8

O strzelił ten, który nie powinien grać w tym meczu ;)

1

@Dari0G no Hiszpanie i Włosi z wyglądu mi się podobają :) Ale futbolowo też im kibicuje :)

1

@Dari0G eee Polacy ❤️ Hiszpanie, Włosi ❤️ Argentyńczycy jeśli chodzi o futbol :)

1

@LAMC_10 gdyby od początku grał Leos to bym wstała :) Ale może koło 5 się obudzę to drugą połowę sobie zobaczę :)

Rano do pracy.. po 6 muszę wstać.

1

@LAMC_10 aż dziwne bo już późno. Trzeba iść spać :)

8

A takie jaranie było Anglikami po Chorwacji ;) A tu póki co taki klops! :) i dobrze.
England go home!

1

@Ilka z pewnością niedługo ten mój komentarz zniknie. Bardzo tolerancyjny kolega (na wszystko oprócz katolików) pewnie go zgłosi!

1

@Bolton no oby tak było :)
I oby nas to nie spotkało. Wiadomo niektórzy by chcieli ;)

1

@maroon swoją tożsamość i historię. Tam było wielu "przybyszów", ale nigdy nie było tak jak jest teraz!

5

@PatrychoO co się będzie szczypać jak większość ją poprze ... Francja już się skończyła. Nie ma ratunku dla nich. Nie daj Boże żeby wygrali Mundial - wtedy spalą cały Paryż ...

4

"Już co trzeci Francuz pochodzi z imigracji. Nie ma sensu, byście dalej się bronili, dlatego schowajcie swoje propozycje „przetrwania” dla rdzennych Francuzów. Biali już przegrali" – grzmiała z mównicy Clemence Guette posłanka skrajnie skrajnie lewicowej partii LFI. Niestety ma rację. Wystarczy spojrzeć na reprezentację Francji.

0

@Bocheno1 jeszcze tak :) Ale tylko połowę obejrzę bo rano do pracy trzeba wstać

2

No dobra go Rash :)

0

@MsBarca piękne i porywające 0-0

1

@Bocheno1 taaa mecz się zacznie, a ja pójdę spać ;)

1

@ElGuerrero zdrówko :)

1

@VamoSBarca88 no to zdrówko :)

0

@brzucho a mi niezbyt podchodzi ..

1

@ElGuerrero na działce mam :)

1

@MirusAmisz haha myślałam, że piwo :) No do ilości jestem amatorka. Ale to dobrze :) Ja się bardziej delektuje :)

0

@ElGuerrero też zielona ;) I też dosyć lubię :)

0

@Rifek też mam taką pszczółkę :)
Ciekawa jestem jak Maja sobie poradzi na Wimbledonie.

0

@MirusAmisz to jakie teraz polecasz piwo?
Znajomy poczęstował mnie Trybunałem ostatnio, ale jakoś mi nie podchodzi...

0

@Azi no ba :) nie inaczej

1

@MirusAmisz taaa po 12 to mnie by nie było :D A chyba aż tak źle mi nie życzysz ;)

0

@Cyzix mi tam smakuje :)

6

A teraz najlepsze piwko :)
https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpg

Jest to moje drugie piwo od początku Mundialu :)

1

@Kgorecki2500 ja właśnie wzięłam sobie :)

1

@Kozinho. Widzisz. Jednak się wywiązałam :) Można na mnie liczyć.

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?