Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Don Lucas Kurczę, a wystarczyłoby znieść bezsensowny zakaz handlu w niedzielę.
22
@Vampir707 Cieszę się, że w końcu wypowidział się na La Rambli prof. dr hab. Nauk Ekonomicznych Vampir707
4
@FC1899Barca Nie łatwiej było na wstecznym? :D
6
@Kondziubarca Z Shakirą?
2
@Aragorn33 Przecież to JEGO skład legend. Nikt nie mówił, że to mają być obiektywnie najlepsi piłakrze.
5
@Lionel_Messi10 Złożą papiery, żeby grać w Ligue 1?
5
@matirix20 W końcu jakaś poważna, rzeczowa analiza.
0
@kuz Dobra próba panie inspektorze.
11
@paweldunajecfcb Cholera, źle trafiłem.
Lb 31:17-18
Zabijecie więc spośród dzieci wszystkich chłopców, a spośród kobiet te, które już obcowały z mężczyzną. Jedynie wszystkie dziewczęta, które jeszcze nie obcowały z mężczyzną, zostawicie dla siebie przy życiu.
14
@Lionel_Messi10 Jeżeli Barca na tym więcej zarobi, to sponsorem tytularnym może zostać nawet pornhub.
10
@FC1899Barca Ja np. nie lubię parkować równolegle, bo po prostu nie czuję się pewnie podczas tego manewru. Wolę zaparkować 100-200 metrów dalej ale prostopadle, żeby tylko nie parkować równolegle :D
0
@taris Czyli albo City albo my go przyklepiemy.
0
@Gaz Jakoś bardziej mi się podobała Drużyna Pierścienia
4
@Uukasz_93 No jasne, że nie możemy oceniać przeszłości. Tak samo nie można powiedzieć, że Wojna trzydziestoletnia była zła lub bez sensu, bo nie byliśmy chłopem-kalwinistą żyjącym we wschodnim Magdeburgu.
2
@Kusco15 @Medium
Jestem tu przed gorącymi. Pozdrawiam mamę, tatę i rodziców.
7
@marcin62 W 1944 Powstańcy strzelali do takich jak Ci "narodowcy".
71
Można nie lubić kabaretów, ale tutaj pojechali równo. A najgorsze jest to, że to wszystko prawda.
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1554036831674683393
0
@DamianBarcaCule Polskę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@El dominatore Co najmniej 51 goli w lidze i minimum 100 goli w roku kalendarzowym.
8
@draxidox Ale kto tam miał iść do gazu? Co Ty opowiadasz teraz?
@Przemek2323 Cześć i chwała tym co walczyli! Hańba tym co zadecydowali o wysłaniu tylu ludzi na rzeź!
3
@IronSanHybrid
The New Pope
The Young Pope
7
@Firestone Daj spokój. Nie wytłumaczysz, że takie sztuczne klubiki jak P$G, czy $ity niszczą futbol. Na szczęście szejki nie zdobędą jeszcze długo LM i będą się kompromitować jak P$G z nami, czy $ity co rok.
1
@Chaoss Ależ bym obejrzał duet Russel-Leclerc w Mercedesie
4
Brawo Max. Tak trzymaj. Jeszcze raz!
1
Grande Strategia Ferrari xD
13
Wspaniały to był mecz. Nie zapomnę go nigdy.
5
Prawdziwy właściciel 9 pokazuje skończonemu Lewusowi jak się strzela.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Pique skasował go jak numer do Shakiry.