0

@Firestone Neymar rozgrywał obecnie kapitalny sezon.

5

Powodzenia dla dzisiejszych maturzystów, życzę wam, byście nie trafili motywu społeczeństwa.

0

@Kondziubarca A na co im ten Coman?

3

@ennuye Jak jesteś Haalandem i masz za sobą De Bruyne i Silve to jest to proste :D

1

@Macistano to Haaland zweryfikował premier league.

1

@Emhyr w razie czego zawsze będzie mógł spróbować gry na 9.

0

@misteriosoVEB Połamany Neymar > Ferran, Fati, Carrasco, Zaha, czy jakie tam inne jeszcze wynalazki miałyby być.

0

@Worny Roque miał być zmienikiem dla Lewego, nie gościem do pierwszego składu ;)

0

1

@Emhyr Carrasco jest bardzo dobrym grajkiem, nie wiem czemu ludzie go tak hejtują, przecież to nie jego wina, że mu ten zj*b daje takie zadania na boisku.

14

Finał Ligi Mistrzów 23/24
Barcelona 3:0 P$G
10' Messi (Neymar)
19' Messi (Neymar)
30' Messi (Neymar)

Imagine

4

@Gracek10 gramy ofesywnie, tylko że my nie umiemy strzelać XD

0

@tristan87 w sumie jakby poszedł do Chelsea, to w końcu padła by odpowiedź, czy Messi zagrałby dobrze deszczową nocą w Stoke ;D

0

@Firestone Zawsze byli u mnie na trzecim miejscu w kategorii klubów którymi gardzę, zaraz po City i Atleti, ale teraz wskoczyli na ex aequo pierwsze miejsce z Atleti.

0

@kosmos91 Jak bardzo Cię rozumiem i mam tego świadomość, tak Messi to nie tylko sytuacja sportowa, ale pomoc finansowa. Pomyśl, sama sprzedaż koszulek Messiego to duży zastrzyk gotówki.

1

''Obrażani byli też Neymar, czy Galtier'' No to co panie Neymar? Dwóch zawodników na Last Dance?

A tak bez żartów, wzięlibyście Neymara jakby cena była rozsądna i sama operacja wykonalna?

0

@dawidor9 Bo dostał pracę za nazwisko, ale wywiązał się z niej bardzo dobrze.

1

@Campeon87 hmm, dziwne. Pomijając wszystko inne, lokalni rywale się nie lubią, hmm naprawdę dziwne.

2

@Death_voice beka by była jakby się okazało, że Alemany pójdzie do tego Newcastle, co niby jest nim zainteresowane i sypną nam workiem pieniędzy z ropy za kogoś z naszych drewniaków.

12

@Patryk1899 + możemy Espanyol pogłębić w drodze do spadku, piękny dzień.

7

@fotohobby Ta, Espanyol nam szpaler zrobi, już to widzę w tym ich mentalowie.

0

@Herato przy LM robił co mógł, ale mieliśmy też pecha z kontuzjami.

1

@_Specjalista fajnie będzie jak Real spadnie jeszcze na 3.

1

@urbie999 15 chyba Atleti straciło wtedy

0

No to co, na Cornella pieczętujemy mistrzostwo i spadek Espanyolu wynikiem 0:1?

0

0

@LM10GOAT polska piłka klubowa to żart i się z tym pogódź.

1

@LM10GOAT
- fajny mecz
- pojedynek polskich klubów
wybierz jedno

22

Najlepszy obrońca na świecie czyt. Ronald Araujo otrzymał kartę tots MOMENTS. Według EA chłop miał momenty...

0

@Sawik_10 teoretycznie po co miałby sobie odbijać? To nie jest tak, że mu zabraknie tych pieniędzy nagle. Chłop jest ustawiony do końca życia, a do tego jego dzieciakom też nie zabraknie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?