0

@clyde W ustawieniach grafiki wyłącz ziarno filmowe, głębię ostrości i rozmycie w ruchu. Moim zdaniem to poprawia grafikę.

1

@draxidox Dogłębne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@MesQueUnClub96 Nigdy nie widziałem człowieka w stanie tak głębokiego wyparcia.

0

@malicinho Haaland, bo młodszy i łatwiejszy do wyciągnięcia z klubu.

2

@iFrontier Myślę, że zaraz pojawią się filmy z żółtymi napisami, że ci sędziowie to masoni/Żydzi/reptilianie/komuniści/lewaki/słudzy Sorosa (wybierz jedno).

11

@YoNoEntiendoNada Tak to jest jak nie ma się żadnych dowodów, ale rzuca się hasełkami o fałszerstwie.

14

@michal26 Dobrze, że Białoruś i Ukraina nie sprzedały swojego kraju. Dzięki temu mogą cieszyć się wolnością i swobodą.

5

Ale za rok to już na pewno wróci!

2

@KmN New Balance H754LLK

Lepszych nie miałem, polecam.

2

@clyde Zgadzam się w 100%. Płacz jest przesadzony.

1

@NaFazieHitman Czasami warto czytać co się wstawia, zanim się oskarży kogoś o kradzież :)

"Do dyskusji na Twitterze włączył się 10 stycznia Jan Wojciech Piekarski, były ambasador m.in. w Pakistanie, Belgii, Izraelu oraz były szef protokołu dyplomatycznego Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Poinformował: "W USA nie ma zwyczaju zapraszania delegacji zagranicznych na Inaugurację. Swoje kraje reprezentują ambasadorowie akredytowani w Waszyngtonie"."

Osiągnąłeś stopień mistrz w umiejętności samozaoranie.

6

@NaFazieHitman Co? xD

Nagłówek:

"Tak. Duda, Putin i Orban nie dostali zaproszeń na zaprzysiężenie Joe Bidena - ale nie tylko oni"

Bezpośrednio pod nagłówkiem, przed treścią artykułu:

"Andrzej Duda, Władimir Putin i Victor Orban jako jedyni w świecie przywódcy nie otrzymali zaproszenia na styczniową inaugurację prezydentury Joe Bidena - tę informację przekazują w sieci internauci. Prawda jest taka, że żaden przywódca nie otrzymał zaproszenia - w USA nie ma bowiem zwyczaju zapraszania liderów innych państw na uroczystość zaprzysiężenia prezydenta."

Nie ma tu żadnego kłamstwa, jedynie clickbait. Sprawdziłeś w ogóle ten link? xD

1

@marcin62 Gothic 3 był moim zdaniem bardzo dobrą grą. Jak na tamte czasy twórcy mieli ogromne ambicje, a za mało środków. Po Community Patchach i Quest Packach gra jest rewelacyjna, a do soundtracku powracam co jakiś czas.

1

@Hasszz Widzę, że jednak nie masz nic ciekawego do powiedzenia, ani żadnego argumentu. Żyj dalej w swoim świecie. Pozdrawiam.

0

@Hasszz Jeżeli ktoś gra bez patcha z dnia premiery to świadczy tylko o jego głupocie.

Ten klip ma na celu wywołać sensację, a jedynie wprowadza ludzi w błąd. Gra absolutnie tak nie wygląda.

0

@Hasszz Aktualnie gram na PS4 i to jest fejk. Grafika znacznie odstaje od Wiedźmina 3 (!) czy GTA V, (do RDR2 nie porównam bo to inny poziom), ale jednak jest znacznie lepiej niż to co widać na klipie. Największym problemem są crashe. W ciągu pierwszych dwóch godzin wywaliło mnie 4-5 razy. Optymalizacja dramat.

2

@Chaoss Prędzej bym uwierzył, że to Wiedzmiń 3 jest z 2020, niż Cyberpunk patrząc na grafikę. PS4 zwykła.

0

@bartekvisca Czterech liter nie urywa. Wiedźmin 3 dużo lepiej wygląda, o KCD i GTA V czy RDR2 nie wspominając, ale da się grać.

0

@MesQueUnClub96 Mgła gęsta jak mleko...

0

@Triv44 Ich pieniądze ich decyzja. Efekt końcowy moim zdaniem bardzo fajny.

0

@Adamski69 "jedyne, co trzeba zrobić, to nie przegrać więcej niż 3 bramkami"

No to plan wykonany przecież.

1

@PatrychoO Już jestem przyzwyczajony. Nic mnie nie zdziwi w tym klubie.

2

@NeroTFP Nie obrażajmy Milanu.

2

@HERORICH2 Może wreszcie powiedzą gdzie podziały się dwa miliony Ormian.

4

@IronSanHybrid I Demba Ba miał całkowitą słuszność w tym co mówi. Nie dziwię mu się, że tak zareagował. Sędzia nie powinien odnosić się do koloru skóry.

1

@DonMatteo901 Piłka nożna to prosty sport - trzeba strzelać gole. Ronaldo strzelił 2. Messi 0.

1

@LuisSalvano Piłka nożna to prosty sport - trzeba strzelać gole. Ronaldo strzelił 2. Messi 0.

6

W Paryżu zabawa xD




0

Od zawsze kibicowałem CR7. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

19

@DonMatteo901 Co innego kupić klub piłkarski, zmienić nazwę oraz herb i w ten sposób reklamować swój produkt/markę, a co innego pompować petrodolary w sztucznie nadmuchane baloniki typu $ity czy P$G.

Projekty tych zespołów też się różnią. RB Lipsk nie kupuje wszystkich możliwych gwiazd za ogromne pieniądze. Neymar (222mln) czy obrona City (250mln) to śmiech na sali. RB stawia na młodzież i rozwija ich. Za to należą im się brawa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?