1

@Eklerek nie lubię :)

0

Oglądacie to śmieszne MMA? Serio jeszcze Materla walczyć będzie? :D

1

@July_6_BcN dlatego ja się z jednej strony cieszę, że nie jestem już taka młoda, żeby użerać się z obecnymi młodymi ludźmi, bo chyba miałabym problem ze znalezieniem sobie miejsca w tym świecie.
A tak tylko obserwuje tych "dziwnych" ludzi :)

0

@July_6_BcN a to to prawda niestety, zwłaszcza wśród młodych ludzi teraz. Bo starsi są jakoś ukształtowani już ..

0

@July_6_BcN no to nie tak źle :) Teraz dużo takich cudaków .. A potem się dziwimy, że jest tyle samobójstw jak po świecie chodzą takie ... ;)

0

@July_6_BcN no co Ty, nie żartuje że takie egzemplarze się Tobą interesują :D

1

@macio_944 no panowie bierzcie przykład z tej/tego :)

1

@Ignareks i dla Was też :) Mimo, że się nie lubimy to w Eklapie powinny być takie drużyny jak Widzew, ŁKS, Wisła czy Śląsk :)

1

@Vegeta88 no rzadki obrazek w tym sezonie. Zbyt rzadki ;)

2

@Ignareks nie oglądam Waszych meczów tylko suchy wynik. Z tego co widzę to gracie w kratkę, ale jak dostaniecie się do baraży to wszystko możliwe :) Wolałabym żebyśmy się spotkali w Ekstraklasie :) Wróciłyby najlepsze Derby w Polsce :)
Co do Widzewa to jest światełko w tunelu po dzisiejszym meczu ale takie delikatne. Nie jaram się za bardzo bo daleka droga do utrzymania, ale dziś rywale zagrali dla nas.

4

Kto wygrał mecz? :) Uwielbiam tych naszych Hiszpanów :) Choć mogliby troszkę lepiej grać :)


1

Brawo Górnik :)

0

@Chimera nie ma opcji :D Nie będę Legii pomagać, wystarczy że sędziowie często to robią ;)

0

@Chimera już wyłączam :D

0

@Nazio_87 jak słuszny to trudno ... Szkoda tylko, że zdrajca wykorzystał go

0

Włączyłam akurat na karnego zdrajcy ...

0

Tutaj też widzę mecz na najwyższym poziomie ;)

https://zapodaj.net/images/730355411e6c0.jpg

2

@FcPortoFan1999 niby takie życie, ale ciężko ogarnąć jak umiera jeszcze młoda osoba i to w sumie nie z powodu choroby

1

@severius no zagrałam na Atleti bo na Seville się już nie opłacało ;)

2

@FcPortoFan1999 mi też. Do tej pory nie mogę jakoś ogarnąć tego, że on nie żyje ...

20

Piękna oprawa



1

Kurde spóźniłam się z zagraniem na Seville ... A to taki pewniak ...

1

@July_6_BcN myślałam, że to przez perfumy, ale nawet ich nie użyłam ... :D
Ale szczęście mamy podobne ;)

0

@VamoSBarca88 przeznaczenie? Nie wiem do czego ;)

1

@michaleu a dziękuję :) No dobre te kremy wyszły :)

0

@Szklaner nie, poczęstowalibyśmy się na mieście :) Do mnie do domu to nie tak łatwo się dostać ;)

0

@July_6_BcN jak żonaty to żadna różnica :)

2

@Bilon87 aleś zajęty hehe ;):

2

@kamyk_23 poszło, ale chyba muszę jeszcze raz bo się lepi cały czas ;)

4

Jakiś pech mnie prześladuje przed meczem z lodówki wyleciał mi sok pomidorowy w szklanej butelce, próbowałam ją łapać, ale się nie udało i podłoga wyglądała tak:
https://zapodaj.net/images/8ae38d0de9ab5.jpg

Szkło roztrzaskane. Nie wiedziałam jak się zabrać za sprzątanie ... Cała podłoga ulepiona...

W przerwie meczu polazałam do sklepu, bo zachciało mi się zrobić zdrowe Muffinki (w sumie już odechciało) po skyr. Jako, że dziś nie wychodziłam to wyglądam tak jak mnie natura stworzyła i tak też wyszłam do sklepu .. i oczywiście spotkałam w sklepie prawie ideal faceta :D Oczywiście nawiązaliśmy kontakt wzrokowy, ale pewnie facet se pomyślał jak można tak z domu wyjść haha .. ale na koniec się okazało, że zaobrączkowany ;) to tak odnośnie jakiegoś tam wpisu @July_6_BcN o szczęściu do facetów zajętych ;)

Ale jestem z siebie dumna, że nie kupiłam nic niezdrowego ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?