0

@BaroPodertos Ale to nie Verstappen okradł Hamiltona, a sędziowie. Nie dziwię się, że pogratulował Maxowi. Holender nie był niczemu winny.

3

Przyszły Mistrz Świata w barwach Mercedesa przemówił.


0

@MesQueUnClub96 Całym sercem z Russellem. Hamilton 8 tytuł w przyszłym roku i później zgarnia wszystko George.

2

Hamilton zawsze będzie GOATem.

3

Nic nie zmieni tego, że Hamilton to GOAT. Nawet taka kradzież na końcu.

0

Takiej kradzieży to jeszcze nie widziałem w historii F1. HAMILTON GOAT

2

Psy szczekają, Lewis jedzie dalej!

0

Bottas zaraz przypadkiem wjedzie w bande i koniec.

0

Błagam sprzątajcie najdokładniej jak się da. Jak najdłużej.

0

SC do końca wyścigu. Nie ma innej szansy.

1

@joloskyy To i tak zawsze było symboliczne. Należy się Kimiemu ten tytuł.

4

@tadzik447 I straci superlicencję i karierę i pieniądze. Super deal xD

5

@GeneralXavi W klasyfikacji generalnej przed Mazepinem xD

0

Lewis przede wszystkim musi uważać, aby nie zbliżyć się do Tsunody. Japończyk jedzie planem C jak Crush Hamilton.

0

@msmsms Zjazd w tej chwili? Teraz to już po ptakach.

1

@Encore Lewis, it's James. It's time for Wet tires if you are kozak.

1

Ależ się jutro z dumą przejadę swoją 15 letnią A klasą.

3

Yuki Tsunoda - plan C jak Crush with Hamilton.

1

@Jcob_95 O sędziowie się wypowiedzieli, ale Button zna się lepiej.

4

Max pamiętaj ten pedał to hamulec. Czasem nacisnąć można, a nie wjeżdżać w rywala na pałę!

0

@michal26 No jak ktoś nie hamuje na zakręcie i jedzie na pałę to się nie dziwię, że był przed Lewisem.

0

Nie dotykaj GOAT'a. Nie ten level.

5

Jagiellonia Robin Hoodem Ekstraklasy. Zabiera punkty Lechii, Lechowi i Rakowowi, a rozdaje Legii i Górnikowi Łęczna.

1

@TylkoBarca7273 Twitty zagranicznych dziennikarzy.

3

Wspaniały to był film. Nie zapomnę go nigdy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

26

@Encore Masz rację, Osasuna dawno nie wygrała w lidze, więc w końcu muszą wygrać.

20

@FC1899Barca GOAT XD

2

@Kgorecki2500 Pewnie ograł admina EA w jakiejś grze, więc musieli na szybko wymyślić powód bana.

1

@Xxxbarca4ever Złota Piłka dla Jorginho. #ESCANDALO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?