Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Tak będzie dzisiaj? ;)
https://www.instagram.com/reel/DX8-QRJCqKk/?igsh=anZ4OGptODB4bnd3
1
@Dari0G no dobra to temat stóp jeden dzień, raz w miesiącu ;)
0
@MessiForeverTheBest eee tam widzę dużo ciekawych dyskusji ;)
0
@MessiForeverTheBest bo to głupie dyskusje ... Ile można o jakiś stopach dyskutować? ..
1
@Dari0G no to macie co podziwiać :)
9
@gumaz nasza młodzież :) Wiedzą, że nie można, a i tak trzeba wnieść :)
2
@HarveySpecter a nigdy mi jeszcze nikt nie powiedział, że jestem do niej podobna ;) To chyba przez małe oczy ;)
0
@brzucho taki pomocny chcesz być? :)
2
@Jonyx stóp nie będzie. Nie mam ich na pokaz :)
0
@brzucho haha to tu nie masz szans ;) Nie jeżdżę samochodem :)
0
@brzucho a niby czemu? ;)
0
@July_6_BcN świat poszedł do przodu, nie wiesz tego ;) Dziewczyny mogą ubierać się jak chcą :)
W ogóle teraz nastolatki są zdecydowanie gorsze od nastolatków jeśli chodzi o zachowanie.
0
@Jonyx nie będzie kompletu. Coś musi zostać tajemnicą :)
0
@brzucho ja? Nic ;)
6
@Kazragore znalazłam tylko zdjęcie z około połową moich medali :)
https://zapodaj.net/images/027e3811204f1.jpg
1
@LAMC_10 dobranoc :) Barcelońskich snów :)
1
@Ryoumen i tez narzekają ;)
0
@Eklerek jak Twój Arsenal tego nie wygra to ...
3-1 :)
0
@Eklerek trzymam i jest 2-1 :)
1
Widzisz @Eklerek i już remisik :)
1
@Chada mi to od biegania! Miałam chyba zbyt ciasne buty. Teraz zawsze trochę luźniejsze biorę ;)
No od piłki to bardzo. Mam kolegę, który kopie dość regularnie i tez mu schodził i stara się stóp nie pokazywać ;)
1
@esem91 tak :) Z @July_6_BcN sobie rozmawiam :)
0
@tomek8756 z czym? :)
2
@Eklerek nie no to dopiero połowa meczu :) Zremisuja :)
0
@Kazragore no i bardzo dobrze :)
Jeden normalny :)
1
@Chada serio? Oo to współczuję :( Mi raz tylko. Nigdy w życiu nie zemdlałam, ale jak widziałam tego paznokcia to byłam bliska ...
0
@malicinho nie da się ukryć ;)
0
@addept no trochę zaczynam żałować ale już poszło ;)
No to się cieszę że miło :)
1
@Kazragore ooo jesteś pierwszą osobą, która to zauważyła :) To jest część moich medali z biegów ulicznych :) Startowałam sobie w różnych biegach :) Jak znajdę zdjęcie medali to wrzucę Ci tutaj :)
2
@LAMC_10 odkąd zszedł mi paznokieć moje stopy nie są do oglądania ;)