2

@Alan_fcbfan 3:0 to niebezpieczny wynik.

12

@MesQueUnClub96 Co za bzdura z tym odwołaniem wyścigu xD

4

@maciar Podziwianie Sir Lewisa Carla Davidsona Hamiltona, GOATa F1, a następnie wyśmiewanie komentarzy umniejszających dokonania Brytyjczyka.

1

@Woland10 Jakie brawo... To nasz bezpośredni rywal w walce o puchary...

2

@Tomason Jest GOATem, więc jeździ w najlepiej zarządzanym teamem w historii F1.

1

Wielki Sir Lewis Hamilton, GOAT F1 z Pole Position.

4

@Woland10 Wolę, żeby drużyna przegrywała pod wodzą Xaviego niż Koemana. Z Hiszpanem jest szansa, że wyjdą na prostą. U Koemana jej nie widziałem.

1

Dawać ten Bayern! Golimy frajerów!

7

@TheNekro94 I mój topór!

0

@urbipl Miał jakiś under na kuponie.

4

@FC1899Barca A to ludzie są zmuszeni chodzić na testy? xD Przecież skoro dużo osób się zgłosiło to było dużo testów. Gdzie tu manipulacja?

0

Cezary Pazura wysiadł z pociągu i Vectra padła.

6

@Oskar00 Rasiak i Messi mają razem 7 ZP, więc to nie jest byle jaki piłkarz.

55

@FC1899Barca Panowie, mamy to!

1

@pres Nie wiem czy to prawda, ale coś takiego się przewinęło.

1

@pres A ta piłka przypadkiem nie będzie stała w Barcelonie? :x

24

Moje przewidywania się sprawdziły ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://zapodaj.net/5220356f478e9.png.html

1

@Don-Corleone Czekałem na ten wpis. Świętuj Don! :)

0

@Kejlen88 Przecież nie było wtedy głosowania, więc nie kombinuj.

36

"Jak to możliwe, że Lewandowski zdobywa nagrodę najlepszego napastnika, a Messi (też napastnik) zdobywa nagrodę najlepszego piłkarza?" - Michał Pol

Chciał zaorać Messiego, a zaorał Lewandowskiego. Z jego wypowiedzi wynika po prostu, że Messi jest bardziej wszechstronnym i wartościowym piłkarzem, dzięki czemu wygrał ZP.

8

Ciekawostka

Drugim najgłośniejszym dźwiękiem w historii, który udało się zarejestrować, był wybuch wulkanu Krakatau w Indonezji w 1883 r. (huk był słyszalny z odległości 4300 kilometrów) Był w stanie rozerwać błony bębenkowe marynarzy znajdujących się w odległości 64 km od wulkanu.

To jednak nic w porównaniu z dźwiękiem pękających tyłków z 29.11.2021 r. Dźwięk ten był słyszalny na całym globie, a jego echo pozostanie na długo w internecie.

0

Dobry ten Messi, przydałoby się go kupić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Ładnie się prezentuje ta nowa własność Messiego.

22

Messi ma zbyt drogi garniak, żeby nie wygrać.

22

Messi to chyba im wszystkim matki przeleciał, że tak po nim jeżdżą.

26

@Deviler Wymyśliłem nawet nazwę na tę nagrodę - Złoty But.

0

@bartekvisca Proszę mnie nie zaliczać w takim razie do Polaków. Dziękuję.

3

Vinicius jest piękny. Ileż bym dał, żeby Barca miała takiego skrzydłowego.

1

@vangoor Zdecydowanie Manchester City.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?