mundiale by z nim klepneli xD
6
@Kgorecki2500 David Cage to genialny scenarzysta i Heavy Rain jest świetnie napisane, ale jednak Detroit: Become Human przebija wszystko od Quantic Dream.
2
No i nie jesteś wyjątkowy. @macio_944
24
Nawet na Euro szkalują Brazylię
2
@tristan87 twitter.com/Maslo1981/status/1803528084018307530
Dyrektor sportowy Jagiellonii króciutko z Harrym Potterem.
0
@tristan87 Oddać puchar Pogoni, żeby mogli coś do gabloty włożyć.
0
@tristan87 W Krakowie to trochę XD. Na Narodowym spoko, ale Jagiellonii też nie pasuje termin, bo rozwala cały okres przygotowawczy.
1
@PJ777 Gorzej jak będzie dyskusja nad rzutem karnym, a kapitanem jest bramkarz. Chłop ma sprint przez całe boisko robić? :D
0
@Kgorecki2500 W ostatnim miesiącu byłem w Bohonikach, Kruszynianach i Białowieży. Zatrzymano mnie 2 razy, żeby sprawdzić czy nikogo nie przewożę. Kazali nawet bagażnik otwierać. To jakim cudem ci aktywiści działają, skoro główne drogi są obstawione? Jeżeli omijają patrole to znaczy, że działają nielegalnie. To o co apeluje Kosiniak i czemu po prostu nie będą tego traktować jako handel czy tam przemyt ludzi?
9
@Culer9002 Lepiej mu nie mów o fladze Nepalu, bo będzie do jutra rozkminiał.
0
@BorzyKrzys Ava Maxx >>>>> Dua Lipa
3
Proponuję obustronny walkower i odesłanie pucharu do Szczecina w ramach pocieszenia.
Swoją drogą PZPN ustalił termin meczu o Superpuchar, nie pytając zarządcy obiektu, czy w tym terminie obiekt jest dostępny xDDDDD
5
Czyli jednak asymilują się.
2
@AFA Musimy pokonać Węgrów
1
@maroon 3 dwumecze musi wygrać aby grać w LM, 2 aby grać w LE, 1 aby grać w LKE.
0
@arsenallondyn0 Raczej nie
https://en.wikipedia.org/wiki/Khalilou_Fadiga
8
Piłkarscy Bogowie chcą, aby ekipy z Polski grały dalej w pucharach.
0
@szkutnik91 zmien x.com na twitter.com
3
To ten ziomek,co ukradł Dolbergowi zegarek za 70 tys. euro. i wyrzucili go za to z klubu xD
Ale mimo wszystko spory talent.
1
Przepiękne losowanie Jagiellonii
@FcPortoFan1999