Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eklerek nie lubię :)
0
Oglądacie to śmieszne MMA? Serio jeszcze Materla walczyć będzie? :D
1
@July_6_BcN dlatego ja się z jednej strony cieszę, że nie jestem już taka młoda, żeby użerać się z obecnymi młodymi ludźmi, bo chyba miałabym problem ze znalezieniem sobie miejsca w tym świecie.
A tak tylko obserwuje tych "dziwnych" ludzi :)
0
@July_6_BcN a to to prawda niestety, zwłaszcza wśród młodych ludzi teraz. Bo starsi są jakoś ukształtowani już ..
0
@July_6_BcN no to nie tak źle :) Teraz dużo takich cudaków .. A potem się dziwimy, że jest tyle samobójstw jak po świecie chodzą takie ... ;)
0
@July_6_BcN no co Ty, nie żartuje że takie egzemplarze się Tobą interesują :D
1
@macio_944 no panowie bierzcie przykład z tej/tego :)
1
@Ignareks i dla Was też :) Mimo, że się nie lubimy to w Eklapie powinny być takie drużyny jak Widzew, ŁKS, Wisła czy Śląsk :)
1
@Vegeta88 no rzadki obrazek w tym sezonie. Zbyt rzadki ;)
2
@Ignareks nie oglądam Waszych meczów tylko suchy wynik. Z tego co widzę to gracie w kratkę, ale jak dostaniecie się do baraży to wszystko możliwe :) Wolałabym żebyśmy się spotkali w Ekstraklasie :) Wróciłyby najlepsze Derby w Polsce :)
Co do Widzewa to jest światełko w tunelu po dzisiejszym meczu ale takie delikatne. Nie jaram się za bardzo bo daleka droga do utrzymania, ale dziś rywale zagrali dla nas.
4
Kto wygrał mecz? :) Uwielbiam tych naszych Hiszpanów :) Choć mogliby troszkę lepiej grać :)
1
Brawo Górnik :)
0
@Chimera nie ma opcji :D Nie będę Legii pomagać, wystarczy że sędziowie często to robią ;)
0
@Chimera już wyłączam :D
0
@Nazio_87 jak słuszny to trudno ... Szkoda tylko, że zdrajca wykorzystał go
0
Włączyłam akurat na karnego zdrajcy ...
0
Tutaj też widzę mecz na najwyższym poziomie ;)
https://zapodaj.net/images/730355411e6c0.jpg
2
@FcPortoFan1999 niby takie życie, ale ciężko ogarnąć jak umiera jeszcze młoda osoba i to w sumie nie z powodu choroby
1
@severius no zagrałam na Atleti bo na Seville się już nie opłacało ;)
2
@FcPortoFan1999 mi też. Do tej pory nie mogę jakoś ogarnąć tego, że on nie żyje ...
20
Piękna oprawa
1
Kurde spóźniłam się z zagraniem na Seville ... A to taki pewniak ...
1
@July_6_BcN myślałam, że to przez perfumy, ale nawet ich nie użyłam ... :D
Ale szczęście mamy podobne ;)
0
@VamoSBarca88 przeznaczenie? Nie wiem do czego ;)
1
@michaleu a dziękuję :) No dobre te kremy wyszły :)
0
@Szklaner nie, poczęstowalibyśmy się na mieście :) Do mnie do domu to nie tak łatwo się dostać ;)
0
@July_6_BcN jak żonaty to żadna różnica :)
2
@Bilon87 aleś zajęty hehe ;):
2
@kamyk_23 poszło, ale chyba muszę jeszcze raz bo się lepi cały czas ;)
4
Jakiś pech mnie prześladuje przed meczem z lodówki wyleciał mi sok pomidorowy w szklanej butelce, próbowałam ją łapać, ale się nie udało i podłoga wyglądała tak:
https://zapodaj.net/images/8ae38d0de9ab5.jpg
Szkło roztrzaskane. Nie wiedziałam jak się zabrać za sprzątanie ... Cała podłoga ulepiona...
W przerwie meczu polazałam do sklepu, bo zachciało mi się zrobić zdrowe Muffinki (w sumie już odechciało) po skyr. Jako, że dziś nie wychodziłam to wyglądam tak jak mnie natura stworzyła i tak też wyszłam do sklepu .. i oczywiście spotkałam w sklepie prawie ideal faceta :D Oczywiście nawiązaliśmy kontakt wzrokowy, ale pewnie facet se pomyślał jak można tak z domu wyjść haha .. ale na koniec się okazało, że zaobrączkowany ;) to tak odnośnie jakiegoś tam wpisu @July_6_BcN o szczęściu do facetów zajętych ;)
Ale jestem z siebie dumna, że nie kupiłam nic niezdrowego ;)