HypeR
Dołączył/a: sierpień 2017
Barcelona
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CzeksonFCB1899 to jest ten mecz, w którym Man U wstaje z kolan, na chwilę tylko oczywiście, bo zaraz po tym liverpool wciśnie im ze 4 brameczki
2
@AlexDark00 Zubimendi jest jak najbardziej dobrym pomysłem, tylko mnie w takim razie martwi sytuacja Nico.
4
@AlexDark00 Merino to taki bardziej box-to-box niż typowy DP
1
@Worny Żona go zmieniła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Ziemny nie
1
@Kamilos84 u takich piłkarzy wiek to tylko liczba, David to klasa sama w sobie.
0
Ładnie uderzył Ferran
0
@Patrykl145 ty oglądasz ten mecz na pewno?
0
@Image a to ciekawe, wszyscy dają godzine przed meczem a ci 2?
0
@VegetaPolska jeszcze 40 minut do składów, poczekam, może się ciekawie zestarzeje
3
@SenoX Meunier dobry grajek, ale Foyth to opcja na lata.
1
@Emhyr 1,87m wzrostu i największą wadą jest gra w powietrzu, to ci ciekawostka.
1
@Sau_Ron ja z takich ciekawych to znam Tutti Frutti Rozpędziny, Gnojownik Kurzeszyn i Gwiazda Wielkie Oczy
5
-------------------------------------------Ter Stegen
Kounde?/Dest -------Araujo ---------Christensen/Kounde?------- Balde
----------------------------------------------Pjanic
-----------------------Pedri ----------------------------------Frenkie
----Raphinha -------------------------Robercik---------------------- Dembouz
1
@NaFazieHitman Tylko Neymar był nawet nominowany do złotej piłki jako zawodnik ligi brazylijskiej, a to już coś świadczy.
4
@konrad1661 jeśli zgadza się z takimi twoimi poglądami, musisz jej założyć pierścień na palec.
2
@Pawel13sz liczę na jakieś ciekawe info po powrocie z treningu.
0
@cris2706
Bez stresu - Man UTD
Wybierz jedno
1
@Popitek12 Nie wygląda najgorzej, ale jestem bardziej podjarany tym, że już w pierwszym odcinku jest setup do World War Hulk.
1
@Deviler ale jak to w ogóle brzmi, nienawiść do Case nienawiścią, jednak Casemiro ALTERNATYWĄ RABIOTA?
0
@P33ck też ci przypomnę, że w repce Francji na mś 2018 na skrzydle grał matuidi XD
0
@PatrykBarca i zagra go kobieta oczywiście.
10
aLe PrZeCiEż MaCiE dŁuGi
Długa to jest moja lacha, którą kładę na kibiców realu. Elo.
1
@Yoshi94 Piotrka Zielińskiego, któremu jak coś przeskoczy w głowie, to będziemy mieli pomocnika na lata.
0
Spoko panowie, Robert jest Polakiem, złodziejaszek jeszcze bęcki obskoczył od Robercika.
1
@tristan87 No to jak już tak lecimy to jeszcze na lewą Theo i mamy skład kompletny.
26
I tak powinien zachowywać się profesjonalista.
12
@Zip Jest też opcja, że City po prostu wie, że Bernardo jak już to chce trafić do nas, więc po co ma go wysyłać do P$G.
1
@LS się śmiejesz, a jak ustrzeli to jakiś ściek pokroju sportu na pewno tak napisze XD
0
@Michalak sprzedali Estupiniana