3

@FcPortoFan1999 @takisobiektos @Comfortable_
To nie pierwszy mecz Jankosa Rell na scenie?

0

@takisobiektos zdarza się pomylić xd

3

Ostatni mój fancast do uniwersum James'a Gunna (No chyba, że zdecyduje się na Flash Family) - Justice League i ich najpopularniejsi członkowie (Z pominięciem postaci tych już obsadzonych oficjalnie jak Superman czy Hawkgirl)
https://pastebin.com/Y2Uqreyn
Daje w linku, bo będzie to długie.
@Szreko @xvcWinterSoldier @DragonxNF @Pedri16Future

0

oprócz PSG, szanujmy się.

2

@macio_944 Jakbyście zdecydowali się na przyjazd na stałe, to polecam domy w Sant Marti, fajnie byłoby mieć sąsiadów Polaków.

2

@Pedri16Future Wiadomo

1

@Kamil689 no spoko, tylko to nie był cel mojego pytania.

0

Kto to jest ten Marczuk?

0

@bart_azz czy ja wiem czy tak przewaga w ofensywie, oczywiście jest ten wariat Kylian, ale wyłączysz Mbappe za pomocą Araujo/Kounde i w tym napadzie już nikogo nie ma. Dembele jest dużo gorszy niż u nas. Napastnika nie mają. U nas jest niezawodny Yamal, Robert który w końcu dobrze gra, Felix i Raphinha może nie są najlepsi, ale potrafią zrobić coś z niczego. Wróci Ferran, który też czasami walnie bramkę z dupy.

0

Jedno jest pewne, drabinke mamy łatwiejszą niż wszystkie 4 drużyny po drugiej stronie

0

Proponuję wykluczenie z tych wzmianek Cubarsiego, Guiu i Forta, bo to normalne że trenują z nami

0

@MesQueUnClub_87 z drugiej strony ma rację, bo tam każdy inny to amator

3

Mecz w Paryżu 0-0, a w Barcelonie ogrywamy lamusów 1-0 po samobóju Dembele

0

Nie speniać przed cienkim pehehesże i autostrada do finału

4

@Chada ze wzoru Hajty

12

Ja tam bym chciał trafić na Bayern, niech te 8:1 w bundeslidze was nie zwiedzie, ten bayern ma problemy, jeśli kiedyś z nimi wygrać, to teraz

0

@LukaszFan żarty latają Ci nad głową

1

Wyczuwam Bayern w ćwierćfinale, city w połfinale i klasyk w finale

1

0

Roberto to zawsze ma patent jakiś na lepsze zespoły

0

@karoleq992 no i się nie myli. Absolutny szef

4

Cubarsi po meczu jak będzie wyciągał telefon z kieszeni to i Osimenha wyciągnie

0

Vitor to sie chyba nie doczeka debiutu w LM

7

Chłop się wyjeb*ł i jeszcze go ograł jak dzieciaka XD

2

Roberto daje póki co przyzwoitą zmianę, ale Oriol to żart

0

Oriol w 60'... GG...

0

@Szreko dla mnie to jest akurat granica której nie powinno się przekroczyć.

0

@Trojanek23 dawaj przykłady 4 takich talentów których sobie kupimy za 200 milionów (zaczynając od tego, że dostaniemy za te 200 mln duzo mniej kasy niz myslisz)

1

1

Dobra, liga mistrzów jest nasza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?