0

@clyde Papież był dzisiaj za Argentyna, dlatego wygrali.

6

Niech Włosi teraz klepią 3 min żeby nie weszli Anglicy na zmianę xD

9

Ale że Sterling utrzymał się na nogach...

1

Henderson potężna zmiana xD

1

Saka najlepsza zmiana jaka w życiu widziałem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Piękny wrestling pokazał Chiellini.

9

Reanimację Eriksena pokazali, a jakiegoś typa biegającego już nie xD

Romantyczna UEFA i romantyczny realizator.

1

Jorginho jest cienki jak sik pająka.

1

Wylew jak w Fifie, ale ważne że gol.

1

Chiesa jest najpiękniejszy.

1

Immobile cienki jak sik pająka.

4

Ależ ten Chiesa jest piękny.

2

@kamilop Sprzedać póki coś wart.

1

Ależ ten Insignie jest mierny.

2

@barcanawieki Ten film nazywał się "Na skraju jutra" (Edge of Tomorrow). Pojutrze to film katastroficzny.

0

I nie będzie Złotej piłki dla Jorginho.

12

Włosi sobie nie radzą w zimny, deszczowy wieczór w Londynie...

0

It's coming home! Hahahaha

0

Świetny ten Volkswagenik :D

0

@kosiarz92 Zgłoszone za spoilery.

0

@Norkusik Dlatego Fifę kupuję tylko w czerwcu za mniej niż 50 zł. Polecam.

20

Wystarczyło tylko zostać wolnym zawodnikiem i od razu wygrał Copa. Trzeba pomyśleć nad rozwiązaniem kontraktu przed MŚ w Katarze. Może znowu zadziała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Neymar uciekł do Paryża przed cieniem Messiego, a ten go dorwał nawet w Rio de Janeiro.

3

Wielki Leo pokazuje jak się strzela w finałach.

6

@patry295 Mogłyby te mecze Euro odbywać się o te 4 godziny wcześniej. W Europie by była godzina 17:00 czyli spoko, bo ten kto ma obejrzeć to i tak będzie po pracy i obejrzy, a oglądalność mieliby znacznie większą w Chinach, gdzie żyje 1.4 mld ludzi, więc więcej osób obejrzy = więcej UEFA zarobi. Azjata o 22:00 się włączy meczyk, a o 2:00 już zostaje garstka.

1

@Vebrol Zgłoszone za spoilery.

1

@regatta52 Oby nie czytał reszty La Rambli, bo wstyd.

1

@Piorun Tylko z tej strony zamawiam. Polecam

https://cr7us.com

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?