Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
O strzelił ten, który nie powinien grać w tym meczu ;)
1
@Dari0G no Hiszpanie i Włosi z wyglądu mi się podobają :) Ale futbolowo też im kibicuje :)
1
@Dari0G eee Polacy ❤️ Hiszpanie, Włosi ❤️ Argentyńczycy jeśli chodzi o futbol :)
1
@LAMC_10 gdyby od początku grał Leos to bym wstała :) Ale może koło 5 się obudzę to drugą połowę sobie zobaczę :)
Rano do pracy.. po 6 muszę wstać.
1
@LAMC_10 aż dziwne bo już późno. Trzeba iść spać :)
8
A takie jaranie było Anglikami po Chorwacji ;) A tu póki co taki klops! :) i dobrze.
England go home!
1
@Ilka z pewnością niedługo ten mój komentarz zniknie. Bardzo tolerancyjny kolega (na wszystko oprócz katolików) pewnie go zgłosi!
1
@Bolton no oby tak było :)
I oby nas to nie spotkało. Wiadomo niektórzy by chcieli ;)
1
@maroon swoją tożsamość i historię. Tam było wielu "przybyszów", ale nigdy nie było tak jak jest teraz!
5
@PatrychoO co się będzie szczypać jak większość ją poprze ... Francja już się skończyła. Nie ma ratunku dla nich. Nie daj Boże żeby wygrali Mundial - wtedy spalą cały Paryż ...
4
"Już co trzeci Francuz pochodzi z imigracji. Nie ma sensu, byście dalej się bronili, dlatego schowajcie swoje propozycje „przetrwania” dla rdzennych Francuzów. Biali już przegrali" – grzmiała z mównicy Clemence Guette posłanka skrajnie skrajnie lewicowej partii LFI. Niestety ma rację. Wystarczy spojrzeć na reprezentację Francji.
0
@Bocheno1 jeszcze tak :) Ale tylko połowę obejrzę bo rano do pracy trzeba wstać
2
No dobra go Rash :)
0
@MsBarca piękne i porywające 0-0
1
@Bocheno1 taaa mecz się zacznie, a ja pójdę spać ;)
1
@ElGuerrero zdrówko :)
1
@VamoSBarca88 no to zdrówko :)
0
@brzucho a mi niezbyt podchodzi ..
1
@ElGuerrero na działce mam :)
1
@MirusAmisz haha myślałam, że piwo :) No do ilości jestem amatorka. Ale to dobrze :) Ja się bardziej delektuje :)
0
@ElGuerrero też zielona ;) I też dosyć lubię :)
0
@Rifek też mam taką pszczółkę :)
Ciekawa jestem jak Maja sobie poradzi na Wimbledonie.
0
@MirusAmisz to jakie teraz polecasz piwo?
Znajomy poczęstował mnie Trybunałem ostatnio, ale jakoś mi nie podchodzi...
0
@Azi no ba :) nie inaczej
1
@MirusAmisz taaa po 12 to mnie by nie było :D A chyba aż tak źle mi nie życzysz ;)
0
@Cyzix mi tam smakuje :)
6
A teraz najlepsze piwko :)
https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpg
Jest to moje drugie piwo od początku Mundialu :)
1
@Kgorecki2500 ja właśnie wzięłam sobie :)
1
@Kozinho. Widzisz. Jednak się wywiązałam :) Można na mnie liczyć.
2
@Kozinho. Dobrze. Częstujcie się :)
@Eklerek @Kozinho. @VamoSBarca88 i cała reszta :)
https://foodfakty.pl/files/news/id221/Fotolia_108217613_XS.jpg