Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nazio87 Jak masz SmartTV to na YT jest.
4
Bramka Sona? Bez przesady...
11
Art. 52. Konstytucji RP
1. Każdemu zapewnia się wolność poruszania się po terytorium
Rzeczypospolitej Polskiej oraz wyboru miejsca zamieszkania i pobytu.
2. Każdy może swobodnie opuścić terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
3. Wolności, o których mowa w ust. 1 i 2, mogą podlegać ograniczeniom
określonym w ustawie.
Wprowadzenie zakazu wymaga, z uwagi na naruszenie istoty prawa do poruszania się, wprowadzenia jednego ze stanów nadzwyczajnych, przy czym okoliczności faktyczne w pełni uzasadniają wprowadzenie jedynie stanu klęski żywiołowej.
Taka stanowiąca daleko posunięte ograniczenie prawa osobistego, nawet przy ogłoszonym stanie nadzwyczajnym, musiałaby zostać zawarta w akcie prawnym rangi ustawowej, co wynika wprost z art. 233 ust. 1 i 3 Konstytucji RP.
11
I tak byłem umówiony na 18:00 na sylwestra, więc luzik.
18
@kamilo0066 Śmiesznie się czyta jak niektórych piecze to, że niektórych piecze kampania BI.
2
@konrad1661 Ostatnio się tak uśmiałem jak mi brat umarł.
4
@BarcaInfo Na środku obrony tez grał.
13
Dawać PSG, zmiażdżymy ich 1:0!!!!
4
Gramy dobrze przegrywamy, gramy źle też przegrywamy.
2
@Michvl 26 grudnia jest ostatnim dniem kwarantanny. Czyli dopiero od 27 grudnia 0:01 możesz wyjść z domu.
2
A mogłem nie włączać...
1
@Janas11224 Zapewne jest to darmowa dostawa od 60 zł. No i normalne, że doliczają za opakowanie. Jakoś trzeba zarobić w tych czasach...
5
@Hubert102 I tak na zajęciach zdalnych niczego się nie nauczy, a przynajmniej sobie pogra.
0
@szymonbarca10 Lewis Hamilton, bez dwóch zdań.
7
@NaFazieHitman Trump będzie się upokarzać aż do 6 stycznia? xD
1
Nominuje użytkownika @dawo17 ze względu na cykl ciekawostek lotniczych i geograficznych ;)
0
@bartekvisca Ja mam coś koło 50 godzin na konsoli PS4 kupionej na premierę (2013). I powiem szczerze, że da się jak najbardziej zagrać. Fabuła, misje poboczne i klimat są tak genialne, że nawet bugi mi nie przeszkadzają.
1
Jeżeli jakimś cudem awansujemy, to szejk nam pół składu ze złości wykupi.
3
Tak dla powrotu Neymara na Camp Nou!
0
Dowód na to, że City posmarowało. Piłka była tak podgrzana, że aż nie dało się odkręcić, bo się nadtopiła ;)
6
Dawać Bayern, tym razem żmiażdzymy ich 2:7!
0
@jakub1906 Bałkański temperament po prostu przebudził się w Granicie.
0
Przynajmniej PSG przegrało ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
No i gdzie jesteście hejterzy? Bilans 3:3 z Juventusem w 3 meczach, więc nie wypadamy źle na tle dobrych drużyn.
3
Piękna bramka, stadiony świata. Założenia taktyczne spełnione. I co hejterzy?! Gdzie jesteście?!
0
Czemu on nie dał uderzyć Cou? ...
9
Dobrze, że bramkarz obronił, bo Messi by porwał siatkę tym strzałem.
0
Też umiem tak jak Coutinho się kiwać.
1
Gramy padakę. #BartomeuOut
0
@Messiah10 xDDD