4

1

@Dari0G no dobra to temat stóp jeden dzień, raz w miesiącu ;)

0

@MessiForeverTheBest eee tam widzę dużo ciekawych dyskusji ;)

0

@MessiForeverTheBest bo to głupie dyskusje ... Ile można o jakiś stopach dyskutować? ..

1

@Dari0G no to macie co podziwiać :)

9

@gumaz nasza młodzież :) Wiedzą, że nie można, a i tak trzeba wnieść :)

2

@HarveySpecter a nigdy mi jeszcze nikt nie powiedział, że jestem do niej podobna ;) To chyba przez małe oczy ;)

0

@brzucho taki pomocny chcesz być? :)

2

@Jonyx stóp nie będzie. Nie mam ich na pokaz :)

0

@brzucho haha to tu nie masz szans ;) Nie jeżdżę samochodem :)

0

@brzucho a niby czemu? ;)

0

@July_6_BcN świat poszedł do przodu, nie wiesz tego ;) Dziewczyny mogą ubierać się jak chcą :)

W ogóle teraz nastolatki są zdecydowanie gorsze od nastolatków jeśli chodzi o zachowanie.

0

@Jonyx nie będzie kompletu. Coś musi zostać tajemnicą :)

0

@brzucho ja? Nic ;)

6

@Kazragore znalazłam tylko zdjęcie z około połową moich medali :)
https://zapodaj.net/images/027e3811204f1.jpg

1

@LAMC_10 dobranoc :) Barcelońskich snów :)

1

@Ryoumen i tez narzekają ;)

0

@Eklerek jak Twój Arsenal tego nie wygra to ...

3-1 :)

0

@Eklerek trzymam i jest 2-1 :)

1

Widzisz @Eklerek i już remisik :)

1

@Chada mi to od biegania! Miałam chyba zbyt ciasne buty. Teraz zawsze trochę luźniejsze biorę ;)

No od piłki to bardzo. Mam kolegę, który kopie dość regularnie i tez mu schodził i stara się stóp nie pokazywać ;)

1

@esem91 tak :) Z @July_6_BcN sobie rozmawiam :)

0

@tomek8756 z czym? :)

2

@Eklerek nie no to dopiero połowa meczu :) Zremisuja :)

0

@Kazragore no i bardzo dobrze :)
Jeden normalny :)

1

@Chada serio? Oo to współczuję :( Mi raz tylko. Nigdy w życiu nie zemdlałam, ale jak widziałam tego paznokcia to byłam bliska ...

0

@malicinho nie da się ukryć ;)

0

@addept no trochę zaczynam żałować ale już poszło ;)
No to się cieszę że miło :)

1

@Kazragore ooo jesteś pierwszą osobą, która to zauważyła :) To jest część moich medali z biegów ulicznych :) Startowałam sobie w różnych biegach :) Jak znajdę zdjęcie medali to wrzucę Ci tutaj :)

2

@LAMC_10 odkąd zszedł mi paznokieć moje stopy nie są do oglądania ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?