0

@CzeksonFCB1899 to jest ten mecz, w którym Man U wstaje z kolan, na chwilę tylko oczywiście, bo zaraz po tym liverpool wciśnie im ze 4 brameczki

2

@AlexDark00 Zubimendi jest jak najbardziej dobrym pomysłem, tylko mnie w takim razie martwi sytuacja Nico.

4

@AlexDark00 Merino to taki bardziej box-to-box niż typowy DP

1

@Worny Żona go zmieniła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Ziemny nie

1

@Kamilos84 u takich piłkarzy wiek to tylko liczba, David to klasa sama w sobie.

0

Ładnie uderzył Ferran

0

@Patrykl145 ty oglądasz ten mecz na pewno?

0

@Image a to ciekawe, wszyscy dają godzine przed meczem a ci 2?

0

@VegetaPolska jeszcze 40 minut do składów, poczekam, może się ciekawie zestarzeje

3

@SenoX Meunier dobry grajek, ale Foyth to opcja na lata.

1

@Emhyr 1,87m wzrostu i największą wadą jest gra w powietrzu, to ci ciekawostka.

1

@Sau_Ron ja z takich ciekawych to znam Tutti Frutti Rozpędziny, Gnojownik Kurzeszyn i Gwiazda Wielkie Oczy

5

-------------------------------------------Ter Stegen
Kounde?/Dest -------Araujo ---------Christensen/Kounde?------- Balde
----------------------------------------------Pjanic
-----------------------Pedri ----------------------------------Frenkie
----Raphinha -------------------------Robercik---------------------- Dembouz

1

@NaFazieHitman Tylko Neymar był nawet nominowany do złotej piłki jako zawodnik ligi brazylijskiej, a to już coś świadczy.

4

@konrad1661 jeśli zgadza się z takimi twoimi poglądami, musisz jej założyć pierścień na palec.

2

@Pawel13sz liczę na jakieś ciekawe info po powrocie z treningu.

0

@cris2706
Bez stresu - Man UTD
Wybierz jedno

1

@Popitek12 Nie wygląda najgorzej, ale jestem bardziej podjarany tym, że już w pierwszym odcinku jest setup do World War Hulk.

1

@Deviler ale jak to w ogóle brzmi, nienawiść do Case nienawiścią, jednak Casemiro ALTERNATYWĄ RABIOTA?

0

@P33ck też ci przypomnę, że w repce Francji na mś 2018 na skrzydle grał matuidi XD

0

@PatrykBarca i zagra go kobieta oczywiście.

10

aLe PrZeCiEż MaCiE dŁuGi

Długa to jest moja lacha, którą kładę na kibiców realu. Elo.

1

@Yoshi94 Piotrka Zielińskiego, któremu jak coś przeskoczy w głowie, to będziemy mieli pomocnika na lata.

0

Spoko panowie, Robert jest Polakiem, złodziejaszek jeszcze bęcki obskoczył od Robercika.

1

@tristan87 No to jak już tak lecimy to jeszcze na lewą Theo i mamy skład kompletny.

26

I tak powinien zachowywać się profesjonalista.

12

@Zip Jest też opcja, że City po prostu wie, że Bernardo jak już to chce trafić do nas, więc po co ma go wysyłać do P$G.

1

@LS się śmiejesz, a jak ustrzeli to jakiś ściek pokroju sportu na pewno tak napisze XD

0

@Michalak sprzedali Estupiniana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?