Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Janas11224 Co jak co, ale światowa korporacja osiągająca miliardowe zyski nie wymaga takiego wsparcia, jak Pani Kasia z Panem Jurkiem prowadzący kuchnie domową na przedmieściach. Więc hasło wspieramy gastro jest słuszne, ale tyczy się raczej mniejszych, lokalnych biznesów.
1
@xAdrianx Moim zdaniem bredzisz.
2
@Kgorecki2500 Zdecydowanie DC. Trylogia Nolana, V for Vendetta, Joker czy najnowszy Batman biją na głowę każdy film Marvela.
2
@Janas11224 Na 50 litrach to jest 15 zł zniżki. Nawet nie chce mi się pobierać tej aplikacji xD
6
@MesQueUnClub96 Mundial dla Barcelony i Liga Mistrzów dla Polski.
33
@Wojcio Jeżeli myślisz, że 26h pracy w szkole to cały wymiar czasu pracy, to grubo się mylisz. Nauczyciel pracuje także w domu nieodpłatnie, aby przygotować się na zajęcia.
Praca nauczyciela powinna być godziwie opłacana ze względu na powagę stanowiska i to, jakie znaczenie ma dla społeczeństwa. Społeczeństwo wykształcone musi mieć odpowiednią kadrę nauczycielską. Nie oszukujmy się, kto normalny pójdzie pracować w tak ciężkim zawodzie jak nauczyciel za psie pieniądze. Szczególnie, że praca nauczyciela musi wiązać się z odpowiednim wykształceniem.
Oczywiście godziwe wynagrodzenie powinno iść razem z kwalifikacjami nauczyciela. Nierobów wywalić na zbity pysk. Zostawić najlepszych.
2
@xAdrianx Tylko mocny gaz. Lepiej gasi pragnienie
0
@Rust_Cohle @Sulimo Kiedyś na starym Orionie zebraliśmy ekipę 10 osób i w 5h wszystkie moby z V2 zebraliśmy w red sali. To były czasy kiedy istniały tylko 4 różne CH. Oczywiście akcję przeprowadziliśmy we czwartek, na każdym Ch, po przerwie technicznej. Przez tydzień nie było ekspienia w V2. :D
2
@barcelonaLM 3 złote taniej na 10 litrach. Życie sobie ułożę na nowo za te pieniądze.
0
@MessiTheBesst Moje miasto 300k mieszkańców, a lotniska brak. xD
4
@masq Diego Armando Maradona. Dawaj coś łatwiejszego
0
@Cotutajsiedzieje Czyli amigosi są też w PSG.
40
@Hubsao Co nas obchodzi największa legenda Barcelony i najlepszy piłkarz w historii futbolu. Fundament sukcesów Blaugrany, największy piłkarz w historii klubu, który powinien mieć kilka pomników za to, co zrobił dla Barcy. XD
Nie wierzę w to co czytam.
1
@Worny Riki Puig. Zdecydowanie
8
Najbardziej prześwietlony człowiek. Chyba k**** rentgenem.
4
Już się nie mogę doczekać, gdy będziemy prowadzić 1:0 z Meksykiem w 90 minucie, Krychowiak wyleci z boiska, a reprezentacja przejdzie na formację 7-1-1, by bronić wyniku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Karokilla Wina jest kierowcy, ale to przechodzień nie upewnił się, że samochód się zatrzyma. Co moim zdaniem powinno być z automatu nominacją do Nagrody Darwina
3
@Commandement Jak to uargumentowali? Że można strzelić babie w aptece z liścia, bo nie sprzeda viagry?
1
@BorzyKrzys Bardzo mądra kobieta. Ekspert w swojej dziedzinie. Na studiach uczyłem się z jej książki - Etyka dla myślących. Polecam.
1
@tomek8756 I bardzo dobrze. Dowalić karę, żeby zabolało. Od małego nie nauczyli że nie należy kraść, a tym bardziej fałszować dokumentów to niech nauczą tego specjalne organy.
