Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Denerwuje mnie to wchodzenie z piłką do bramki. Zamiast ładować pod poprzeczkę to ci podają w polu karnym...
6
Vinicius mu się włączył.
0
@Croocers Bez przesady. Deportivo nie ma aż tak złych strojów...
3
Ale fajny skład.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@MESSIah16 Dobrze, że nie ma uchodźców, bo jeszcze by ktoś napadał na nasze kobiety. A nie, czekaj...
4
@betonito Oczywiście, że nie.
1
@kamilop Bo prawdziwe.
0
Cadiz na mistrza idzie.
17
@reloaded "Korwin powiedział 300 razy jest większa szansa że dziś wpadniesz pod auto niż urodzisz chore dziecko... " Tym argumentem pokazałeś, że nie jesteś poważną osobą do dyskusji.
2
@cules_ Myślę, że Niemcy nawet by nie chcieli tego cyrku ogarniać.
1
@CuttingHead Szkoda, że nie ma Nobla z Biologii. Myślę, że Twoja teoria by absolutnie zmieniła dotychczasowe myślenie.
0
@Bykunn Który to oświecony geniusz napisał? xD
0
Morawiecki zaraz opuści naszą galaktykę. Tak bardzo odleciał.
13
@macio_944 Ciri to akurat wypisz wymaluj przeciwnik PiSu. Biseksualna, bezdzietna, silna kobieta, która nie lubi władzy.
5
@Chinaski Zmądrzało*
1
@JORD10 2 tytuły w 2005 i 2006
1
@TheGoldenEleven Też proszę o oznaczanie.
23
@justfootball Ja bym odwołał Morawieckiego.
44
Protestujący nie protestujcie! Czego nie rozumiecie?!
Kpina z tego premiera. Śmieszny człowiek.
3
@Barcza223 Zdecydowanie Lewy.
5
@barcelonaLM Jakby była możliwość to zdecydowanie Niemieckim.
1
@NeroTFP Bartomeu to przynajmniej czasem zrobił coś dobrego.
2
Fati nie chciał dobijać leżącego. Szacun za fair play.
0
Co za dzban z tego Demirala.
0
@MasterOne Bartomeu chyba rzucał jakieś klątwy.
3
@Xwowrak Myślę, że żyjący powstańcy nie mieliby problemu z tą flagą. Widziałem już stanowiska w kontekście osób LGBT i tych strajków.
2
@justfootball Niestety tak.
1
@wroclawianin89 Wolałbym, żeby tu było 1000 zielonych.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9189012#comment-9189012.
5
@banann16 Porównujesz funkcjonariusza państwowych służb specjalnych do kierowcy autobusu? O.o