8

Czy Lewandowski tym transferem zapewnił sobie miano największego Polaka w historii? Niby Jan Paweł II jest mocnym konkurentem, ale Papież nie strzelił 5 bramek w 9 minut.

5

Ah, Viaplay :D


11

@damianex10 No bo jednak here we go Messiego było smutne i rozczarowujące. A mam wrażenie, że większość obserwujących Romano to jednak kibice Barcy.

21

Ależ to będzie rywalizacja. Lewandowski w Barcy vs Haland i Mbappe w Realu.

15

Mówcie co chcecie, ale moim zdaniem Lewandowski będzie największym Polakiem w historii Barcelony. Nawet jeżeli będzie słabo grał.

6

@Majkel34 Ultra-katolicka, zdyscyplinowana i potężna armia przegrała bitwę ze zbieraniną multikulti dowodzoną przez jakiegoś uchodzcę z Litwy, który wcześniej poślubił kilkunastoletnią dziewczynkę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Pawel13sz Trzeba być nieźle odklejonym, żeby nie zaliczać CR7 do najlepszych graczy w historii futbolu.

3

@Jasialdinho O Bartomeu też tak pisałeś?

1

@ToWinaSedziego Spam 9.3.5

10

@paweldunajecfcb Efekt motyla. Gdyby nie mandat, to byś nie miał stłuczki.

5

@FC1899Barca Najlepszy napastnik pokolenia xD

Co najwyżej Benzema jest najlepszym napastnikiem wśród kamerzystów i najlepszym kamerzystą wśród napastników.

9

@Clue To niezły Afrykanin z Brazylii

19

@mateusz1989VeB To wina zarządu, że w ogóle rozważają kupienie tego typa za 70 baniek xD.

7

@macio_944 @Bykunn

3 razy debil. Pan Janusz przechodzi do następnej rundy konkursu na dzbana roku.

1

@FC1899Barca Jak w V for Vendetta.

"People shouldn’t be afraid of their government. Governments should be afraid of their people"



3

@domin682 Na pewno Polska sobie bez Unii poradzi.

1

@koksik2700 Proszę bardzo. Używanie google nie boli. Serio.

https://letmegooglethat.com/?q=pride

2

@koksik2700 A jak wpiszesz duma w google to wychodzi izba niższa parlamentu Federacji Rosyjskiej.

Wszędzie SpIsKi i RuScY AgEnCi!!!111

1

@Clue Sunderland Back To Glory. Mają własny stadion, wszystkich sponsorów. Fajna zabawa jak pniesz się w górę z 3 ligi angielskiej.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

@abram3k Mam nadzieję, że Sejm pójdzie za ciosem i wesprze ludzi, którzy przegrywają pieniądze u buka, w kasynie itp.

Kredyt to taki sam hazard. Były niskie stopy to się opłacało brać, teraz nagle płacz, bo ludzie nie widzieli, że kredyt nie zawsze będzie tani.

0

@Bruttal Rozstąpienie się Morza Czerwonego przed Mojżeszem. 7.07.2022 Gdańsk, adaptacja Netflixa

https://x.com/DrunkyJewster/status/1545116172252839937

0

@FCB_dimiC Sędziowie bali się chłopaków z bejsbolami.

2

Jeżeli serio to Lechia napierdziela się z Lechią to ten klub należy zaorać i posypać solą xD

0

Kto na trybuny w Gdańsku wpuścił bydło?

1

@Sau_Ron Decalogue

4

@GeneralXavi Wydaje mi się, że jednak większość lewicy popiera atom. Po prostu Biedroń jest odklejony pod tym względem.

2

@TheNekro94 Dobrze napisał. Króciutko z szejkami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?