HypeR
Dołączył/a: sierpień 2017
Barcelona
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr de Bór to by i mi przyznał złotą piłkę jakby widział jak kiedyś po okręgówkach się grało
0
@DragonxNF Fortnite? To nie ten gatunek gry
10
@blakkudium dla mnie Jorginho jest tak overrated, że to sie w pale nie miesci
1
@JohnA 2 to hojnie, jeśli oboje mówimy o tej z lewej, ona paskudna jest już nie nawet przez same bycie koneserką kalorii
4
Dostaliśmy ogłoszenie nowej gry Marvela - Marvel Rivals. Overwatch/Paladins w trzeciej osobie, z postaciami Marvela i 6vs6. Trailer wygląda obiecująco, chociaż gameplay nie porywa. Na starcie gry będzie wiele postaci, znanych jak na przykład Spider-Man czy Scarlet Witch oraz tych mniej znanych jak Luna Snow czy Peni Parker (Ta pewnie bardziej znana przez Into the Spider-Verse). Gra będzie free to play, zamknięta beta startuje w maju. Oczywiście w grze będą skiny do postaci, na ten moment jedynym znanym skinem jest Steampunk Iron Man. Gra nie powtórzy błędu gier typu Overwatch, LoL czy Paladins i żadna postać nie będzie miała nawet podobnej umiejętności. Wszystkie postacie będą się różnić, również te dodawane w przyszłości. (To jest świetna informacja) Przed wystartowaniem bety, studio z którym współpracuje Marvel (NetEase Games - odpowiedzialni są za Marvelowego mobilnego lola, którego nie mamy dostępnego w europie, ale jest bardzo popularny w azji) musi jeszcze trochę doszlifować balans, ponieważ podobno Storm, Scarlet Witch, Loki i Namor są zbyt op. W grze będą trzy tryby, na razie wiadomo o dwóch - Payload i King of the Hill. Trzy znane mapy póki co to Skarbiec Odyna, jakieś prawdziwe miasto, którym nie jest Nowy Jork i cytuję ''Znana z komiksów wyspa, ale nie ta o której myślicie'' 95% fanów pewnie pomyślało o Genoshy albo o Madriporze. W grze za pomocą ataków i umiejętności będziemy w stanie niszczyć teren na mapie, jest to podobno kluczowa część gameplay'u. Gra jest obecnie w Alphie, ale ma się oficjalnie pojawić, jeśli nie będzie żadnej przeszkody w trzecim kwartale przyszłego roku.
https://forms.microsoft.com/pages/responsepage.aspx tutaj pod tym linkiem możecie się do testów zapisać. Ja osobiście po trailerze, chyba zdecyduję się na mainowanie Magik na ten moment.
@Szreko @xvcWinterSoldier @DragonxNF
6
@Popitek12 nie no w takim przypadku to niestety Iniesta sprzedany, Piękniś na ławkę i Lionel Andrés Messi Cuccittini startuje. Trochę tu Iniesta nie pasuje w tym zestawieniu.
4
@MOLESTA Fort ma dobre wejście w drużynę, ale akurat do Cubarsiego nie ma podjazdu.
1
@MichuZ44 aż mi się przypomniało jak w ligue 1 Ney obejrzał kartkę za ośmieszenie przeciwnika XD
1
@caadye kto na wypożyczenie mówi trail? Skąd tyś się urwał? Tam gdzie na podwórko mówią pole? Czy na ziemniaki - pyry?
2
@Rust_Cohle donos to najwyższa forma odpowiedzialności
0
@TR3YWAY tymczasem skład, który wystawi Xavi:
Ter Stegen - Kounde, Araujo, Cubarsi, Cancelo - Fermin, Christensen, Gundo - Yamal, Lewandowski, Raphinha
1
Jak chłop pewnie i tak będzie trzymał cały mecz Lewego, który dopiero co rozegrał całe dwa mecze + dogrywkę
0
Jezusie Chrystusie jaki ten nasz Yamal jest piękny
0
Mekambe w strachu, łaaaa
2
@barcanawieki ostatnio myśl, że Niemki są brzydkie nie jest aż tak dokładna jak kiedyś, za to Brytyjki i ich typowy dla nich makeup, to jest takie paskudztwo, że ręce opadają
0
To o jakieś 400 mln za mało
2
@FcPortoFan1999 @takisobiektos
Jak ja nienawidzę Riot'u i ich pierwszeństwa w balansowaniu względem Pro Playu.
Kompletnie usuwają Rell z lasu. Od czasu dodania jej do Jungli, na żadnym championie nie mam rozegranych tylu meczy. Nie skłamałbym jeśli powiedziałbym, że mam na niej rozegrane ze 3 razy więcej meczy niż nad drugim najczęściej ogrywanym przeze mnie junglerem. Z jednej strony rozumiem, bo jungler, który nie potrzebuje zbytnio farmić jest zbyt op, no ale kur*a. Rell to jedyny jungler tank, który dawał ci fun z gry. Nie to co usypiający cię Maokai. Dobrze, że jeszcze Zac jest, bo nim człowiek też się fajnie bawi.
0
@Szreko najwcześniej pierwszy projekt o mutantach ma pojawić się podobno pomiędzy Avengers 5 a 6, nie koniecznie będzie to film o X-Menach, być może jakiś solowy.
1
@ViscaelBarca2007 ze środkowych pomocników nie uwzględniając tych bardziej ofensywnych typu Zidane to mamy tak:
Xavi > Iniesta > Modrić > Pirlo > Lampard > Scholes > Vieira > Gerrard i dopiero Kroos.
2
@Szreko @xvcWinterSoldier @DragonxNF
Mister Sinister ma być villanem pierwszego filmu X-Men z MCU.
No i mnie się to podoba.
7
Ludzie którym bardziej smakuje woda niegazowana niż gazowana, powinni trafiać do psychiatryka. Każdy normalny wie, że zwykła woda to bezsmakowe gów*o.
1
@jacobFCB dziki gon i gothic
1
@Pedri16Future tak się nazywa cały chapter pierwszy, dokładnie to jest to samo co np Infinity Saga w MCU
0
@Pedri16Future do całego 1 chaptera uniwersum
3
Jest pogłoska dochodząca ze studia DC, że villanami całego pierwszego chaptera mogą być Dark Knights, co byłoby świetne i epickie, aczkolwiek nie pasuje mi do chaptera zatytułowanego ''Gods and Monsters'', ale nie mam nic przeciwko. Batman Who Laughs w live action może być świetny, no i Red Death poprawnie wykonany, a nie to co było w Arrowversie...
@Szreko @xvcWinterSoldier @DragonxNF @Pedri16Future
0
@Danny Gaucho moja mama mi zawsze mówiła ,,najlepszą opiekunką do dziecka, jest jego babcia''
1
@Pedri16Future zgadza się
2
Swoją drogą Clancy Brown w ''The Penguin'' wcieli się w rolę Salvatore Maroni'ego.
@Szreko @xvcWinterSoldier @DragonxNF @Pedri16Future
15
@Barcasub dom dla zmyślonych przyjaciół pani foster
0
Komentarz usunięty