1

@Criss18Barca Widzew nie spadnie!

0

@Kgorecki2500 jasne :) Nie lubię ciemnego.

0

@krycha2201 si :)

0

@Jonyx już pomału znika :)

0

@Jonyx rolka słaba to nie będę ;)
Czekam aż tamtym wpisem spadnę z gorących ..

1

@VamoSBarca88 ciekawsza niż temat stóp ...

0

@Kozinho. Zastępczy i nie używany ;) chyba ..

0

@Kozinho. Czego?

4

1

@Dari0G no dobra to temat stóp jeden dzień, raz w miesiącu ;)

0

@MessiForeverTheBest eee tam widzę dużo ciekawych dyskusji ;)

0

@MessiForeverTheBest bo to głupie dyskusje ... Ile można o jakiś stopach dyskutować? ..

1

@Dari0G no to macie co podziwiać :)

9

@gumaz nasza młodzież :) Wiedzą, że nie można, a i tak trzeba wnieść :)

2

@HarveySpecter a nigdy mi jeszcze nikt nie powiedział, że jestem do niej podobna ;) To chyba przez małe oczy ;)

0

@brzucho taki pomocny chcesz być? :)

2

@Jonyx stóp nie będzie. Nie mam ich na pokaz :)

0

@brzucho haha to tu nie masz szans ;) Nie jeżdżę samochodem :)

0

@brzucho a niby czemu? ;)

0

@July_6_BcN świat poszedł do przodu, nie wiesz tego ;) Dziewczyny mogą ubierać się jak chcą :)

W ogóle teraz nastolatki są zdecydowanie gorsze od nastolatków jeśli chodzi o zachowanie.

0

@Jonyx nie będzie kompletu. Coś musi zostać tajemnicą :)

0

@brzucho ja? Nic ;)

6

@Kazragore znalazłam tylko zdjęcie z około połową moich medali :)
https://zapodaj.net/images/027e3811204f1.jpg

1

@LAMC_10 dobranoc :) Barcelońskich snów :)

1

@Ryoumen i tez narzekają ;)

0

@Eklerek jak Twój Arsenal tego nie wygra to ...

3-1 :)

0

@Eklerek trzymam i jest 2-1 :)

1

Widzisz @Eklerek i już remisik :)

1

@Chada mi to od biegania! Miałam chyba zbyt ciasne buty. Teraz zawsze trochę luźniejsze biorę ;)

No od piłki to bardzo. Mam kolegę, który kopie dość regularnie i tez mu schodził i stara się stóp nie pokazywać ;)

1

@esem91 tak :) Z @July_6_BcN sobie rozmawiam :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?