Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BaroPodertos Ale to nie Verstappen okradł Hamiltona, a sędziowie. Nie dziwię się, że pogratulował Maxowi. Holender nie był niczemu winny.
3
Przyszły Mistrz Świata w barwach Mercedesa przemówił.
0
@MesQueUnClub96 Całym sercem z Russellem. Hamilton 8 tytuł w przyszłym roku i później zgarnia wszystko George.
2
Hamilton zawsze będzie GOATem.
3
Nic nie zmieni tego, że Hamilton to GOAT. Nawet taka kradzież na końcu.
0
Takiej kradzieży to jeszcze nie widziałem w historii F1. HAMILTON GOAT
2
Psy szczekają, Lewis jedzie dalej!
0
Bottas zaraz przypadkiem wjedzie w bande i koniec.
0
Błagam sprzątajcie najdokładniej jak się da. Jak najdłużej.
0
SC do końca wyścigu. Nie ma innej szansy.
1
@joloskyy To i tak zawsze było symboliczne. Należy się Kimiemu ten tytuł.
4
@tadzik447 I straci superlicencję i karierę i pieniądze. Super deal xD
5
@GeneralXavi W klasyfikacji generalnej przed Mazepinem xD
0
Lewis przede wszystkim musi uważać, aby nie zbliżyć się do Tsunody. Japończyk jedzie planem C jak Crush Hamilton.
0
@msmsms Zjazd w tej chwili? Teraz to już po ptakach.
1
@Encore Lewis, it's James. It's time for Wet tires if you are kozak.
1
Ależ się jutro z dumą przejadę swoją 15 letnią A klasą.
3
Yuki Tsunoda - plan C jak Crush with Hamilton.
1
@Jcob_95 O sędziowie się wypowiedzieli, ale Button zna się lepiej.
4
Max pamiętaj ten pedał to hamulec. Czasem nacisnąć można, a nie wjeżdżać w rywala na pałę!
0
@michal26 No jak ktoś nie hamuje na zakręcie i jedzie na pałę to się nie dziwię, że był przed Lewisem.
0
Nie dotykaj GOAT'a. Nie ten level.
5
Jagiellonia Robin Hoodem Ekstraklasy. Zabiera punkty Lechii, Lechowi i Rakowowi, a rozdaje Legii i Górnikowi Łęczna.
1
@TylkoBarca7273 Twitty zagranicznych dziennikarzy.
3
Wspaniały to był film. Nie zapomnę go nigdy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
26
@Encore Masz rację, Osasuna dawno nie wygrała w lidze, więc w końcu muszą wygrać.
20
@FC1899Barca GOAT XD
2
@Kgorecki2500 Pewnie ograł admina EA w jakiejś grze, więc musieli na szybko wymyślić powód bana.
1
@Xxxbarca4ever Złota Piłka dla Jorginho. #ESCANDALO