0

Coś ani słychu żeby Barca miała się odwołać od kartki Vitora

9

U Cubarsiego podoba mi się najbardziej jego gra z piłką przy nodze. Młody wygląda jak stary wyjadacz

0

Cały czas zapominam to sprawdzić. Wiem, że Aery na Kaynie już nie pomaga szybciej zdobyć formy, a orientuje się ktoś, czy Aery dalej procuje Eclipse i Black Cleaver'a?

0

0

Znając życie to Barca się nawet nie spróbuje odwołać XD

1

@Forsyth karnacja waszmości jest zbyt jasna, a koszulka za mało biała

0

@Sewren122 nie przejechal mu po zadnym kolanie, tylko po co najwyzej piszczelu, a to bylo tak przypadkowe ze chlop mu nie mial prawa dac kartki

1

@MesQueUnClub96 ogólnie Lewy ostatnio dobrze gra, goli nie strzela, ale gra dobrze

3

0

@Emhyr Udyr jest dobry, ale na solo queue.

0

O co chodzi z tymi zielonymi opaskami?

3

@Comfortable_ @FcPortoFan1999 @Emhyr @takisobiektos @Roobo
Teraz imagine, jakby Heretics przez całego leca mieli stabilnego formą midlaner'a i nie grali Udyra na topie.

1

@Roobo niemiec*

1

@Comfortable_ @FcPortoFan1999 @takisobiektos
Heretics jednak potrafi zagrać bardzo dobrze

1

@FcPortoFan1999 Rookie jednego heralda 2 razy zjeb*ł XD Rookiego nie przebije

0

@FcPortoFan1999 imo nic nie ujmując dla Yike, ale gdyby to Jankos był w g2 na worldsach, to g2 odpadłoby nieco później.

1

Jankos jest za dobry na te heretics
@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos

2

@takisobiektos za bana Udyra? Oni chyba chcą zobaczyć trudniejszy mecz xd

1

1

1 Brameczka Newcastle, o nic więcej nie proszę.

0

@MesQueUnClub96 Christensen na DM'ie

2

@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos
Ale Flakked Perkza ztrollował XD

1

No Newcastle, 20 minut, 2 brameczki dawajcie

2

Co jest z tym Newcastle - Luton, człowiek daje 1 na kuponie bo jest pewny, że Luton to Newc musi pokonać, a ci u siebie wpierd*l dostają.

1

Najwyższa pora na Christensena na DMie

3

@takisobiektos Wunder ma po prostu taki mental lub giga ego - kiedy coś jest turbo op na solo queue, Wunder myśli że jest najlepszy na świecie i może to wyciągnąć na pro play.

2

@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos @Roobo
Perkz ostatnio cały czas grał na solo Ezem na midzie, zobaczymy co tam zcookował.

0

@FcPortoFan1999 Nie wiem, wiem że w pierwszej drużynie T1 jest od grudnia 2014, wcześniej było SKT 1 K i Akademia. Sami członkowie riot games mówili, że w tym roku świętujemy 10-lecie Fakera.

0

@FcPortoFan1999 Profesjonalnie zaczął w grudniu 2014, dlatego będziemy świętować tego grudnia jego 10-lecie. Wcześniej to były akademie T1

0

@FcPortoFan1999 w sumie taki Jankos dla przykładu na dłuższą karierę profesjonalną od Fakera :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?