HypeR
Dołączył/a: sierpień 2017
Barcelona
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Niby człowiek widział, a jednak się łudził, że to United zacznie coś grać.
3
@Medium czemu my mamy na siebie uważać? To nie umierały znane osoby?
1
@Firestone teraz to do Paryża :)
0
@Homeopata8989 Byłem pewny, że dołączy do innego klubu z Sevilli, a tu takie zaskoczenie.
0
@Rust_Cohle imo Pjanic weźmie 16 jak w presezonie
0
Jak myślicie, Gavi dostanie 6 podczas dzisiejszej prezentacji drużyny, czy trzeba będzie jeszcze trochę poczekać?
0
@tbas numery mogą dostać.
29
Przecież z tymi transferami i potencjalnym przyjściem Bilvy, to są tylko dwie opcje. Albo rozjedziemy wszystkich, albo to pierdo*nie. Nie ma nic pomiędzy.
1
Swoją drogą na puchar Gampera powołanych jest 31 graczy. Raczej jak zwykle odbędzie się prezentacja drużyny, więc przynajmniej 6 odpada z powołanych, chociaż moim zdaniem odpadnie może i więcej. Jakie wasze typy kto nie zostanie przedstawiony?
Moje to:
Tenas, Umtiti, Balde, Torre, Braithwaite, Abde
2
@Rust_Cohle Ter Stegen/Busquets
0
@Arkadio90 siusiaka pokaże
1
@Kgorecki2500 w dino kajzerka po 35 groszy
0
@AmigoBlancos Do mnie na trening przynieśli ostatnio piłkę z nadchodzącego mundialu. Tłumaczył nam prezes, że piłka ma sensor w sobie, na który skierowane jest wiele kamer i czujników, które automatycznie poinformują sędziego o spalonym/jego braku.
5
@gelu nie jesteś kibicem
0
@MarcinVeB10 tu nie ma o czym dyskutować XD
1
@PatrychoO na barca store także maks 10 znaków
0
@Unique zamów z Barca Store
0
@PatrychoO ważne, że na barca store można LEWANDOWSKI 9
3
No i z 9 od razu wygląda jak człowiek.
0
@PatrykBarca tylko, że Theo nie jest Hiszpanem ;v
0
Na stronie Barcelony Inaki, Pjanic i Collado widnieją jako już jako gracze pierwszego zespołu.
5
@Roafson24 nie no, Semedo to akurat wyszkolenie techniczne miał porządne, odmówić mu tego nie można.
0
Dziwne to nie jest, etyka pracy na mega wysokim poziomie u rodaka.
1
i cyk numer 6 wolny dla pewnego młodziutkiego sympatycznego Hiszpana
0
To nie ta klasa co Azpi, ale na pewno Belg jest lepszy niż Dest i Roberto razem wzięci.
0
@LioMessi10 odpowiedziałem na 1 pytanie ;)
3
@LioMessi10 mam Pedriego z 8 i Araujo. Czekam, aż Gavi dostanie 6 i jak będzie można zamówić w końcu Lewego z 9.
1
@PoGGi Cucu i tak jest mocno podobny do Alby, w ofensywie mocny, ale defens kuleje.
1
@AdiKingu96 już możesz wyjść
6
@Emhyr wyjdź