Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde Papież był dzisiaj za Argentyna, dlatego wygrali.
6
Niech Włosi teraz klepią 3 min żeby nie weszli Anglicy na zmianę xD
9
Ale że Sterling utrzymał się na nogach...
1
Henderson potężna zmiana xD
1
Saka najlepsza zmiana jaka w życiu widziałem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Piękny wrestling pokazał Chiellini.
9
Reanimację Eriksena pokazali, a jakiegoś typa biegającego już nie xD
Romantyczna UEFA i romantyczny realizator.
1
Jorginho jest cienki jak sik pająka.
1
Wylew jak w Fifie, ale ważne że gol.
1
Chiesa jest najpiękniejszy.
1
Immobile cienki jak sik pająka.
4
Ależ ten Chiesa jest piękny.
2
@kamilop Sprzedać póki coś wart.
1
Ależ ten Insignie jest mierny.
2
@barcanawieki Ten film nazywał się "Na skraju jutra" (Edge of Tomorrow). Pojutrze to film katastroficzny.
0
I nie będzie Złotej piłki dla Jorginho.
12
Włosi sobie nie radzą w zimny, deszczowy wieczór w Londynie...
0
It's coming home! Hahahaha
0
Świetny ten Volkswagenik :D
0
@kosiarz92 Zgłoszone za spoilery.
0
@Norkusik Dlatego Fifę kupuję tylko w czerwcu za mniej niż 50 zł. Polecam.
20
Wystarczyło tylko zostać wolnym zawodnikiem i od razu wygrał Copa. Trzeba pomyśleć nad rozwiązaniem kontraktu przed MŚ w Katarze. Może znowu zadziała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Neymar uciekł do Paryża przed cieniem Messiego, a ten go dorwał nawet w Rio de Janeiro.
3
Wielki Leo pokazuje jak się strzela w finałach.
6
@patry295 Mogłyby te mecze Euro odbywać się o te 4 godziny wcześniej. W Europie by była godzina 17:00 czyli spoko, bo ten kto ma obejrzeć to i tak będzie po pracy i obejrzy, a oglądalność mieliby znacznie większą w Chinach, gdzie żyje 1.4 mld ludzi, więc więcej osób obejrzy = więcej UEFA zarobi. Azjata o 22:00 się włączy meczyk, a o 2:00 już zostaje garstka.
1
@Vebrol Zgłoszone za spoilery.
2
@M4jkellmquc https://online-countdown.pl.downloadastro.com/tools/#1625961600000_RmluYcWCIENvcGEgQW1lcmljYQ==
Proszę bardzo.
1
@regatta52 Oby nie czytał reszty La Rambli, bo wstyd.
1
@Piorun Tylko z tej strony zamawiam. Polecam
https://cr7us.com