Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
@AllBundy Dlaczego odpowiadasz sam sobie?
0
@Momals11 A za rok Robercig z Pichichi.
3
@BART97 Mniej niż Lewandowski strzeli bramek w 9 minut.
4
@BART97 Lewandowski patrzy się w lewą stronę. Jak wiemy, patrząc na mapę, Barcelona jest na lewo od Monachium. Transfer confirmed.
15
@Pawci023x Nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni.
1
@Emhyr Dawać Bayern, golimy frajerów. Robercig przyjdzie i strzeli im 8 brameczek.
4
@FC1899Barca To na pewno zdjęcie? Bo odległości i rozmiar się nie zgadzają. Saturn jest tu zbyt duży.
0
@Colon Jeszcze nie daj boże jak pracuje w przemyśle petrochemicznym. Wróg publiczny numer 1.
18
@FC1899Barca Mamy jeszcze szansę na tryplet.
4:0 z Realem
Mbappe zostaje w PSG
Real nie wygrywa LM
3
@tbas Kolejny co nie rozumie różnicy między umową zawartą wedle rynkowych cen, a nielimitowanym pompowaniem petrodolarów przez właścicieli klubów.
0
@Vebrol Zdecydowanie się z Tobą zgadzam.
7
@Rewolucja123 Ja już bym wolał Balde, aniżeli jego mamę.
3
@Wojtas1080pl Czyli będzie hajs na Mbappe?
1
@Messiah10 Myślę, że w instrukcji to masz, ale w sumie dlaczego nie mógłbyś dodać? Chyba po to jest ta maszynka, co nie? :D
1
@bartas97 A to współczuję w takim razie. Jakiś niezły dzban z tego typa.
0
@bartas97 Nick na stronie to tożsamość? :D
6
No i Gerrard znowu to zrobił. Szejki z kolejnym mistrzem. Tfu.
2
Milan 2:0!!!!!!!!!!
0
Podobno Klopp już korki zakłada i będzie wbiegać na boisko
0
Milaaaaaaaaaaaan!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Nazio87 Nie przeszkadzaj mu. On wie co robić. Właśnie każdemu piłkarzowi sprzedaje motywacyjnego liścia.
15
@LloretDeMar Niech ten Liverpool zgarnie sobie mistrza. Lepsi oni, niż kolejny szejkowy klub pompujący petrodolary bez limitu.
4
Ajax już mistrzem, Milan blisko, Liverpool też blisko. Barcelono, dlaczego w takim pięknym sezonie nie dołączyłaś do tego grona?
0
@Damian11 Jeżeli zrobią kwartet, a poźniej septet... wow. Lepiej nie myśleć co tu się może stać.
0
@Gibbon_FCB Ale wiesz, że mają już 2 puchary i walczą o 2? Priorytetem jest Liga Mistrzów.
4
@MesQueUnClub96 Już to widzę - Raków Częstochowa vs Man United xDDD
0
Jeszcze Coutinho z Hattrickiem i lecimy.
0
Astooooooooooooon Villlllllllllllla!!! Jechać z szejkami!
0
@Cule1234 Opłacony PS+ do końca kontraktu i zapas padów do PS5, bo chłopak już się nabiegał u Xaviego, to teraz czas na odpoczynek.