1

@Culer9002 12, przy dobrych wiatrach 13

0

@FcPortoFan1999 G2 grającego choć trochę na poważnie** warto zaznaczyć. Bo lubią sobie czasami po intować dla fabuły

0

@FcPortoFan1999 @takisobiektos
łał, żodyn się nie spodziewał 2-0 G2...

0

@Criss18Barca po sekundzie słuchania jej mi się odechciało

2

@Arden Wallcot ma więcej goli w UCL niż Zidane, Nazario, Klose, Villa, Alexis Sanchez, Eden Hazard i wielu innych.

14

@xavi890 bo nie znasz się na futbolu i jedyne co się dla ciebie liczy to bramki i asysty

1

@takisobiektos jL gigachad

0

@FcPortoFan1999 @takisobiektos
ktokolwiek dał tego call'a w BDS żeby iść na Barona zasługuje na wszystkie pochwały

0

Niby w tej Hiszpanii dobre jedzenie i produkty, dodatkowo nie powinienem tego pisać mając małżonkę po szkole kulinarnej (kocham Jej gotowanie), ale jednak co jedzenie Mamy - to jedzenie Mamy.

0

@FcPortoFan1999 @takisobiektos
Za godzinkę Polacy z Heretics podejmują BDS.

2

@Culer9002 absolutnie, nie mam nic do ów Panów.

1

@don'T.R.I.P.e lubisz?

1

@Adran360 napisałeś klasyk

1

@Adran360 bo wykartkowali się na Cadiz

0

@Adran360 usuń to póki nie jest za późno

0

@mientusek1407 raczej znając go był niezadowolony z siebie. A nawet jeśli ze zmiany to wiadomo, tak działa ''9'' grająca w stylu Roberta, może grać syf cały mecz, a i tak wcisnąć bramkę lub dwie.

3

Ernie Hudson ma wcielić się w rolę nikogo innego jak Lucius'a Fox'a w The Batman 2. Ciekawostka, aktor ten podkładał głos dla Lucius'a w Batman: Bad Blood.
@Szreko @DragonxNF @xvcWinterSoldier @Pedri16Future

0

Przecież przez wzrost tego bramkarza to aż się prosi o strzały z dystansu

4

@QQL5 Majonez? Winiary. Ketchup? Pudliszki. Hotel? Trivago.

0

@Kibicodlat5 wiadomo, bo nie jest Hiszpanem

0

Ale by sobie człowiek obejrzał chociaż 10 minut trójkę obrońców Faye - Cubarsi - Araujo

0

@Arkon teraz to w sumie na bieżąco Invinvible sezon drugi i X-Men '97, ale chce sobie ponownie True Detective obejrzec

0

@Faro Cytując klasyka
''Dobrze, że mecz dziś, a nie jutro jak wczoraj''

1

@gapkinha W LL klauzula jest wymagana

0

@FcPortoFan1999 wygrać to jest mało powiedziane, my tam jedziemy zmieść konkurencje z planszy

2

@Faro po pierwsze to 3/4 czasu leczenia to przesada, a jak grał to grał bardzo dobrze

1

@Lanosss @AlexDark00 nie przelogowałeś się

1

@Tomaszekkkkk najgorsze jest w tym wszystkim, że w tych czasach ludzie wmawiają tym otyłym, że są piękni i nie ma z nimi żadnego problemu. A tym czasem ich serce walczy o życie.

0

Zaś ten bayern do kur*y nędzy

0

@FcPortoFan1999 jakiś no name

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?