Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@4drian0 Żeby aktywować kartę musisz zapłacić nią poprzez terminal. Czyli włożyć, pin i zielony.
10
@Mathew86 Akurat wczoraj wiele osób tak pomyślało, nawet amerykański Twitter dał się na to nabrać. TVN szybko jednak przeprosił za swój błąd.
5
@Barcaa12 Rozumiem, że nie po prostu zbyt trudne było przeczytanie Twitta, którego udostępniłem, w którym jest link do zasad? Gratuluję.
https://help.twitter.com/en/rules-and-policies/election-integrity-policy
8
Chuck Schumer: "To będzie plama na naszym kraju, której nie będzie tak łatwo zmyć. Ostatnie, straszne, nieusuwalne dziedzictwo 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych. Niewątpliwie naszego najgorszego."
Mocne i trafne słowa Chucka Schumera.
3
@VenoM Bo amerykańskie sądy nawet nie wszczęły postępowań w sprawie tych "sfałszowanych" wyborów. Dokumenty, które przedstawiał Trump zawierające domniemane dowody, nie miały praktycznie żadnej wartości merytorycznej. Nie było podstaw, aby wszcząć proces. Samo to świadczy o tym, że blondwłosy krzykacz nie ma prawa głosić swoich kłamstw i należy go powstrzymać, aby nie mącił ludziom w głowach. Serio istnieją ludzie, którzy wierzą w każde jego słowo i mogą posunąć się do wielu czynów.
4
@barcelonaLM Mają prawo zawiesić konto, skoro notorycznie łamie zasady portalu, kłamie i podburza ludzi. Dziwię się, że dopiero teraz zareagowali.
24
Twitter zablokował konto Trumpa na 12h, a następne jego kłamstwa będą skutkować permanentnym zawieszeniem konta!
https://x.com/TwitterSafety/status/1346970430062485505
5
@amanter No tak, bo dziwne, że jeden policjant nie rzucił się na 30 osób.
2
@barcamember @4drian0
https://zapodaj.net/43d389efff66d.jpg.html
Mniej więcej tak to wygląda.
0
@barcamember Na mobilnej jest.
PS. My bad, to po prostu wbudowana funkcja Huawei, która wprowadza tryb ciemny na stronach internetowych. To nie reklama ;d
4
@tristan87 Dobrze, że Duda zauważył, iż jest to sprawa wewnętrzna Stanów... Bałem się, że Polska wyśle czołgi, aby bronić amerykańskiej demokracji.
6
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mam nadzieję, że sądy w USA tak się dobiorą do Trumpa, że już nigdy publicznie się nie pokaże. To co zrobił to najwyższy poziom zidiocenia.
0
@escarabajo Danina Mąkowa? To jakaś Rosjanka?
3
@Chwytliwy Biedny Dmowski. Ameby sobie wycierają gęby jego imieniem.
0
Zdecydowanie najsłabszy mecz Barcelony w tym roku.
2
Gdyby Klopp nas trenował to Pedri by trafił...
0
Gdyby nas Klopp trenował, to by to Messi wsadził..
11
Tak wyglądają ulice Rzymu po sylwestrowej nocy. Zwierzęta giną, bo ludzie lubią patrzeć na bum bum. Zupełnie niepotrzebne i szkodliwe działanie.
Zawsze wtedy przypomina mi się scena z Neandertalczykami, którzy wynaleźli ogień z "Nocy w muzeum".
https://www.cinemaclock.com/images/580x326/1/night-at-the-museum-20065873.jpg
2
@PatrychoO Ale przecież Manchester $ity jest na 8 miejscu dopiero ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@barcadreed https://downdetector.pl/status/hbo-go/
Chyba umarło HBO GO. Chociaż mi na PS4 i przeglądarce działa bez zarzutów.
0
@NeroTFP Szczerze to chciałbym, abyśmy grali jak dzisiejszy Milan.
19
Ale w tym roku to już na pewno Neymar wróci! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Nowy rok rozpocząć trzeba z legendarnym Scooterem ;D
2
W tym roku, nauczony doświadczeniem, nie składam żadnych życzeń.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8048562#comment-8048562
3
@PatrychoO Wokalista gra w reprezentacji na ŚO, a na saksofonie Zbigniew Stonoga.
61
No i super, znowu fajna animacja przy dawaniu herbu :D
10
@NeroTFP Powodzenia że ściąganiem 30 kafli z mojego konta. Będę na minusie jakieś 29891 zł.
0
@clyde "Zatem wynośmy się stąd czym prędzej!"
0
@Pianist00 Pepsi Mango.