HypeR
Dołączył/a: sierpień 2017
Barcelona
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
No i teraz najgorsze, kto do rotacji z Balde? Grimaldo odpada, bo wylądował w Leverkusen. Gaya wątpię, że będzie chciał być zmiennikiem Balde. Ewentualny Ndicka może grać na lewej, ale to byłaby sytuacja typu Kounde. Jest niby jeszcze parę opcji z kończącym się kontraktem.
- Guerreiro z BVB.
- Bansebaini z Gladbach.
- Lato z Valencii
Ewentualnie powalczyć o kogoś typu Wijnald, o którym się mówiło wcześniej. Chociaż on rozegrał dopiero pierwszy sezon po transferze do Ajaxu, nie wiem czy będzie chciał odchodzić.
5
@Kaamilos87 i espanyol w strefie spadkowej
21
ja tam nie jestem rasistą, gardzę wszystkimi jednakowo
1
@barczyk Frenkie chyba
0
Inaki to ma nawet styl poruszania się jak Ter Stegen :D
0
@Sewren122 no a czemu nie? Rekordu i tak ter Stegen w tym meczu nie ruszy, to niech Inaki się ogrywa
0
@Odcinkowy Frimpong, Cancelo, Arnau Martinez pierwsi z brzegu, a jeszcze mógłbym wymieniać
1
@Faro Problemem Lewego w Barcy jak i zarówno w bayernie był brak poważnego zmiennika, czy Roque może takim być? Nie wiadomo, ale lepiej zaryzykować z młodzianem z Brazylii niż kombinować z jakimiś wynalazkami typu Firmino.
0
@lukkobe Inigo i Ndicka spisują się dużo lepiej na stoperze niż Jules obecnie.
1
Ja tam bym się nie obraził jakby oddali 3 punkty dla Valladoid ku nie pocieszeniu kibiców asspanyolu.
3
@lukkobe Tylko, że na środku obrony Jules jest elektryczny, a przychodzi za darmo Inigo z Bilbao, a dodatkowo do wyciągnięcia za free jest jeszcze Ndicka z Eintrachtu.
1
@Gaucho
1) to jak wybierać między krajobrazem sosnowca, a Machu Picchu
2) Nie.
0
@Faro A nie warto byłoby spróbować obu? Gundogun dałby zastrzyk doświadczenia w pomocy, który na pewno by się przydał.
1
@OskP Busquets powinien, ale nie wiem
5
Nie no ten Julian Araujo jest niesamowity, kawał piłkarza, gdyby nie on nie byłoby mistrzostwa
2
Le Normand "schował do kieszeni" Lewego tak jak kibice realu uważają, że robi to Araujo z Vinim czyt. Ciągłe faule
0
@zodiak_10 co?
4
@Deviler oglądam finał LM siatkówki
4
@Lionel_Messi10 Jakie liczby w totka?
0
@Encore Lepiej, ja bym go w top 10 nie dał
2
@Rl9k1nG Spider Man'a 2 z nadzieją, że nie będzie bazował na samym hypie pierwszej części, a będzie równie dobrą grą.
0
Jak jakimś cudem kupią tego Kimmicha + przyjdzie Messi - stawiam dom na przynajmniej półfinał LM.
3
@AdiKingu96
Ekstraklasa < 4 Liga Włoska
1
@Survier
X
Frimpong, Ndicka, Inigo, Cancelo
Silva, Kimmich, Gundogun
Messi, Auba, Neymar
Roque, Zubimendi, Kamada, Foyth, Amrabat, Carrasco,
0
@Zbyszard wahadłowy =/= boczny obrońca
0
Warto wspomnieć, że jest jeszcze 1 środkowy obrońca do wyciągnięcia za darmo, o którym też się mówiło w kontekście Barcy - Evan Ndicka. Duet Inigo & Evan byłby dużo lepszy do rotacji niż Alonso & Eric.
0
Załóżmy, że sprzedadzą Albe, kto zamiast niego do rotacji z Balde?
0
@Kamiloza91 del Bosque na pewno
0
@Faro nie wiem, ostatnio rzadziej spotykam toxic community, nawet camperów i tunnelerów nie spotykam ostatnimi czasy. Opcja jest też taka, że 90% czasu mojego grania to killer.