11

Dzisiejszy mecz w porównaniu do wczorajszego to meczycho :)

0

@ArcziArtt ooo to troszkę daleko ;) Mi dawno, dawno temu ktoś u Ruskich :)

0

@ArcziArtt mi na FB często przychodzą jakieś tajemnicze logowania, na ogół gdzieś w okolicy Warszawy. I nie wiem czy raz ktoś nie buszował, bo do jakiś grup mnie poprzyjmowalo do których ja zaproszeń nie wysyłałam.

2

@macio_944 dziękuję, ale dam radę :)

1

@Lionel_Messi10 uff dobrze.

0

@ArcziArtt uff to dobrze. Myślałam, że już ktoś mi się włamał ..

0

Macie Facebooka? Działa Wam? Bo ja nie mogę się wbić w ogóle?

0

@Eklerek nie widać, żeby byli niezadowoleni ;) A jeśli byli to niech zgłoszą tą napaść ;)

1

No i Bernardo se polazl do tego Realu.
Mają biali duże kompleksy, że nam podbierają transfery .. Może by jakiegoś słabego im podrzucić?

A Silva swoją drogą mnie zawiódł... Ale cóż jego sprawa ...

0

Trzecia czerwona :)
Ale ten z RPA w górę wyleciał

0

@esem91 no dokładnie ;)

0

Szału nie ma du.py nie urywa poza kilkoma momentami :)

1

@LAMC_10 no wiesz ja tu dla atencji przecież jestem hehe ;)
I nie znam się na piłce ;)

Ale dziękuję, miło :)

1

@LAMC_10 nie zaginęła :) Jestem cały czas :)

4

Zaczynamy :) ...❤️

0

@VamoSBarca88 ja od wczoraj wróciłam :) Oglądam na TVP HD, albo Serialach, ale mignęło mi, że są na Netflixie już :)

Ale stare. Nowe to jest totalne dno.

0

@VamoSBarca88 a dziękuję :) Niektóre odcinki są dobre :)

0

@Eklerek też ale nie tylko. Jeszcze Ranczo :)

1

Przed meczykiem stara Rodzinka.pl :)

1

@Rifek ale przecież jak ją poznał to wiedział ile ma lat i jaka jest różnica między nimi. Ja tam im kibicowałam, żeby się udało i po części tak było :)

0

@Eklerek ale nie wiesz jak rano wygra Siekiera? Może wygląda równie dobrze :)

Faceci sobie tapety nie nakładają więc wyglądacie podobnie :)

1

@Rifek owszem, ale to nie znaczy, że każdy wymienia żonę na młodszy model ;)

0

@Eklerek nikt rano nie wygląda za ciekawie ;) Wy również ...

0

@gumaz akurat on raczej tak nie ma. Ma młodszy model Shakiry, podróbkę. Ale wiadomo oryginał to oryginał :)

0

@D10SLEO to mógł od początku myśleć przyszłościowo i nie zawracać jej dupy ...

5

Ten Piket to głupi był, że Shakire zostawił dla jakiejś podróbki ...

0

@BojanKriKicz nie gustuje w kobietach ;)

2

@PatrychoO możliwe. Ale ona i tak zrobiła wynik ponad stan. Gra 10 mecz, ma zdecydowani więcej minut gry. To wszystko ma wpływ ...

0

@Spider_Man niestety w tenisie bardzo szybko do gry wrócili.
W Wimbledonie to chyba nawet punktów nie liczyli za ranking bo stwierdzili że jak nie ma ruskich to niesprawiedliwe ..

2

@PatrychoO po każdej rundzie było jaranie wielkie. A wiadomo, że jak jest w finale to każdy by chciał żeby wygrała, ona, my kibice czy dziennikarze. Jakby nasi kopacze grali finał Mundialu z Hiszpanią to balonik też byłby pompowany i dawanie naszym szans :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?