1

Dla zainteresowanych - Nicolas Cage ma wejść jako postać do Dead By Daylight.
Nie wiadomo w jakiej formie ma to wyglądać jeszcze, ale zapewne będzie to Survivor.
Gdyby to było proste i załatwili deal'a z Marvel'em o licencję na postać Ghost Ridera w wykonaniu właśnie Cage'a i umieścili go jako Killera w grze, ale to byłoby grane o jezusku.

0

@LS a czego będziesz nauczał?

5

śmiesznie trochę ten Julian Araujo na tej paradzie, taki typowy chłop co dostał 5 z projektu grupowego, mimo że nic nie zrobił.

1

@marcin62 zalando, shein nie narzekam jak wiele ludzi.

0

@Fabik87 i Inigo ofc, dużo lepsza opcja do rotacji niż Alonso i Eric razem wzięci.

1

@Kamiloza91 to jest mecz na wyrównanie

0

@Encore Espanyol puszcza piosenkę Shakiry, chyba zapomnieli, że Piquś już nie gra :D

2

@barcelonaLM otóż to, znając Espanyol to będą teraz pewnie polować na nogi

11

Rozkład jazdy? Jazda z kurw*mi

0

@Kamil689 warto jeszcze pochwalić Araujo w tej akcji

10

@Piter777 Młodzieżowa reprezentacja Hiszpanii.

0

@DamianBarcaCule
City, PSG, Atletico

1

@Emhyr no i jeszcze Neves *lenny face, bo mi sie nie chce kopiować*

2

@Encore
Premier League miało wyjaśnić Erlinga, tymczasem Erling wyjaśnia Premier League.

2

@P33ck Mam jednak nadzieję, że Gundo będzie tym jednym z nielicznych i nie zapomni jak się gra po transferze ;d

8

Przecież to logiczne, że po prostu lepiej by odebrać trofeum na swoim stadionie.

0

A widziałem dzisiaj filmik jak do tego Finlandczyka ktoś mówi, że nie da rady wygrać, a gdy wykonawca zapytał czemu, to chłop mu odpowiedział ''Because Loreen'', no i się potwierdziło :D

3

Cofam słowa o Ormiance, podziewam Izraelke

9

Całkiem sympatyczna ta Ormianka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Dlaczego w ogóle Australia bierze udział w eurowizji?

0

@Pawlak1992 chyba tak

0

@Emhyr jakby coś takiego się wydarzyło, to bym oglądał te połowę meczu z 50 razy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

Mam wrażenie, że to nigdy nie będzie klasowy zawodnik, ale będzie takim na którego można liczyć i nie będzie schodził poniżej pewnego poziomu.

1

@blakkudium imo do wyciągnięcia na spokojnie to było.

0

@Cule1234 może chociaż strzeli 1 bramkę z dystansu.

0

@PatrychoO Zegarek to także część outfit'u, myślę że spokojnie go dopasuje do stroju.

0

Pan ze zdjęcia powinien być przynajmniej drugim kapitanem.

1

@Foro 3-0 G2, 0-3 GL
Faze, Navi, , 9ine, Vitality, Furia, Heroic, Ence

1

@MesQueUnClub96 z tego co się orientuję, to trener wprowadza go stopniowo po urazie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?