Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Czy Lewandowski tym transferem zapewnił sobie miano największego Polaka w historii? Niby Jan Paweł II jest mocnym konkurentem, ale Papież nie strzelił 5 bramek w 9 minut.
5
Ah, Viaplay :D
11
@damianex10 No bo jednak here we go Messiego było smutne i rozczarowujące. A mam wrażenie, że większość obserwujących Romano to jednak kibice Barcy.
21
Ależ to będzie rywalizacja. Lewandowski w Barcy vs Haland i Mbappe w Realu.
15
Mówcie co chcecie, ale moim zdaniem Lewandowski będzie największym Polakiem w historii Barcelony. Nawet jeżeli będzie słabo grał.
6
@Majkel34 Ultra-katolicka, zdyscyplinowana i potężna armia przegrała bitwę ze zbieraniną multikulti dowodzoną przez jakiegoś uchodzcę z Litwy, który wcześniej poślubił kilkunastoletnią dziewczynkę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Pawel13sz Trzeba być nieźle odklejonym, żeby nie zaliczać CR7 do najlepszych graczy w historii futbolu.
3
@Jasialdinho O Bartomeu też tak pisałeś?
1
@ToWinaSedziego Spam 9.3.5
10
@paweldunajecfcb Efekt motyla. Gdyby nie mandat, to byś nie miał stłuczki.
5
@FC1899Barca Najlepszy napastnik pokolenia xD
Co najwyżej Benzema jest najlepszym napastnikiem wśród kamerzystów i najlepszym kamerzystą wśród napastników.
9
@Clue To niezły Afrykanin z Brazylii
19
@mateusz1989VeB To wina zarządu, że w ogóle rozważają kupienie tego typa za 70 baniek xD.
7
@macio_944 @Bykunn
3 razy debil. Pan Janusz przechodzi do następnej rundy konkursu na dzbana roku.
1
@FC1899Barca Jak w V for Vendetta.
"People shouldn’t be afraid of their government. Governments should be afraid of their people"
3
@domin682 Na pewno Polska sobie bez Unii poradzi.
1
@koksik2700 Proszę bardzo. Używanie google nie boli. Serio.
https://letmegooglethat.com/?q=pride
2
@koksik2700 A jak wpiszesz duma w google to wychodzi izba niższa parlamentu Federacji Rosyjskiej.
Wszędzie SpIsKi i RuScY AgEnCi!!!111
1
@Clue Sunderland Back To Glory. Mają własny stadion, wszystkich sponsorów. Fajna zabawa jak pniesz się w górę z 3 ligi angielskiej.
12
Wiara 0:1 Nauka :D
https://www.edziecko.pl/starsze_dziecko/7,79351,28666610,w-katolickim-liceum-wszyscy-oblali-mature-nie-ma-powodow-do.html
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
@abram3k Mam nadzieję, że Sejm pójdzie za ciosem i wesprze ludzi, którzy przegrywają pieniądze u buka, w kasynie itp.
Kredyt to taki sam hazard. Były niskie stopy to się opłacało brać, teraz nagle płacz, bo ludzie nie widzieli, że kredyt nie zawsze będzie tani.
0
@Bruttal Rozstąpienie się Morza Czerwonego przed Mojżeszem. 7.07.2022 Gdańsk, adaptacja Netflixa
https://x.com/DrunkyJewster/status/1545116172252839937
0
@FCB_dimiC Sędziowie bali się chłopaków z bejsbolami.
2
Jeżeli serio to Lechia napierdziela się z Lechią to ten klub należy zaorać i posypać solą xD
0
Kto na trybuny w Gdańsku wpuścił bydło?
1
@Sau_Ron Decalogue
4
@GeneralXavi Wydaje mi się, że jednak większość lewicy popiera atom. Po prostu Biedroń jest odklejony pod tym względem.
2
@TheNekro94 Dobrze napisał. Króciutko z szejkami.