Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Deviler Czyli na końcu? Masakra.
0
Czemu nie ma Kubiszyna?
9
@Tomix_83 Dwa podrzędne kluby i mistrz 40 milionowego kraju. Wybór jest jeden.
1
Dwugłowy powiedział papa.
0
Zusje mogłaby zagrać Uruk-hai bez charakteryzacji.
5
@AlexDark00 W swoim życiu przeczytałem dwie książki. Jedna z nich to 'Ojciec Chrzestny'. Gdybyś ją przeczytał to wiedziałbyś, że pieniądze to nie wszystko, że nie zdradza się przyjaciół i nie dmucha ich żon, ale niestety ty zapchałeś sobie głowę jakimiś pierdołami o żabach i teraz na siłę próbujesz zainteresować tym innych.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Comentateiro Z Ronaldo to nawet ja mógłbym swoją partnerkę zdradzić.
1
@Pedri16Future No to chyba tak jak Ty, Pjanicia. Ewentualnie Roberto.
3
@Pedri16Future Żeby to tylko jednego. Tu trzeba 1/3 składu sprzedać.
0
@LionelM95 No to w takim razie wystarczy.
0
@LionelM95 Zależy co rozumiesz przez dużo. Bo jeżeli chcesz zrobić postać max, z kompletnym arycmistrzowskim rynsztunkiem i odbudowaną Corvo Bianco, to myślę, że nawet na NG+ 30-40k to minimum. Samo zrobienie Arcymistrzowskiego rynsztunku (ulepszenie z mistrzowskiego itd.) kosztuje 50k. A to nie będą jedyne koszta :D
24
@Nano22 W końcu jakieś słuszne stanowisko w tej sprawie.
0
@LionelM95 Zdecydowanie lepiej gra się na NG+. Masz już pieniądze, specjalnie przedmioty, które rozwijają ci postać np. te od Guntera O'Dima czy Regisa. No i przede wszystkim masz mutacje z dodatku Krew i Wino. Zupełnie inny styl gry. Nie lubię zaczynać od 0 gry, bo ograniczona jest możliwość buildu postaci.
0
@Culers Odbijanie piłeczki przez kilka godzin na drugą stronę siatki. Ekstremalnie ciekawy sport. Czego nie rozumiesz?
9
Uff koniec spamu o odbijaniu przez kilka godzin piłeczki z jednej strony siatki na drugą.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Sau_Ron Unforgivable
1
@SamuraJack Moim zdaniem jednak Tupac. Nawet sam Eminem wielokrotnie powtarzał, że nie rywalizuje z 2Pac'iem, bo to właśnie ten drugi jest niekwestionowanym mistrzem.
3
To teraz kupić solidnego ŚO i odseparować Pique od składu.
4
@Nano22 Źródło:
https://zapodaj.net/400d84fbb2e63.png.html
1
@Medium Może jest światowej sławy survivalowcem?
3
@barcelonaLM #MimoWszystkoDuda pamiętajcie
12
@kamilop Gdzie Benzema do Suareza. Suarez jako jedyny siedział przy jednym stole z Messim i Ronaldo w ich prime.
5
Polska zapłaci rachunek w meczu z Belgią.
1
@Krystian1588 Zlatan
1
@agaFCB No, ale jednak na Mistrzostwo Świata wystarczyło.
1
@Essos Puchar Quidditcha
5
@Rust_Cohle Ależ wsadziłeś kij w mrowisko.
3
@Sulimo Był taki Austriak, co potrafił zmienić stan skupienia ciała człowieka, więc z francuskiego naukowca bym się nie śmiał.
0
@barcelonaLM Tomasz Musiał sędziował?
edit. Tak. Warto oglądać ekstraklasę.