1

@MSN30 ???? Gdyby nie on to byśmy w 10 grali i do przerwy byłoby pewnie 1:1.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Oczywisty karny. Podbił ręką piłkę nad nogą Depaya.

1

Uwielbiam to sapanie, że drużyna nie wybiła piłki. Przecież od tego jest sędzia. Gra się do gwizdka.

1

Dobrze Depay. Podbijaj cenę.

4

I cyk Skorupski rasizm.

1

Holendrzy stwierdzili, że koniec zabawy i trzeba uciszyć Polaków, bo się panoszą.

2

Sędzia ****, ale gdyby nie on to byśmy grali w 10 i prawdopodobnie byłby remis 1:1 :D

3

Oczywisty karny i druga żółta kartka dla Krychowiaka. #escandalo

1

Lekkie muśnięcie, niezasłużona żółta kartka - Bednarek kopie od tyłu i przerywa kontrę.
Tak trzeba grać - Krychowiak prawie złamał nogę De Jongowi.

Co to za komentatorzy? xD

5

I cyk hajs zarobiony. Dzięki Krycha xDDDDDDDD

4

@Khajio Nie znasz się. Boniek powiedział kiedyś:

- Co z tego, że Holendrzy mają De Ligta. My mamy przecież Bednarka.

xD

16

@Striker Zdecydowanie zasiada przy jednym stole z Messim i Ronaldo. Najlepszy defensywny napastnik na świecie.

2

@barcelonaLM Lewandowski chce iść do bardziej medialnej ligi. Nie przeniesie się przecież do tej ogórkowej ligi, bo już o ZP to w ogóle zapomni.

2

@Sau_Ron Listopad ;d

0

@diego2021 Nie, bo nie mam jajów i 1000 zł to dla mnie dużo.

5

Skład Holendrów.

5

Góralski i Krychowiak. Ależ piłeczka będzie chodziła. Joga Bonito proszę państwa.

8

Ten moment, gdy nawet absolutny odklejeniec powie czasem coś mądrego.


7

@marcin62 Gość już za same hasztagi powinien zostać skierowany do Choroszczy. I to nie na badania, a na stałe.

1

@Jestjakjest Bez przesady. Luka Jović jest cienki jak sik pająka.

4

@Survier Reczywistość:
Modrić, Kroos, Casemiro - ale to będzie chodziło.

6

@Kondziubarca To chyba najprędzej w 2040. Przecież Ukraina będzie się odbudowywać przez następną dekadę, a już nie mówiąc o zorganizowaniu imprezy piłkarskiej...

1

@Nano22 Jeszcze przed gorącymi. Pozdrawiam mamę, tatę i rodziców.

7

@Transu96 Pamiętam jak na VPNie ratowałem Janiame. Sam chyba z 10 głosów oddałem żeby został. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

19

@Kgorecki2500 Nie martw się, jeszcze się nie zdarzyło, żeby samolot nie wrócił na ziemię.

27

Tylu teczek co dzisiaj na BI wyciągnięto, to nawet Kiszczak w szafie nie miał.

15

@FC1899Barca Ciekawe czy rzuciła złodziejem w samochód, czy samochodem w złodzieja.

0

@koksik2700 Batmana oglądasz?

0

@VegetaPolska Nie wiem jakim cudem zdrowemu, dorosłemu mężczyźnie, może przejść przez myśl, że 15 letnia dziewczynka może być "laską". Jeszcze to gadanie, że prawnie jest już legalna.

Przedział 10-12 lat bym jeszcze zrozumiał, ale takie starocie? Dramat. Nie masz za grosz wstydu i szacunku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?