0

@Nazio87 Jak masz SmartTV to na YT jest.


4

Bramka Sona? Bez przesady...

11

Art. 52. Konstytucji RP
1. Każdemu zapewnia się wolność poruszania się po terytorium
Rzeczypospolitej Polskiej oraz wyboru miejsca zamieszkania i pobytu.
2. Każdy może swobodnie opuścić terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
3. Wolności, o których mowa w ust. 1 i 2, mogą podlegać ograniczeniom
określonym w ustawie.

Wprowadzenie zakazu wymaga, z uwagi na naruszenie istoty prawa do poruszania się, wprowadzenia jednego ze stanów nadzwyczajnych, przy czym okoliczności faktyczne w pełni uzasadniają wprowadzenie jedynie stanu klęski żywiołowej.

Taka stanowiąca daleko posunięte ograniczenie prawa osobistego, nawet przy ogłoszonym stanie nadzwyczajnym, musiałaby zostać zawarta w akcie prawnym rangi ustawowej, co wynika wprost z art. 233 ust. 1 i 3 Konstytucji RP.

11

I tak byłem umówiony na 18:00 na sylwestra, więc luzik.

18

@kamilo0066 Śmiesznie się czyta jak niektórych piecze to, że niektórych piecze kampania BI.

2

@konrad1661 Ostatnio się tak uśmiałem jak mi brat umarł.

4

@BarcaInfo Na środku obrony tez grał.

13

Dawać PSG, zmiażdżymy ich 1:0!!!!

4

Gramy dobrze przegrywamy, gramy źle też przegrywamy.

2

@Michvl 26 grudnia jest ostatnim dniem kwarantanny. Czyli dopiero od 27 grudnia 0:01 możesz wyjść z domu.

2

A mogłem nie włączać...

1

@Janas11224 Zapewne jest to darmowa dostawa od 60 zł. No i normalne, że doliczają za opakowanie. Jakoś trzeba zarobić w tych czasach...

5

@Hubert102 I tak na zajęciach zdalnych niczego się nie nauczy, a przynajmniej sobie pogra.

0

@szymonbarca10 Lewis Hamilton, bez dwóch zdań.

7

@NaFazieHitman Trump będzie się upokarzać aż do 6 stycznia? xD

1

Nominuje użytkownika @dawo17 ze względu na cykl ciekawostek lotniczych i geograficznych ;)

0

@bartekvisca Ja mam coś koło 50 godzin na konsoli PS4 kupionej na premierę (2013). I powiem szczerze, że da się jak najbardziej zagrać. Fabuła, misje poboczne i klimat są tak genialne, że nawet bugi mi nie przeszkadzają.

1

Jeżeli jakimś cudem awansujemy, to szejk nam pół składu ze złości wykupi.

3

Tak dla powrotu Neymara na Camp Nou!

0

Dowód na to, że City posmarowało. Piłka była tak podgrzana, że aż nie dało się odkręcić, bo się nadtopiła ;)

6

Dawać Bayern, tym razem żmiażdzymy ich 2:7!

0

@jakub1906 Bałkański temperament po prostu przebudził się w Granicie.

0

Przynajmniej PSG przegrało ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

No i gdzie jesteście hejterzy? Bilans 3:3 z Juventusem w 3 meczach, więc nie wypadamy źle na tle dobrych drużyn.

3

Piękna bramka, stadiony świata. Założenia taktyczne spełnione. I co hejterzy?! Gdzie jesteście?!

0

Czemu on nie dał uderzyć Cou? ...

9

Dobrze, że bramkarz obronił, bo Messi by porwał siatkę tym strzałem.

0

Też umiem tak jak Coutinho się kiwać.

1

Gramy padakę. #BartomeuOut

0

@Messiah10 xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?