1

@Kgorecki2500 albo trochę odpocząć od sędziowania!

1

@Bykunn w kontekście Szwedów i kartek jak najbardziej mógł zmienić na przyszłość ;)

A przepis tragiczny. Chyba jeden z najgłupszych w piłce.

1

@Kgorecki2500 no nie wiem. Może już nie karają za zdjęcie koszulki? Bo swoją drogą to jest bardzo głupi przepis.

4

Dzień dobry, znaczy nie będzie taki dobry jak miał być .. :(
Kac pomeczowy trwa!

A teraz czytam komentarze i właśnie też mnie jeszcze to zastanowiło.. ten cały Gyokeres po zdobyciu gola zdjął koszulkę, a kartki żółtej za to nie dostał .. Zmienilo się coś w tej kwestii czy sędzia znów odwalił maniane?

3

@urbipl ja bardziej brutalnie :(

1

@FcPortoFan1999 muszę tak zrobić ...

0

@FcPortoFan1999 w moim przypadku to jest bardzo ciężkie. Zwłaszcza, że klienty będą szydzić z naszej drużyny .. a ja będę tego słuchać ...

1

@Bilon87 nie, ja tylko w podłogę ;) tv ciężko by mi było wyrzucić .. ale łzy się pojawiły po tym golu...

1

@Eklerek ja zawsze się naszą kadrą emocjonuje, bo to Polska, a przede wszystkim jestem Polką :)

1

I jak tu iść jutro do pracy? Jak tu iść spać? :(
I jeszcze rękę sobie kontuzjowalam :(

1

@heniusss ja sobie rękę kontuzjowalam :( tak pieprznelam o podłogę po golu na 3-2, że masakra!
Najgorzej właśnie, że po bardzo dobrym meczu ...

0

@D10SLEO to będziemy w doborowym towarzystwie!

0

@Robert_Kubica Urban! Nie ma w innej opcji!

1

@heniusss no dokładnie. To był 12 zawodnik Szwedów!

1

@turhiay no i jeszcze ten faul widmo po którym kartkę dostaliśmy lol ...

3

Półtorej minuty robią zmiany ... Ich bramkarz kolejne pół wybija i 55 sekund dolicza dziad jeden! Kuuur...

2

Sędzia puerdzielony ... Kupiony!

4

Kuźwa co za pech ... Ja pierdziele jakiego farta te szwedy mają. ..

3

@fracek13 nie było faulu. Liniowy pokazał piłkę dla nas, a główny zmienił decyzję ... Ehhh

3

Ale meczycho :) Sędzia główny za Szwedami! I gdzie żółta dla bramkarza? Za to symulowanie i granie na czas???

Ale co by nie mówić gramy dobrze!

4

Jacuś jak zawsze z poezją ❤️

2

Gdybym jeszcze raz miał urodzić się!
To bym Tobie Polsko oddał ❤️ swe!
Jazda z nimi. Do boju Polsko!

https://zapodaj.net/images/f641d7f9c90fa.jpg

0

@Arden no i brawo ;) Też nie mam tatuaży :)

1

@AssisMoreira eee tam dyskryminacja :) po prostu moi rodacy przed wszystkimi :)

1

@Vegeta88 to będą Polacy, którzy i tak mają pierwszeństwo ;)

1

@July_6_BcN też tak myślę ;)

1

@AssisMoreira szybko proszę Pana hehe ;)

0

@Vegeta88 no to patrz niektórzy są wytrwali ;) i to jest miłość, a nie po pierwszej próbie ucieczka hehe ;);

0

@Chimera pewniaczek Polska wygra :) Jak się boisz to awans - kurs 2.6. na wygraną naszą obecnie 3.7!

1

@Vegeta88 eee tam uraziłam ;) To nie wie jakie baby są? Raz nie, potem może tak ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?