HypeR
Dołączył/a: sierpień 2017
Barcelona
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Pawel13sz Dzień/Dwa przed pierwszym meczem będzie info o zawarciu porozumienia z $ity.
0
@Encore Proszę mi szanować mojego pięknego Davidka.
15
@mateusz1989VeB A jeszcze wszędzie za tobą biega Araujo
0
@Janas11224 też byłem, po prostu go uwielbiam, uważam, że warto płacić pieniądze, jeśli coś z tego dostanie artysta, którego doceniasz.
1
@Image Bardziej po prostu, od małego kibicował Barcelonie
0
80 milionów za Bilve moim zdaniem to promocja była, ale 50-55? Alemany top.
1
@Janas11224 wpadnę dla Future'a i od razu po jego części się zawinę.
2
@Pawel13sz Robert miał stracić Mullera, a zyska dwóch.
0
@matirix20 Romero
60
50 milionów? Albo ktoś w city jest mocno chory, albo Alemany zastrasza ludzi, z którymi negocjuje.
14
@Deviler Ah shit, here we go again.
0
@Drozdu7 znaczy to jest po prostu dużo lepsza jakość obrazu. DUŻO lepsza.
6
@doc Raphinha? baller.
0
@Image tylko dla kariery
0
@Emhyr Gaya i Grimaldo za Albe i Alonso, Inigo za Pique i Moukoko tak o?
0
To jest ten chłop, na którym oparta będzie przyszłość naszej reprezentacji.
0
@Roobo Lubię tego zawodnika, moim zdaniem jakby szybciej trafił do jakiegoś porządnego klubu - nie chodzi mi o takie co się biją o mistrzostwa, to teraz biłyby się o niego najsilniejsze kluby, chociaż jeszcze może zobaczymy, chłop ma dopiero 24 lata.
3
@Matelel fati próbował, ale nic praktycznie nie wychodziło. Kounde poprawnie.
1
@czółkovsky szanuj zakola;/
2
@kcule14 poprawnie
1
Niczym Szpakowski w fifie za starych dobrych lat. Bramkarz próbuję łapać piłkę - ,,Niezbyt udane piąstkowanie"
0
@marcinK0000 a może ten kwartet?
0
@otylla12 Azpi nie przyjdzie
3
Lewy i Pedri już pokazują co to będzie za duet
0
Mówiłem że to wina numeru;) z 12 by nie trafił
2
@Pawel13sz który raczej uda się na wypożyczenie
3
Swoją drogą zwrócił ktoś uwagę, że Gavi wyszedł po Araujo mając numer 30? Coś się dzieje.
0
@Kacper1432 jeszcze Xaviego imię skandowali ;)
0
@ForsaPonadSzmaty na losblancostv na yt :)
0
@Cule1234 dajcie już tą 6 dla Gaviego.