0

Denerwuje mnie to wchodzenie z piłką do bramki. Zamiast ładować pod poprzeczkę to ci podają w polu karnym...

6

Vinicius mu się włączył.

0

@Croocers Bez przesady. Deportivo nie ma aż tak złych strojów...

3

Ale fajny skład.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@MESSIah16 Dobrze, że nie ma uchodźców, bo jeszcze by ktoś napadał na nasze kobiety. A nie, czekaj...

4

@betonito Oczywiście, że nie.

1

@kamilop Bo prawdziwe.

0

Cadiz na mistrza idzie.

17

@reloaded "Korwin powiedział 300 razy jest większa szansa że dziś wpadniesz pod auto niż urodzisz chore dziecko... " Tym argumentem pokazałeś, że nie jesteś poważną osobą do dyskusji.

2

@cules_ Myślę, że Niemcy nawet by nie chcieli tego cyrku ogarniać.

1

@CuttingHead Szkoda, że nie ma Nobla z Biologii. Myślę, że Twoja teoria by absolutnie zmieniła dotychczasowe myślenie.

0

@Bykunn Który to oświecony geniusz napisał? xD

0

Morawiecki zaraz opuści naszą galaktykę. Tak bardzo odleciał.

13

@macio_944 Ciri to akurat wypisz wymaluj przeciwnik PiSu. Biseksualna, bezdzietna, silna kobieta, która nie lubi władzy.

5

@Chinaski Zmądrzało*

1

@JORD10 2 tytuły w 2005 i 2006

1

@TheGoldenEleven Też proszę o oznaczanie.

23

@justfootball Ja bym odwołał Morawieckiego.

44

Protestujący nie protestujcie! Czego nie rozumiecie?!

Kpina z tego premiera. Śmieszny człowiek.

3

@Barcza223 Zdecydowanie Lewy.

5

@barcelonaLM Jakby była możliwość to zdecydowanie Niemieckim.

1

@NeroTFP Bartomeu to przynajmniej czasem zrobił coś dobrego.

2

Fati nie chciał dobijać leżącego. Szacun za fair play.

0

Co za dzban z tego Demirala.

0

@MasterOne Bartomeu chyba rzucał jakieś klątwy.

3

@Xwowrak Myślę, że żyjący powstańcy nie mieliby problemu z tą flagą. Widziałem już stanowiska w kontekście osób LGBT i tych strajków.

2

@justfootball Niestety tak.

1

5

@banann16 Porównujesz funkcjonariusza państwowych służb specjalnych do kierowcy autobusu? O.o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?