HypeR
Dołączył/a: sierpień 2017
Barcelona
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bayern wygrywa ligę, ale Kane nie bije rekordu Lewego, czy Bayern nie wygrywa ligi, ale Kane bije rekord? Imo pierwsza opcja.
0
@PatrykBarca co kolejkę tak gadacie
0
To akurat paradoksalnie bardzo dobrze dla Girony.
Real, Barca czy Atleti grają jeszcze w kilku innych rozgrywkach, a Girona może swoje siły skupić na lidze.
0
Who needs Messi?
0
co oni się tak co chwilę ślizgają, jedni i drudzy
1
@Comfortable_ widziałem to, ale tak dziwnie, że tylko dwóch graczy z drużyny.
1
@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos
G2 dwie Sony na bocie ;v
1
@Serducho tak dlatego mówi się o szyi, chcesz go usprawiedliwiać, to chociaż artykuł przeczytaj XD
0
@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos @Roobo
Humanoid na Hweiu.
0
@El Plutoninho @Roobo, jak tam panowie wasze sk?
0
@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos @Roobo
nuc co mecz rozgrywa
1
@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos @Roobo
Jak tam dzisiaj stoimy z typami?
BDS, Fantic, Mad Lions, G2, Heretics
1
Lamine dzisiaj jak profesor zagrał
0
@Kazragore od Lewego w zeszłym sezonie fazy grupowej lm
0
Wie ktoś jak naprawić ikony szybkiego wybierania na operze gx? są napisane na nich linki do strony, albo po prostu czarne ekrany.
0
@FcPortoFan1999 powtórkę będę oglądał dopiero po barcelonie
0
@FcPortoFan1999 na supporcie teraz zagrasz wszystkim, a szczególnie championami, którzy mają świetnego poke'a jak Shaco czy Heimer, albo czymś co ma CC jak chociażby Neeko czy Malphite
1
@takisobiektos bardzo normalne na solo queue, ale w pro playu Heimer dziwi na supporcie troche @FcPortoFan1999
1
@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos @Roobo
Stomp.
3
@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos @Roobo
Ok, Labrov goated
7
@pioz123 z drugiej strony, z Betisem przeważnie mamy mecze bardzo ciekawe i przede wszystkim obfite w bramki
0
@FcPortoFan1999 Ja rozumiem, mają Rell - próbują to wykorzystać tylko problem w tym, że nie udolnie.
0
Balde - Cubrasi - Araujo - Kounde?
2
@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos @Roobo
Jungle pathing sheo w tym momencie był bardzo, bardzo inteligenty.
0
@FcPortoFan1999 Miky moim zdaniem jest dużo lepszy od Kaisera overall. W sumie to Hans = Flakked, ale nie jestem fanem Hiszpana, jeśli chodzi o gierke
0
@FcPortoFan1999 niby tak, ale G2 jest dużo lepsze na każdej pozycji oprócz Jungli.
0
@FcPortoFan1999 Chciałbym żeby Heretics wygrało, ale coś mi się to nie widzi, Caps na midzie będzie miał zabawę.
0
@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @Roobo @takisobiektos
Halo, halo. Bojówka LEC - jakie przewidywania na dziś?
Ode mnie: Mad Lions, Fnatic, G2, SK, Vitality
0
@PaPo mimo wszystko, na żadnym elo support nie jest najważniejszym pickiem, 99% czasu support ma pickować pierwszy
0
Pytanie całkiem na poważnie, czy styl gry Mou mógłby zadziałać z naszymi zawodnikami? Osobiście widzę strony za, ale więcej widzę tych przeciw.