HypeR
Dołączył/a: sierpień 2017
Barcelona
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coś ani słychu żeby Barca miała się odwołać od kartki Vitora
9
U Cubarsiego podoba mi się najbardziej jego gra z piłką przy nodze. Młody wygląda jak stary wyjadacz
0
Cały czas zapominam to sprawdzić. Wiem, że Aery na Kaynie już nie pomaga szybciej zdobyć formy, a orientuje się ktoś, czy Aery dalej procuje Eclipse i Black Cleaver'a?
0
@Katalończyk 99 @Encore stonks
0
Znając życie to Barca się nawet nie spróbuje odwołać XD
1
@Forsyth karnacja waszmości jest zbyt jasna, a koszulka za mało biała
0
@Sewren122 nie przejechal mu po zadnym kolanie, tylko po co najwyzej piszczelu, a to bylo tak przypadkowe ze chlop mu nie mial prawa dac kartki
1
@MesQueUnClub96 ogólnie Lewy ostatnio dobrze gra, goli nie strzela, ale gra dobrze
3
@Comfortable_ @FcPortoFan1999 @takisobiektos
Caps carry Hweiem.
0
@Emhyr Udyr jest dobry, ale na solo queue.
0
O co chodzi z tymi zielonymi opaskami?
3
@Comfortable_ @FcPortoFan1999 @Emhyr @takisobiektos @Roobo
Teraz imagine, jakby Heretics przez całego leca mieli stabilnego formą midlaner'a i nie grali Udyra na topie.
1
@Roobo niemiec*
1
@Comfortable_ @FcPortoFan1999 @takisobiektos
Heretics jednak potrafi zagrać bardzo dobrze
1
@FcPortoFan1999 Rookie jednego heralda 2 razy zjeb*ł XD Rookiego nie przebije
0
@FcPortoFan1999 imo nic nie ujmując dla Yike, ale gdyby to Jankos był w g2 na worldsach, to g2 odpadłoby nieco później.
1
Jankos jest za dobry na te heretics
@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos
2
@takisobiektos za bana Udyra? Oni chyba chcą zobaczyć trudniejszy mecz xd
1
@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos
garen XD
1
1 Brameczka Newcastle, o nic więcej nie proszę.
0
@MesQueUnClub96 Christensen na DM'ie
2
@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos
Ale Flakked Perkza ztrollował XD
1
No Newcastle, 20 minut, 2 brameczki dawajcie
2
Co jest z tym Newcastle - Luton, człowiek daje 1 na kuponie bo jest pewny, że Luton to Newc musi pokonać, a ci u siebie wpierd*l dostają.
1
Najwyższa pora na Christensena na DMie
3
@takisobiektos Wunder ma po prostu taki mental lub giga ego - kiedy coś jest turbo op na solo queue, Wunder myśli że jest najlepszy na świecie i może to wyciągnąć na pro play.
2
@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos @Roobo
Perkz ostatnio cały czas grał na solo Ezem na midzie, zobaczymy co tam zcookował.
0
@FcPortoFan1999 Nie wiem, wiem że w pierwszej drużynie T1 jest od grudnia 2014, wcześniej było SKT 1 K i Akademia. Sami członkowie riot games mówili, że w tym roku świętujemy 10-lecie Fakera.
0
@FcPortoFan1999 Profesjonalnie zaczął w grudniu 2014, dlatego będziemy świętować tego grudnia jego 10-lecie. Wcześniej to były akademie T1
0
@FcPortoFan1999 w sumie taki Jankos dla przykładu na dłuższą karierę profesjonalną od Fakera :D