Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 albo trochę odpocząć od sędziowania!
1
@Bykunn w kontekście Szwedów i kartek jak najbardziej mógł zmienić na przyszłość ;)
A przepis tragiczny. Chyba jeden z najgłupszych w piłce.
1
@Kgorecki2500 no nie wiem. Może już nie karają za zdjęcie koszulki? Bo swoją drogą to jest bardzo głupi przepis.
4
Dzień dobry, znaczy nie będzie taki dobry jak miał być .. :(
Kac pomeczowy trwa!
A teraz czytam komentarze i właśnie też mnie jeszcze to zastanowiło.. ten cały Gyokeres po zdobyciu gola zdjął koszulkę, a kartki żółtej za to nie dostał .. Zmienilo się coś w tej kwestii czy sędzia znów odwalił maniane?
3
@urbipl ja bardziej brutalnie :(
1
@FcPortoFan1999 muszę tak zrobić ...
0
@FcPortoFan1999 w moim przypadku to jest bardzo ciężkie. Zwłaszcza, że klienty będą szydzić z naszej drużyny .. a ja będę tego słuchać ...
1
@Bilon87 nie, ja tylko w podłogę ;) tv ciężko by mi było wyrzucić .. ale łzy się pojawiły po tym golu...
1
@Eklerek ja zawsze się naszą kadrą emocjonuje, bo to Polska, a przede wszystkim jestem Polką :)
1
I jak tu iść jutro do pracy? Jak tu iść spać? :(
I jeszcze rękę sobie kontuzjowalam :(
1
@heniusss ja sobie rękę kontuzjowalam :( tak pieprznelam o podłogę po golu na 3-2, że masakra!
Najgorzej właśnie, że po bardzo dobrym meczu ...
0
@D10SLEO to będziemy w doborowym towarzystwie!
0
@Robert_Kubica Urban! Nie ma w innej opcji!
1
@heniusss no dokładnie. To był 12 zawodnik Szwedów!
1
@turhiay no i jeszcze ten faul widmo po którym kartkę dostaliśmy lol ...
3
Półtorej minuty robią zmiany ... Ich bramkarz kolejne pół wybija i 55 sekund dolicza dziad jeden! Kuuur...
2
Sędzia puerdzielony ... Kupiony!
4
Kuźwa co za pech ... Ja pierdziele jakiego farta te szwedy mają. ..
3
@fracek13 nie było faulu. Liniowy pokazał piłkę dla nas, a główny zmienił decyzję ... Ehhh
3
Ale meczycho :) Sędzia główny za Szwedami! I gdzie żółta dla bramkarza? Za to symulowanie i granie na czas???
Ale co by nie mówić gramy dobrze!
4
Jacuś jak zawsze z poezją ❤️
2
Gdybym jeszcze raz miał urodzić się!
To bym Tobie Polsko oddał ❤️ swe!
Jazda z nimi. Do boju Polsko!
https://zapodaj.net/images/f641d7f9c90fa.jpg
0
@Arden no i brawo ;) Też nie mam tatuaży :)
1
@AssisMoreira eee tam dyskryminacja :) po prostu moi rodacy przed wszystkimi :)
1
@Vegeta88 to będą Polacy, którzy i tak mają pierwszeństwo ;)
1
@July_6_BcN też tak myślę ;)
1
@AssisMoreira szybko proszę Pana hehe ;)
0
@Vegeta88 no to patrz niektórzy są wytrwali ;) i to jest miłość, a nie po pierwszej próbie ucieczka hehe ;);
0
@Chimera pewniaczek Polska wygra :) Jak się boisz to awans - kurs 2.6. na wygraną naszą obecnie 3.7!
1
@Vegeta88 eee tam uraziłam ;) To nie wie jakie baby są? Raz nie, potem może tak ;)