Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO mój też!
1
Nie lubię Djokovica ale tutaj miał rację ... Jakby mógł to by mu na plecy wlazł ten operator ...
0
Ale się łamią kobietki :)
1
No Julek, Julek :)
1
@Comentateiro jak przyjdzie Silva to się wszystko znów wyrówna :)
1
@jacobFCB
1. Rodzina zastępcza
2. Miodowe lata
3. Świat według kiepskich
Ja trójkę podam tylko :)
0
@kocuur ja złośliwa? Ja tylko kibicuje swoim :) To jest ta sama sytuacja co Barca Espanyol. Chyba nikt by z nas nie był za tym by Espanyol awansował do LaLiga :)
1
@casabarca no jedynie to na plus, że wróciły by do Ekstraklasy najlepsze Derby :) Ale poza tym ich w ogóle nie żałuję :)
1
@FcPortoFan1999 ale nie awansował :)
0
Jakaś Wieczysta będzie w finale ... Polonia w przewadze i nie może wygrać ..
Dobrze, że ŁKS już odpadł.
0
@Arkon 1z10 :) Najlepszy i uczestnicy muszą posiadać ogromną wiedzę. Trzy razy mój kolega brał udział ..
1
@escarabajo nooo :) I gol Sida :)
0
Stary i młody :)
Brawo Sid :)
https://zapodaj.net/images/80f8e6c12935d.jpg
1
@escarabajo teraz już jesteśmy blisko ;) hehe
1
@escarabajo i 2-0 :)
1
@escarabajo oby :) Rewanż musi być :)
0
@LAMC_10 tu, że ja Djokovica nie lubię :)
1
@escarabajo ale, że oni nie wykorzystali pięciominutowej gry w przewadze? :)
Ale wynik cieszy :)
0
@takisobiektos w tenisie już nie takie cuda były ...
A szkoda, bo przez to Djoko może wygrać :/
0
@takisobiektos a to już odpadł?
1
Ładnie wykończył go ten mecz :( grali 4:41
1
@gumaz najczęściej w koszykówkę. W siatkówkę nie lubiłam bo nie umiałam, znaczy nie miałam siły przeserwowac ;)
1
@FcPortoFan1999 Polsatu Sport premium. Znaczy może gdzieś na jakiejś apce mam ale już mi się nie chce szukać ;)
0
@FcPortoFan1999 nie mam tego programu ;)
0
@FcPortoFan1999 aaa tego to nie oglądam :)
0
@FcPortoFan1999 taaa już 3-0 :)
0
A popatrzyłabym sobie karne :)
1
@gumaz nie pogardziłabym, ale wolałabym innego zawodnika :)
1
Włączyłam sobie trochę ten meczyk Polska - Reszta Świata. No fajnie sobie chłopaki kopią :)
1
@shinthps a skąd Ty wiesz jaki miałam zamysł? Czytasz w moich myślach czy co? Jak koledzy wrzucają fotki półnagich lasek to też im piszesz, że to żałosne? Bo jakoś nie zauważyłam tego ...