Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Criss18Barca Widzew nie spadnie!
0
@Kgorecki2500 jasne :) Nie lubię ciemnego.
0
@krycha2201 si :)
0
@Jonyx już pomału znika :)
0
@Jonyx rolka słaba to nie będę ;)
Czekam aż tamtym wpisem spadnę z gorących ..
1
@VamoSBarca88 ciekawsza niż temat stóp ...
0
@Kozinho. Zastępczy i nie używany ;) chyba ..
0
@Kozinho. Czego?
4
Tak będzie dzisiaj? ;)
https://www.instagram.com/reel/DX8-QRJCqKk/?igsh=anZ4OGptODB4bnd3
1
@Dari0G no dobra to temat stóp jeden dzień, raz w miesiącu ;)
0
@MessiForeverTheBest eee tam widzę dużo ciekawych dyskusji ;)
0
@MessiForeverTheBest bo to głupie dyskusje ... Ile można o jakiś stopach dyskutować? ..
1
@Dari0G no to macie co podziwiać :)
9
@gumaz nasza młodzież :) Wiedzą, że nie można, a i tak trzeba wnieść :)
2
@HarveySpecter a nigdy mi jeszcze nikt nie powiedział, że jestem do niej podobna ;) To chyba przez małe oczy ;)
0
@brzucho taki pomocny chcesz być? :)
2
@Jonyx stóp nie będzie. Nie mam ich na pokaz :)
0
@brzucho haha to tu nie masz szans ;) Nie jeżdżę samochodem :)
0
@brzucho a niby czemu? ;)
0
@July_6_BcN świat poszedł do przodu, nie wiesz tego ;) Dziewczyny mogą ubierać się jak chcą :)
W ogóle teraz nastolatki są zdecydowanie gorsze od nastolatków jeśli chodzi o zachowanie.
0
@Jonyx nie będzie kompletu. Coś musi zostać tajemnicą :)
0
@brzucho ja? Nic ;)
6
@Kazragore znalazłam tylko zdjęcie z około połową moich medali :)
https://zapodaj.net/images/027e3811204f1.jpg
1
@LAMC_10 dobranoc :) Barcelońskich snów :)
1
@Ryoumen i tez narzekają ;)
0
@Eklerek jak Twój Arsenal tego nie wygra to ...
3-1 :)
0
@Eklerek trzymam i jest 2-1 :)
1
Widzisz @Eklerek i już remisik :)
1
@Chada mi to od biegania! Miałam chyba zbyt ciasne buty. Teraz zawsze trochę luźniejsze biorę ;)
No od piłki to bardzo. Mam kolegę, który kopie dość regularnie i tez mu schodził i stara się stóp nie pokazywać ;)
1
@esem91 tak :) Z @July_6_BcN sobie rozmawiam :)