0

@budel17 @nieprzysiadalnosc Tamten link z automatu odsyłał do składanki użytkownika, więc każdy miał co innego ;)


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

@NeroTFP Nasze prawo w takiej sytuacji daje sędziemu możliwość odstąpienia od kary. I bardzo słusznie.

Art. 150. § 1. Kto zabija człowieka na jego żądanie i pod wpływem współczucia
dla niego,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 2. W wyjątkowych wypadkach sąd może zastosować nadzwyczajne
złagodzenie kary, a nawet odstąpić od jej wymierzenia.

16

@Ratamahatta Marek Suski ps. Caryca, Pani Sędzia Krystyna "Sałatka" Pawłowicz.

9

Edit. Oszukałem. Po prostu film mi się załadował po 5 minutach.

Trzeba się przenieść w takim razie na inne "tube". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

17

@barcelonaLM "Likwidacja małżeństw państwowych. Od małżeństw jest KK i inne religie."

O.O

7

@Kluivert_P Oczywiście, że chodzę do kościoła sam z siebie. Ostatnio w jakim byłem to 3 lata temu podczas zwiedzania Bazyliki Świętego Marka w Wenecji. Wcześniej jeszcze Panteon w Rzymie.

Kościoły odwiedzam jedynie w celu zwiedzania. Na mszy moja noga nigdy nie postanie.

2

@Comentateiro Szkoda mi tylko policjantów, którzy musieli narażać zdrowie, aby to bydło pałować. Każdy kto podnosi kamień/kostkę brukową w celu rzucenia w kogoś, powinien z automatu odpowiadać za usiłowanie zabójstwa. Tyle w temacie.

0

@MESSIah16 Jak mnie kiedyś w parku policja legitymowała, to też pierwsze co zrobiłem to pobiegłem po kostkę brukową. Tak było.

9

Chyba niektórzy źle odebrali przekaz "zakaz pedałowania".

https://x.com/adambuwelski/status/1326532390181695497

6

@pt9 "Uważam po prostu że jak 15 latek idzie z intencją na seks do pedofila to nie można mówić o nim że jest ofiarą. "

Nie znasz się za grosz na psychologii. Zapoznaj się z pojęciem syndromu sztokholmskiego i będziesz wiedział, dlaczego ofiara sama wraca do oprawcy.

Pomiając fakt, że seks z 15 latkiem nie jest nielegalny.

7

@Rudi35

@Chakalaka


14 godzin temu

"Mam nadzieję, że dokument "Don Stanislao" otworzy oczy chociaż części wspomnianych przez Ciebie zagorzałych katolików. Obawiam się jednak, że u wielu z nich nastąpi mechanizm wyparcia połączony z agresją skierowaną w stronę innych członków dyskusji."

Nostradamus naszych czasów.

6

@Tomo1989 Młody i Nowy Papież to arcydzieła, ale nie dla każdego. Polecam poczytać recenzje bez spoilerów np na filmwebie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

ZLATAN KRÓLLLL!

3

@Tomo1989 Ostatnio każdy angielski klasyk jest nudny.

12



To nadal Imaz w Jagiellonii czy już Neymar z PSG? Niesamowita bramka.

2

Sky full of stars.. piękne...

12

Jedno wystąpienie Pani Kamali jest lepsze niż cała prezydentura Donalda Trumpa. Change my mind.

3

@Dembouz1899 Prost vs Senna.

15

Pozdrawiam wszystkich znawców, którzy pisali, że Trump na 99% prezydentem.

5

Brawo Biden! Żegnaj Trump!

1

Ewidentnie nie strzelał ze swojej pozycji...

0

@Froher Może GX Cleaner masz jakoś ustawiony, żeby sam czyścił? Ja nie używałem, ale to chyba wina tego.

17

@kamil9040 Dawno nie widziałem takiej bzdury na tym forum xDDD

1

@clyde Gothic 3 zdecydowanie.

Vista Point to mistrzostwo.



Wodospady Silden równie genialne.


A tu cały soundtrack.

3

@Przemo91 W punkt!

4

@bartekvisca Żeby ludzie nie poznali prawdy o tym, że Ziemia jest płaska.

8

@mpolska25 Widać, że nie znasz się na temacie. Najpierw się doinformuj, dopiero potem zadawaj takie pytania.

3

@Janiama Vamos Bidon!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?