0

Bayern wygrywa ligę, ale Kane nie bije rekordu Lewego, czy Bayern nie wygrywa ligi, ale Kane bije rekord? Imo pierwsza opcja.

0

@PatrykBarca co kolejkę tak gadacie

0

To akurat paradoksalnie bardzo dobrze dla Girony.
Real, Barca czy Atleti grają jeszcze w kilku innych rozgrywkach, a Girona może swoje siły skupić na lidze.

0

Who needs Messi?

0

co oni się tak co chwilę ślizgają, jedni i drudzy

1

@Comfortable_ widziałem to, ale tak dziwnie, że tylko dwóch graczy z drużyny.

1

@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos
G2 dwie Sony na bocie ;v

1

@Serducho tak dlatego mówi się o szyi, chcesz go usprawiedliwiać, to chociaż artykuł przeczytaj XD

0

0

@El Plutoninho @Roobo, jak tam panowie wasze sk?

0

1

@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos @Roobo
Jak tam dzisiaj stoimy z typami?
BDS, Fantic, Mad Lions, G2, Heretics

1

Lamine dzisiaj jak profesor zagrał

0

@Kazragore od Lewego w zeszłym sezonie fazy grupowej lm

0

Wie ktoś jak naprawić ikony szybkiego wybierania na operze gx? są napisane na nich linki do strony, albo po prostu czarne ekrany.

0

@FcPortoFan1999 powtórkę będę oglądał dopiero po barcelonie

0

@FcPortoFan1999 na supporcie teraz zagrasz wszystkim, a szczególnie championami, którzy mają świetnego poke'a jak Shaco czy Heimer, albo czymś co ma CC jak chociażby Neeko czy Malphite

1

@takisobiektos bardzo normalne na solo queue, ale w pro playu Heimer dziwi na supporcie troche @FcPortoFan1999

1

3

7

@pioz123 z drugiej strony, z Betisem przeważnie mamy mecze bardzo ciekawe i przede wszystkim obfite w bramki

0

@FcPortoFan1999 Ja rozumiem, mają Rell - próbują to wykorzystać tylko problem w tym, że nie udolnie.

0

Balde - Cubrasi - Araujo - Kounde?

2

@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos @Roobo
Jungle pathing sheo w tym momencie był bardzo, bardzo inteligenty.

0

@FcPortoFan1999 Miky moim zdaniem jest dużo lepszy od Kaisera overall. W sumie to Hans = Flakked, ale nie jestem fanem Hiszpana, jeśli chodzi o gierke

0

@FcPortoFan1999 niby tak, ale G2 jest dużo lepsze na każdej pozycji oprócz Jungli.

0

@FcPortoFan1999 Chciałbym żeby Heretics wygrało, ale coś mi się to nie widzi, Caps na midzie będzie miał zabawę.

0

@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @Roobo @takisobiektos
Halo, halo. Bojówka LEC - jakie przewidywania na dziś?
Ode mnie: Mad Lions, Fnatic, G2, SK, Vitality

0

@PaPo mimo wszystko, na żadnym elo support nie jest najważniejszym pickiem, 99% czasu support ma pickować pierwszy

0

Pytanie całkiem na poważnie, czy styl gry Mou mógłby zadziałać z naszymi zawodnikami? Osobiście widzę strony za, ale więcej widzę tych przeciw.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?