Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Deviler Niestety City, ale na szczęście Milan.
6
@Rekker
- Hej Thiago, jak to jest grać dla Barcelony i mieszkać tam? Dobrze?
- Hej Robert, moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm… Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz? Skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro… kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić… znaczy… marchew.
4
@bartas97 Kamara come to Besiktas
0
@Medium Wtedy mu do narracji nie pasowało.
2
@Kgorecki2500 Z tą Unią Lubelską to dobry pomysł. My ich włączymy do nas, a w zamian oni dadzą nam swojego prezydenta.
6
@jakub1906 Tak.
1
@Kgorecki2500 No u nas też Ukraińcy mieli kiedyś specjalny status. Ale chyba im się to nie podobało sądząc po tym, co działo się w XVII wieku.
21
@marcin62 Ch*j z mieszkaniami. Niech Orlen podzieli się zyskiem i obniży cenę paliwa do 5 zł.
0
@Bagsik88 A co mnie obchodzi usuwanie krzyża? Najchętniej bym się pozbył wszystkich religijnych symboli, ale to decyzja klubu i niech robią co chcą.
Rozmawiamy o nielimitowanym pompowaniu petrodolarów. Sponsor jest jak najbardziej okej, skoro kwota na jaką opiewa umowa jest jasno określona, a sama umowa jest zawarta zgodnie z cenami rynkowymi. Real nie dostał kontraktu "za nic", tylko za to, że jest jednym z największych klubów świata, dzięki czemu sponsor może się reklamować i budować swoją markę.
4
@IronSanHybrid Top 3 matki:
1. Matka Stiflera
2. Matka Mbappe
3. Matka Rabiota
6
@tbas Porównanie:
- umowa zawarta zgodnie z cenami rynkowymi przez jeden z najbardziej rozpoznawalnych klubów na świecie, z określoną marką, z regularnymi sukcesami
- nieograniczone pompowanie petrodolarów przez szejków z samego tytułu bycia właścicielem klubu
Gratuluję dedukcji i logicznego myślenia. Oby tak dalej.
0
@norbi77 Panie Mateuszu, nieeeeeeee!
6
@bartekvisca Tak, groźby. Szczególnie groźbą był kontrakt opiewający na pół miliarda euro xD
0
Frankowski z bramką w meczu przeciwko Monaco! Jego Lens walczy o Ligę Konferencji.
5
Myślę, że za kontrakt samego Mbappe można byłoby spokojnie złożyć drużynę, która rozklepałaby PSG.
7
Z jednej strony fajnie, że Mbappe wydymał Real, a z drugiej zajebiście.
1
@Mr8lack I jednocześnie na grającego trenera.
0
@koksik2700 Tylko, że Lewego by już za 2 sezony u nas pewnie nie było, a Uliczny Zabójca mógłby grać w Realu ponad 10 lat.
0
Brawo Freiburg!!!
1
@Hellrider Zaczekaj zaczekaj. Zaraz P$G wyczaruje miliardy euro i zobaczymy Benzema-Vini-Mbappe w Ligue 1.
3
@YouTuber $ity, P$G, RB Lip$k, Real Madryt
11
@ObiwanKenobi Wydaje mi się, że "szanowni państwo" też było nieszczere.
0
@YouTuber Oczywiście. Miał lepszą lewą nogę od Messiego i był o krok od Złotej Piłki.
0
@AmigoBlancos Zdecydowanie Arsenal. Może też As Roma. Byle nie szejki.
1
@YouTuber @VamosRakieta Rabini są w tej kwestii niezdecydowani.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Nie żyje Vangelis, jeden z najwybitniejszych kompozytorów muzyki filmowej w historii. Zdobywca Oscara za muzykę do filmu "Rydwany Ognia". Stworzył także wspaniałe ścieżki dźwiękowe do filmów "Łowca Androidów" oraz "1492: Wyprawa do raju"
Vangelis - Chariots Of Fire
Vangelis - 1492: Conquest of paradise
Vangelis - Rachel's Song (Blade Runner)
1
@Kgorecki2500 Kosowo szybciej przyjęło Euro niż Polska, a jeszcze nawet w UE nie są.
2
@YouTuber Zażyłem APAP Noc w dzień.
3
@Clue Red Dead Redemption 2.
No i Europa Universalis 4. Żałuje, bo uzależniła jak cholera :D
https://zapodaj.net/4edc8b437c223.png.html