Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Frenkiego to specjalnie wystawia na ŚO, aby zniechęcić go do pozostania w Barcy xD
14
Nie no, trzeba rzucić klasykiem.
https://x.com/MatiJankowski/status/1083410132149649408
19
Dembele usiądź mi na mordzie.
0
Kuźwa, Dembele, weź się nie łam. Masz papiery na genialnego piłkarza. Oby tylko ciało i głowa nadążały...
1
Busquets, Kessie, Nico... taki tartak w pomocy. Valverde out
4
Lewandoski na grafice xDDD
4
@Rust_Cohle Z treści to jasno nie wynika. Możemy jedynie domniemywać.
1
@Image Może Martina zechcą.
8
@mateusz1989VeB Jak szarżujący ork z Władcy Pierścieni.
3
@Janiama Sevilla by się zgodziła na te 55 mln, ale bez nich.
3
@BarcaaVEB Tylko i wyłącznie Żywiec Zdrój.
1
@NeKenI Nie lądujcie na Marsie.
0
@Ojciec5tkidzieci Na dożywocie/25 lat w pierdlu każdego kto brał udział w zabójstwie. I oczywiście niech przymusowo pracują na swoje utrzymanie.
1
@Foro Tak. Brat bliźniak.
1
Tak się śmialiście z narzekania Russela, a jednak Perez oddał grzecznie pozycję. Warto było.
4
Ferrari w pigułce.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@jedrek7000 To czym ona jeździła? Ruskim czołgiem co pali 1000l na 100km?
2
Raphinha usiądź mi na mordzie.
9
Widzieliśmy pierwszą Lagę na Robercika. Szacun Xavi za dostosowywanie taktyki do gracza.
1
Dobrze Robercik, króciutko z nimi.
12
Top 2 cudotwórców w historii ludzkości.
1. Mateu Alemany
2. Jezus Chrystus
10
Porażka 0:3 z USA. A my chcemy wygrać z Argentyną i Meksykiem, aby wyjść z grupy na Mundialu... Ciężko to widze.
45
@Wilczeq Z czuba.
2
@macio_944 Sen jest dla słabych.
0
@Nano22 Nie zapominajmy o tym, że Kounde jest za drogi i za słaby.
1
@Sulimo Sorry, my bad. Właśnie widzę, że usunęli ze Steama. Dziwne, bo ciągle mam w bibliotece.
14
@BulaKG W życiu bym nie wybrał chińszczyzny zamiast dobrego burgerka.
1
Dobrze, że gramy dzisiaj z Iranem. Przygotuje nas to na Arabię Saudyjską na Mundialu.
0
Co teraz Brondby zrobilo to nie mam pytań.