0

@Rust_Cohle dostaję po -10/11 za porażkę, więc te -16 to mnie nie zaboli, szczególnie, że w poprzednim sezonie raz dostałem nawet -35

1

My typowa liga legend. Godzina szukania meczu, bo ciągle ktoś nie akceptował, tylko po to by support nie chciał nikomu oddać last picka, bo twierdził, że jest najważniejszy, a my możemy mu obsysać, by na koniec picknął Aatroxa na supportcie. Wypełniłem obowiązek społeczny i zdodgowałem to. -5 LP w nexcie, ale było warto

10

Na pewno lepszy trener niż Xavi, ale wątpię czy Lewy lub Felix będą chcieli grać na środku obrony.

0

@Comfortable_ Raczej nie, to przecież było ikoniczne duo G2.

3

@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos @Roobo
GG. Dobra ja jednak kończę na dzisiaj oglądanie, ale za to jutro wszystkie mecze.

2

@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos @Roobo
Klątwa Mejai's nie pokonana. :D

1

@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos @Roobo
Chyba tylko G2 potrafi tyle błędów zrobić, a i tak będą w porządku XD

0

@FcPortoFan1999 tak zwany Support Diff, no i ADC Diff, a no i JG Diff

2

@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos @Roobo Alvaro na Renacie mnie bardzo przekonuje w tym sezonie póki co

1

@takisobiektos myrwyn to main Gwen swoją drogą

1

@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos @Roobo blast cone ustawił grę dla mad :D

0

@FcPortoFan1999 g4 nigdy nie slyszalem, zawsze g3

2

@FcPortoFan1999 najlepiej w tercecie, zawsze razem, albo w piątce dodając Capsa i Mikiego

3

@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos @Roobo ktokolwiek wpadł na pomysł zaproszenia Wundera, Perkza i Jankosa do studia zasługuje na podwyżkę.

Przecież tam taki kontent leci w tym momencie :DDD

1

@Comfortable_ @FcPortoFan1999 @takisobiektos swoją drogą, jak oglądacie LEC'a? Na ich streamie, czy u kogoś kto co-streamuje? Ja osobiście każdy mecz oglądam u Caedrel'a

1

@takisobiektos w pierwszym meczu przede wszystkim ich błędem było nie granie tego co jest w mecie.

0

@FcPortoFan1999 @takisobiektos każdy miewa gorsze dni :d

0

@FcPortoFan1999 Heretics chcą coś udowodnić i zmyć plamę z pierwszego meczu, spodziewam się, że będą grali z dużymi ambicjami i zostawią dużo serducha

1

@Comfortable_ Vitality - Rogue nie za bardzo mnie interesowało, grałem sam w ligę wtedy, ale teraz już w gotowości na prawie wszystkie mecze.

0

@FcPortoFan1999 absolutnie nie ma ciężarów. Najlepszy clear ze wszystkich championów, bardzo mocne ganki szczególnie na bota, potężny w team fightach.

1

@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos
Jakie typy na dzisiejsze mecze panowie?
ode mnie zwycięzcy: Rogue, Heretics, G2, Fnatic i Karmine

1

@Krzych Nie tyle co słabo, bo nie raz udowodnił, że bardzo dobrze odbiera piłkę, ale raczej wygląda na leniwego w obronie

7

Nic dziwnego, jedyny zawodnik, który nie dał się Xaviemu znieść do poziomu Xavinety

0

@FcPortoFan1999 nie koniecznie, przed dołączeniem do T1 pokazywał już niesamowite umiejętności zarówno mechaniczne jak i mózgowe, a to że Faker sprawia, że każdy gracz w jego drużynie staje się lepszy to już druga sprawa.

0

@FcPortoFan1999 mało kto potrafi grać jak Keria. Chłop jest bez dwóch zdań najlepszym supportem na świecie imo.

0

@FcPortoFan1999 ja oglądam skrót u Caedrela własnie

2

Reakcja Faker'a, jak jego opponent w dzisiejszym meczu picknął Hwei'a bezcenna
@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos

2

Jak ten chłop to robi, że jest niemożliwym odebrać mu piłkę bez faulu, przecież nie jest Messim ;d

0

@Pedri16Future jest bardzo dobry, tylko też pamiętaj, że ulubiony =/= najlepszy

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?