HypeR
Dołączył/a: sierpień 2017
Barcelona
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wielka wygrana fanów Marvela, a szczególnie Netflixowego Daredevila.
Foggy i Karen jednak powrócą w serialu Daredevil: Born Again.
@Szreko
1
Poprawka: jednym z najlepszych pomocników w historii
0
@FcPortoFan1999 jak tego nie spierdzielą to Fresskowy bardzo udany debiut
1
@FcPortoFan1999
Mad Lions robi sobie z Heretics co chce, jak oni throwa zaje*ią to będzie beka stulecia
0
@FcPortoFan1999 Perkz trolling
2
@FcPortoFan1999 Alvaro jakiego playsa dał, bestia
1
@FcPortoFan1999 będzie ciekawie
0
@FcPortoFan1999 no tam jest tylko Elyoya i reszta to nowicjusze
0
@FcPortoFan1999 wierzę w naszego zakolaka i jego skończonych kolegów
2
Red side 100% winratio @FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 ma 54.76% win ratio na emerald+ więc chyba tak
0
@FcPortoFan1999 Jak mam być szczerym, to nowy sezon jest na prawdę przyjemny do gry, jak się zbanuje drużynowo Olafa, Kayna, Twisted Fate'a, Kaliste i Alistara. XD
0
@FcPortoFan1999 imo najlepiej osobiście na rifcie to zrobić.
0
@FcPortoFan1999 teraz czekać do 21 na G3
1
@FcPortoFan1999 nie nazwał bym tego błędem Capsa, coś jest z tym heraldem nie tak. Przejedziesz myszką po nim, nie klikniesz to i mozesz wejść w niego.
1
@FcPortoFan1999 No co, BDS dobrze zaczęło ten mecz, ale nie dociągnęli. Team Diff.
2
BB jaki comeback @FcPortoFan1999
1
@FcPortoFan1999 mam wrażenie że ten herald ma po prostu ogromny hitbox
0
Ah ten herald nieszczęsny, z doświadczenia zauważyłem, że jest zbyt łatwo go kliknąć przypadkiem, nawet nie mając kursora na nim @FcPortoFan1999
0
@Szreko już jest całość, to od razu wyszły wszystkie odcinki.
0
ten Renekton Adama może się okazać problemem w tym meczu @FcPortoFan1999
0
@Szreko średnio mi pasował sam w sobie serial, ale do aktorki nie mam żadnych zarzutów. No i oczywiście Vincent i Charlie dobre role
1
Już za 10 minut rozpoczynamy oficjalnie nowy sezon LEC. G2 podejmujące BDS.
0
Czy G2 się dzisiaj głado przejedzie po BDS? @FcPortoFan1999
1
@busel004 Ferran jest Hiszpanem. Xavi lubi stawiać na swoich rodaków. Myślę, że reszta kropek połączy się sama.
1
@macio_944 Barcelona wygrała wszystkie mecze w 2024 brzmi lepiej.
1
No tak bo za dobrze nam idzie, to trzeba trochę emocji w postaci Oriola na boisku.
0
Osobiście liczę na Heretics. Jankos już w zeszłym sezonie udowadniał, że nadal jest jednym z najlepszych jak nie najlepszym jg w Europie. Chciałbym, żeby Perkz i Wunder, którzy mają coś do udowodnienia, właśnie to zrobili - udowodnili, że się nie skończyli.
0
@FcPortoFan1999 Już sobie wieczorek od 17 zarezerwowałem w sobotę na oglądanie G2 i Heretics.
0
Dla ciekawych polecam film Marvecc'a analizujący i wyjaśniający nowego cinematica Ligi Legend. Świetny materiał dla lorowych świrów.