2

@4drian0 Żeby aktywować kartę musisz zapłacić nią poprzez terminal. Czyli włożyć, pin i zielony.

10

@Mathew86 Akurat wczoraj wiele osób tak pomyślało, nawet amerykański Twitter dał się na to nabrać. TVN szybko jednak przeprosił za swój błąd.

5

@Barcaa12 Rozumiem, że nie po prostu zbyt trudne było przeczytanie Twitta, którego udostępniłem, w którym jest link do zasad? Gratuluję.

https://help.twitter.com/en/rules-and-policies/election-integrity-policy

8

Chuck Schumer: "To będzie plama na naszym kraju, której nie będzie tak łatwo zmyć. Ostatnie, straszne, nieusuwalne dziedzictwo 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych. Niewątpliwie naszego najgorszego."




Mocne i trafne słowa Chucka Schumera.

3

@VenoM Bo amerykańskie sądy nawet nie wszczęły postępowań w sprawie tych "sfałszowanych" wyborów. Dokumenty, które przedstawiał Trump zawierające domniemane dowody, nie miały praktycznie żadnej wartości merytorycznej. Nie było podstaw, aby wszcząć proces. Samo to świadczy o tym, że blondwłosy krzykacz nie ma prawa głosić swoich kłamstw i należy go powstrzymać, aby nie mącił ludziom w głowach. Serio istnieją ludzie, którzy wierzą w każde jego słowo i mogą posunąć się do wielu czynów.

4

@barcelonaLM Mają prawo zawiesić konto, skoro notorycznie łamie zasady portalu, kłamie i podburza ludzi. Dziwię się, że dopiero teraz zareagowali.

24

Twitter zablokował konto Trumpa na 12h, a następne jego kłamstwa będą skutkować permanentnym zawieszeniem konta!

https://x.com/TwitterSafety/status/1346970430062485505

5

@amanter No tak, bo dziwne, że jeden policjant nie rzucił się na 30 osób.

2

0

@barcamember Na mobilnej jest.

PS. My bad, to po prostu wbudowana funkcja Huawei, która wprowadza tryb ciemny na stronach internetowych. To nie reklama ;d

4

@tristan87 Dobrze, że Duda zauważył, iż jest to sprawa wewnętrzna Stanów... Bałem się, że Polska wyśle czołgi, aby bronić amerykańskiej demokracji.

6

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mam nadzieję, że sądy w USA tak się dobiorą do Trumpa, że już nigdy publicznie się nie pokaże. To co zrobił to najwyższy poziom zidiocenia.

0

@escarabajo Danina Mąkowa? To jakaś Rosjanka?

3

@Chwytliwy Biedny Dmowski. Ameby sobie wycierają gęby jego imieniem.

0

Zdecydowanie najsłabszy mecz Barcelony w tym roku.

2

Gdyby Klopp nas trenował to Pedri by trafił...

0

Gdyby nas Klopp trenował, to by to Messi wsadził..

11



Tak wyglądają ulice Rzymu po sylwestrowej nocy. Zwierzęta giną, bo ludzie lubią patrzeć na bum bum. Zupełnie niepotrzebne i szkodliwe działanie.
Zawsze wtedy przypomina mi się scena z Neandertalczykami, którzy wynaleźli ogień z "Nocy w muzeum".
https://www.cinemaclock.com/images/580x326/1/night-at-the-museum-20065873.jpg

2

@PatrychoO Ale przecież Manchester $ity jest na 8 miejscu dopiero ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@barcadreed https://downdetector.pl/status/hbo-go/

Chyba umarło HBO GO. Chociaż mi na PS4 i przeglądarce działa bez zarzutów.

0

@NeroTFP Szczerze to chciałbym, abyśmy grali jak dzisiejszy Milan.

19

Ale w tym roku to już na pewno Neymar wróci! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Nowy rok rozpocząć trzeba z legendarnym Scooterem ;D


2

W tym roku, nauczony doświadczeniem, nie składam żadnych życzeń.

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8048562#comment-8048562

3

@PatrychoO Wokalista gra w reprezentacji na ŚO, a na saksofonie Zbigniew Stonoga.

61

No i super, znowu fajna animacja przy dawaniu herbu :D

10

@NeroTFP Powodzenia że ściąganiem 30 kafli z mojego konta. Będę na minusie jakieś 29891 zł.

0

@clyde "Zatem wynośmy się stąd czym prędzej!"

0

@Pianist00 Pepsi Mango.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?