3

@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos
Swoją drogą Faker'owi pykło 3000 killi w LCK.

1

@Popitek12 Zależy od człowieka tak na prawdę, ja bym osobiście wolał gdyby dziecko było moje, a nie kobieta.

0

No i idealny powód żeby nie odchodzić z Barcy

1

@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos
Procentowo rozpisane powody, dla których ludzie oglądają pro scenę LoL'a:
0,005% - Sama Gra.
0,015% - Sześciopak Zeusa.
99,98% - Sjokz

1

@niko7nike chciałbym najbardziej starego @Luciano99, ale niestety klepnięty przez liverpool

0

@pikass14 i nie tylko

0

@kolomen2 imo g2a jest nie opłacalne, eneba ma dużo lepsze ceny.

1

@Firestone Niektórzy ludzie są po prostu niesamowici, @FCBparasiempre to taka nasza La Bambowa ''Karen'' i ''Tweeterowa Julka'' w jednym

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

Niestety, kawałek Białasa nie jest zapowiedzią żadnej kontynuacji niczego.
Białas zawiesza swoją karierę, ponieważ się wypalił, by zająć się córką i partnerką.
Będę tęsknił, liczę że Polski GOAT jeszcze wróci.

@HighestInTheRoom

0

@FCBparasiempre śmieszny jesteś

0

@FCBparasiempre brat został zaorany, aż zamilknął. Piękne.

0

Nowy Białas x Lanek, przyjemny kawałek, może Białas przestanie trollować.
Swoją drogą, na playliście wraz z nowym kawałkiem jest dodany utwór Białasa "Its my live" z albumu Polon. Czyżby sugerował nam kontynuację?
@HighestInTheRoom

0

@michal26 ale realnych żadnych, wszyscy wiemy o tym doskonale

29

@kanver_ a ile byśmy zyskali gdyby Lewy wykorzystał wszystkie swoje dogodne sytuacje?

0

@barcelonaLM pehehehesże i kotletico też możesz już wykreślić, szanujmy się xd

21

@Pedri16Future większe niż przy karnym normalnym

1

@Pedri16Future Elseworlds

3

Pierwszy news jaki zobaczyłem po skończeniu meczu:
Henry Cavill dostał propozycję zagrania w live action wersji ''Superman: Red Son''
O KUR*A. BŁAGAM HENRY POWIEDZ TAK.

@Szreko @Pedri16Future

0

Chyba wszyscy wiemy co Robercik powiedział

1

0

O, dawno kontuzji nie było

0

@Comfortable_ Dałem wszystko czym grałem więcej niż 10 meczy w jungli

0

@takisobiektos statystyki Udyra:
Banowany 2 razy, Pickowany 6 razy (1W5L - 16.7% Winratio)
3 razy pickowany przez Wundera (1W2L)

27

No proszę, Cubarsi po raz kolejny w pierwszym, zdecydowanie na to zasłużył.

0

@Comfortable_ *subiektywna* opinia, jak już wspomniałem - mnie ekko nigdy nie zawodzi, w 6 meczach nim mam 100% winratio, moim zdaniem ten champion ma damage z piz*y

4

@FcPortoFan1999 @takisobiektos @Comfortable_
Statystyki dotyczące fazy grupowej LEC
Najczęściej banowane postacie: Rumble (34), Kalista (28), Senna (21)
Najczęściej pickowani:
TOP: K'sante (23), Rumble & Aatrox (8), Renekton & Jax (7)
JG: Xin Zhao (23), Vi (17), Rell (11)
MID: Azir (25), Neeko (13), Akali & Corki (11)
BOT: Varus (22), Kalista (15), Aphelios (12)
SUP: Renata Glasc & Rakan (14), Blitzcrank (10), Milio (8)
Champion z największym winratem (przynajmniej 5 meczów): Gnar (100% w 5)
Champion z najmniejszym winratem (przynajmniej 5 meczów): Lucian (11% w 9)
Najwięcej zabójstw jednego gracza w meczu: Vetheo vs KC (12)
Największe ogólne KDA: Adam 7.4 (36/11/45)
Najmniejsze ogólne KDA: Bo 1.5 (24/43/41)
Drużyna z największym Goldem na minute: Mad Lions vs Heretics (2143)
Najczęściej zabijany smok: Cloud
Najkrótszy mecz: Mad Lions vs Rogue (26:04)
Najdłuższy mecz: Vitality vs Heretics (49:23)
Największa ilość zabójstw w meczu: G2 vs Fnatic (50)
Drużyny z największą średnią zabójstw na mecz BDS (16.3)
Drużyna z najmniejszą średnią zabójstw na mecz: Rogue (8.1)

6

@Kgorecki2500 najgorsza kara jaka kiedykolwiek powstała - bycie francuzem

0

@FcPortoFan1999 na normalach, flexach czy innych clashach ze znajomymi jest to proste, ale na solo queue już tak łatwo nie jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?