HypeR
Dołączył/a: sierpień 2017
Barcelona
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FcPortoFan1999 @takisobiektos @Comfortable_
To nie pierwszy mecz Jankosa Rell na scenie?
0
@takisobiektos zdarza się pomylić xd
3
Ostatni mój fancast do uniwersum James'a Gunna (No chyba, że zdecyduje się na Flash Family) - Justice League i ich najpopularniejsi członkowie (Z pominięciem postaci tych już obsadzonych oficjalnie jak Superman czy Hawkgirl)
https://pastebin.com/Y2Uqreyn
Daje w linku, bo będzie to długie.
@Szreko @xvcWinterSoldier @DragonxNF @Pedri16Future
0
oprócz PSG, szanujmy się.
2
@macio_944 Jakbyście zdecydowali się na przyjazd na stałe, to polecam domy w Sant Marti, fajnie byłoby mieć sąsiadów Polaków.
2
@Pedri16Future Wiadomo
1
@Kamil689 no spoko, tylko to nie był cel mojego pytania.
0
Kto to jest ten Marczuk?
0
@bart_azz czy ja wiem czy tak przewaga w ofensywie, oczywiście jest ten wariat Kylian, ale wyłączysz Mbappe za pomocą Araujo/Kounde i w tym napadzie już nikogo nie ma. Dembele jest dużo gorszy niż u nas. Napastnika nie mają. U nas jest niezawodny Yamal, Robert który w końcu dobrze gra, Felix i Raphinha może nie są najlepsi, ale potrafią zrobić coś z niczego. Wróci Ferran, który też czasami walnie bramkę z dupy.
0
Jedno jest pewne, drabinke mamy łatwiejszą niż wszystkie 4 drużyny po drugiej stronie
0
Proponuję wykluczenie z tych wzmianek Cubarsiego, Guiu i Forta, bo to normalne że trenują z nami
0
@MesQueUnClub_87 z drugiej strony ma rację, bo tam każdy inny to amator
3
Mecz w Paryżu 0-0, a w Barcelonie ogrywamy lamusów 1-0 po samobóju Dembele
0
Nie speniać przed cienkim pehehesże i autostrada do finału
4
@Chada ze wzoru Hajty
12
Ja tam bym chciał trafić na Bayern, niech te 8:1 w bundeslidze was nie zwiedzie, ten bayern ma problemy, jeśli kiedyś z nimi wygrać, to teraz
0
@LukaszFan żarty latają Ci nad głową
1
Wyczuwam Bayern w ćwierćfinale, city w połfinale i klasyk w finale
1
@Pedri16Future trzech
0
Roberto to zawsze ma patent jakiś na lepsze zespoły
0
@karoleq992 no i się nie myli. Absolutny szef
4
Cubarsi po meczu jak będzie wyciągał telefon z kieszeni to i Osimenha wyciągnie
0
Vitor to sie chyba nie doczeka debiutu w LM
7
Chłop się wyjeb*ł i jeszcze go ograł jak dzieciaka XD
2
Roberto daje póki co przyzwoitą zmianę, ale Oriol to żart
0
Oriol w 60'... GG...
0
@Szreko dla mnie to jest akurat granica której nie powinno się przekroczyć.
0
@Trojanek23 dawaj przykłady 4 takich talentów których sobie kupimy za 200 milionów (zaczynając od tego, że dostaniemy za te 200 mln duzo mniej kasy niz myslisz)
1
@Trojanek23 XD?
1
Dobra, liga mistrzów jest nasza