17

@AllBundy Dlaczego odpowiadasz sam sobie?

0

@Momals11 A za rok Robercig z Pichichi.

3

@BART97 Mniej niż Lewandowski strzeli bramek w 9 minut.

4

@BART97 Lewandowski patrzy się w lewą stronę. Jak wiemy, patrząc na mapę, Barcelona jest na lewo od Monachium. Transfer confirmed.

15

@Pawci023x Nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni.

1

@Emhyr Dawać Bayern, golimy frajerów. Robercig przyjdzie i strzeli im 8 brameczek.

4

@FC1899Barca To na pewno zdjęcie? Bo odległości i rozmiar się nie zgadzają. Saturn jest tu zbyt duży.

0

@Colon Jeszcze nie daj boże jak pracuje w przemyśle petrochemicznym. Wróg publiczny numer 1.

18

@FC1899Barca Mamy jeszcze szansę na tryplet.

4:0 z Realem
Mbappe zostaje w PSG
Real nie wygrywa LM

3

@tbas Kolejny co nie rozumie różnicy między umową zawartą wedle rynkowych cen, a nielimitowanym pompowaniem petrodolarów przez właścicieli klubów.

0

@Vebrol Zdecydowanie się z Tobą zgadzam.

7

@Rewolucja123 Ja już bym wolał Balde, aniżeli jego mamę.

3

@Wojtas1080pl Czyli będzie hajs na Mbappe?

1

@Messiah10 Myślę, że w instrukcji to masz, ale w sumie dlaczego nie mógłbyś dodać? Chyba po to jest ta maszynka, co nie? :D

1

@bartas97 A to współczuję w takim razie. Jakiś niezły dzban z tego typa.

0

@bartas97 Nick na stronie to tożsamość? :D

6

No i Gerrard znowu to zrobił. Szejki z kolejnym mistrzem. Tfu.

2

Milan 2:0!!!!!!!!!!

0

Podobno Klopp już korki zakłada i będzie wbiegać na boisko

0

Milaaaaaaaaaaaan!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Nazio87 Nie przeszkadzaj mu. On wie co robić. Właśnie każdemu piłkarzowi sprzedaje motywacyjnego liścia.

15

@LloretDeMar Niech ten Liverpool zgarnie sobie mistrza. Lepsi oni, niż kolejny szejkowy klub pompujący petrodolary bez limitu.

4

Ajax już mistrzem, Milan blisko, Liverpool też blisko. Barcelono, dlaczego w takim pięknym sezonie nie dołączyłaś do tego grona?

0

@Damian11 Jeżeli zrobią kwartet, a poźniej septet... wow. Lepiej nie myśleć co tu się może stać.

0

@Gibbon_FCB Ale wiesz, że mają już 2 puchary i walczą o 2? Priorytetem jest Liga Mistrzów.

4

@MesQueUnClub96 Już to widzę - Raków Częstochowa vs Man United xDDD

0

Jeszcze Coutinho z Hattrickiem i lecimy.

0

Astooooooooooooon Villlllllllllllla!!! Jechać z szejkami!

0

@Cule1234 Opłacony PS+ do końca kontraktu i zapas padów do PS5, bo chłopak już się nabiegał u Xaviego, to teraz czas na odpoczynek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?