0
@NeKenI To jest oczywiste, tak jak mówisz. Wszystko zależy od mentalności. Jednak są sytuacje, w których po prostu ktoś się zagapi, albo tak jak mówisz, jedzie dzban i się śpieszy. W tej sytuacji nawet największa kara nie pomoże. Ale pieszy może ocalić swoje życie po prostu czekając, aż taki głąb przejedzie. Wprowadzając przymus upewnienia się pieszego przed wejściem na pasy niejako można zapobiec wypadkowi.
Innymi słowy uważam, że pieszy wchodząc na pasy i nie upewniając się, że dany samochód się zatrzyma, przyczynia się do powstania szkody. W niewielkim stopniu, ale jednak, bo raczej w jego interesie jest przeżyć, a nie wejść bezmyślnie pod koła rozpędzonego auta.
Czy w tej sytuacji motor był niewidzialny?
Czy w tej sytuacji Skoda była niewidzialna?
Mercedes też był niewidzialny?
1
"Bardzo krótko trwała poprawa na przejściach dla pieszych po zmianie prawa. Dane z tego roku zatrważają — na pasach ginie więcej osób niż w 2021 r. Jasne jest, że problemem są wyłącznie kierowcy. Policja nie potrafi nad nimi zapanować, a samorządy utrzymują niebezpieczną infrastrukturę."
https://www.onet.pl/motoryzacja/brd24pl/widac-dzis-jak-na-dloni-co-jest-problemem-na-przejsciach-dla-pieszych/qeqlgwf,30bc1058
Jasne, dajmy pieszemu więcej nieograniczonego pierwszeństwa na pasach.
To nic, że pieszy zatrzyma się w ułamek sekundy, a kierowca dopiero w kilka sekund. To nieważne, że pieszy straci żyje, a kierowca będzie miał co najwyżej wgniecioną maskę. To nieważne, że pieszy ma nieporównywalnie więcej do stracenia niż kierowca. Dajmy mu pełne pierwszeństwo.
A może rozsądniej i logiczniej wprowadzić zasadę pierwszeństwa pieszego na pasach w ten sposób: Pieszy ma pierwszeństwo na pasach zawsze, ale wejść na pasy może dopiero po zatrzymaniu się samochodu przed pasami lub gdy nie nadjeżdża żaden samochód?
Oczywiście to kierowca powinien zawsze przepuścić pieszego, ale pieszy też powinien mieć obowiązek upewnienia się, że dany samochód się zatrzyma.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tomek8756 Może były nieśmieszne. Ja też za spam nieśmiesznymi memami wsadzałbym do więzienia.
4
@kakusus Vidal, Paulinho, nawet na Yerrym Minie i Emersonie trochę zarobiliśmy.
2
@draxidox Ty się śmiejesz, ale jak Czesiek dobrze podzwoni to Meksyk i Argentyna rozłożą przed nami nogi.
52
@DaPidejpi Niestety nie żyjemy w normalnym kraju. Dowodów na Michniewicza nie ma, bo po prostu nikt ich nie znalazł. A z jakiego powodu tych dowodów nie znaleziono - nie wiem, ale się domy$$$lam.
@IronSanHybrid Najwyraźniej Czesiek 711 razy dzwonił, aby powiedzieć że to pomyłka i ktoś ma zły numer. Fryzjer prawie jak fotowoltaika.
Jadczak dobrą robotę odwalił. Pokazał nie tylko patologię polskiej piłki, ale też patologię wymiaru sprawiedliwości.
0
@zadafcb Los Blackos.
@AdamaTraore Luka Jović, bo przyszedł dzień po Hazardzie.
0
@DonMatteo901 A czy jak Messi zgwałci obronę Arabii Saudyjskiej, to pójdzie siedzieć od razu i nie zagra w meczu z Polską?