1

@PatrychoO mój też!

1

Nie lubię Djokovica ale tutaj miał rację ... Jakby mógł to by mu na plecy wlazł ten operator ...


0

Ale się łamią kobietki :)

1



No Julek, Julek :)

1

@Comentateiro jak przyjdzie Silva to się wszystko znów wyrówna :)

1

@jacobFCB

1. Rodzina zastępcza
2. Miodowe lata
3. Świat według kiepskich

Ja trójkę podam tylko :)

0

@kocuur ja złośliwa? Ja tylko kibicuje swoim :) To jest ta sama sytuacja co Barca Espanyol. Chyba nikt by z nas nie był za tym by Espanyol awansował do LaLiga :)

1

@casabarca no jedynie to na plus, że wróciły by do Ekstraklasy najlepsze Derby :) Ale poza tym ich w ogóle nie żałuję :)

1

@FcPortoFan1999 ale nie awansował :)

0

Jakaś Wieczysta będzie w finale ... Polonia w przewadze i nie może wygrać ..
Dobrze, że ŁKS już odpadł.

0

@Arkon 1z10 :) Najlepszy i uczestnicy muszą posiadać ogromną wiedzę. Trzy razy mój kolega brał udział ..

1

@escarabajo nooo :) I gol Sida :)

0

Stary i młody :)
Brawo Sid :)
https://zapodaj.net/images/80f8e6c12935d.jpg

1

@escarabajo teraz już jesteśmy blisko ;) hehe

1

@escarabajo i 2-0 :)

1

@escarabajo oby :) Rewanż musi być :)

0

@LAMC_10 tu, że ja Djokovica nie lubię :)

1

@escarabajo ale, że oni nie wykorzystali pięciominutowej gry w przewadze? :)
Ale wynik cieszy :)

0

@takisobiektos w tenisie już nie takie cuda były ...
A szkoda, bo przez to Djoko może wygrać :/

0

@takisobiektos a to już odpadł?

1



Ładnie wykończył go ten mecz :( grali 4:41

1

@gumaz najczęściej w koszykówkę. W siatkówkę nie lubiłam bo nie umiałam, znaczy nie miałam siły przeserwowac ;)

1

@FcPortoFan1999 Polsatu Sport premium. Znaczy może gdzieś na jakiejś apce mam ale już mi się nie chce szukać ;)

0

@FcPortoFan1999 nie mam tego programu ;)

0

@FcPortoFan1999 aaa tego to nie oglądam :)

0

@FcPortoFan1999 taaa już 3-0 :)

0

A popatrzyłabym sobie karne :)

1

@gumaz nie pogardziłabym, ale wolałabym innego zawodnika :)

1

Włączyłam sobie trochę ten meczyk Polska - Reszta Świata. No fajnie sobie chłopaki kopią :)

1

@shinthps a skąd Ty wiesz jaki miałam zamysł? Czytasz w moich myślach czy co? Jak koledzy wrzucają fotki półnagich lasek to też im piszesz, że to żałosne? Bo jakoś nie zauważyłam tego ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?