Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@allien18 zasłużony. Prosze bardzo
0
Miałem na kuponie, ze Messi strzeli gola. Pozdrawiam xD
7
@AlphaNumeric good joke bro
0
@Terroriser to, ze fajniej jakby wygrał Iran niż Belgia to jedno, ale chodzi mi o taką obiektywną ocenę tego zdarzenia
1
@LAMC_10 ok, dziękuję bardzo za wyjaśnienia. Nie mam X, a tu co chwilę przewijają sie memy
1
Trochę kontrowersyjnie powiem, ale to nie była dla mnie oczywista czerwona. Tam kontakt byl subtelny, a byl jeszcze drugi zawodnik, który miał sporą szanse zdążyć. Mam po prostu wątpliwości czy zostały spełnione wszystkie warunki DOGSO
0
@LAMC_10 mam ograniczone możliwości teraz śledzić to wszystko.... wyjasni mi ktoś o co chodzi z tymi memami Endrick i Ancelotti?
5
Maja Chwalińska dostała od Ministerstwa Sportu stypendium 9600zl brutto miesięcznie za wybitne osiągnięcia sportowe.
I wtedy odpalił sie Marcin Możdżonek:
"Były mistrz świata w siatkówce nazwał ruch resortu "PR-owym działaniem" i przekonywał, że państwo powinno przede wszystkim wspierać młode talenty, a nie nagradzać zawodniczkę, która właśnie zarobiła miliony złotych za sukces w Roland Garros."
Szybko dostał odpowiedź z Ministerstwa Sportu
"Po przyznaniu Pani Mai Chwalińskiej stypendium za wybitne wyniki sportowe pojawiły się głosy oburzenia. Pamięć bywa jednak selektywna. Warto przypomnieć, że stypendia za wybitne wyniki sportowe od lat stanowią jeden z filarów systemu wsparcia polskich sportowców. Korzystali z niego zarówno obecni, jak i byli reprezentanci Polski — w tym Pan Marcin Możdżonek, który w trakcie swojej kariery otrzymał z tego tytułu ponad 275 tys. zł".
Zrodlo: Przegląd Sportowy
0
@Bocheno1 moge dopisać sam siebie - Andres Iniesta
1
@kubix05 ja jestem właśnie w Chorwacji, a do Bośni mam w tej chwili 30km. W Bośni bylem 10 lat temu na jeden dzień w Mostarze i Medugorje
8
Piękny jest to mecz.... a oglądany z Chorawatami w ogóle ma lepszy klimacik. Nawet koszulkę dostałem xD
4
Jestem na urlopie w Makarskiej i tu Chorwaci naprawdę fajną atmosferę mają. Na rynku strefa kibica, ja idę z żoną do restauracji mojego przyjaciela kibicować. Do boju Hrvatska! Skopcie tyłki Angolom
0
Jak myślicie, ktoś z tej Hiszpanii nadaje sie do Barcelony?
0
@Messiah10 na urlopie, ale są xD
0
@BorzyKrzys słodkie bąbelki
1
@tbas a u mnie spokojnie sobie leżą w portfelu maklerskim akcje Orlenu kupione jeszcze po 48zl. Dobrze zarządzana spółka i gigantyczny wzrost w ostatnich dwóch latach
2
Czasem jest taki dzień, ze nic nie chce wpaść. Robert ewidentnie taki dzien dzis ma
0
@ProMILs w jednakowym okresie czasu szli łeb w łeb. Bronek 4 weta, Duda 6, także o obu można tak śmiało mówić
3
@Popitek12 w dniu jego debiutu u potężnego Rijkaarda
3
Chciałbym gorąco pozdrowić mieszkańców Paryża, sklepikarzy i ludzi którzy mają auta na ulicy. Trzymajcie się
1
@partymaker ciekawe czy Tebas ma takie samo zdanie xD
0
Mila niezły brzuszek sobie wyhodował
2
@Jakchcesz nie podniecajcie sie tak tym wpisem, bo to niezła manipulacja jest.
NSA w jednej, konkretnej sprawie dopuścił, że niektóre autorskie erotyczne spektakle online mogą być usługą kulturalną zwolnioną z VAT. Nie zalicza to z automatu każdej osoby z tego portalu.
Rządowy projekt przewiduje dopłaty do składek dla artystów zawodowych o niskich dochodach, ale nie daje automatycznego prawa twórcom z OnlyFansa, ani nie jest dopłatą do emerytury.... Wręcz bym powiedział, ze na pewno te "artystki" takich przywilejów nie beda miały
1
@Piotrek1993 jeżeli tu były takie pociski po Lewym, jednej z najlepszych dziewiątek w historii tej dyscypliny sportu, to aż się boję odpalać La Ramble jak tu przyjdzie Kiwior
2
@Kgorecki2500 dokładnie, tam głównie Rade trzeba było odwołać... Ale po takich wynikach powinni mieć resztki honoru i sami zrezygnować
2
@Karol145 podatek to powinien byc liniowy dla wszystkich. Najbardziej uczciwy i prorozwojowy podatek jaki może byc. Nie potrzeba wtedy armii urzędników, koszt obsługi Państwa jest znacznie mniejszy, mniej możliwości do kombinowania
1
@Luciano99 chłopaki z wulki zrezygnowali z dniówki i zrzucili sie na pizze i piwko dla Ciebie?
0
@Tasde dokładnie, dlatego wielce prawdopodobne, że to robi ktoś z PiS, albo jakiś ich fanatyczny sympatyk, bo to ewidentnie działania niesprzyjające rządowi
6
@Kinginiesta to jest podobnie jak z ustawą o statusie osoby najbliższej... wypracowana w bólach w tej trudnej bananowej koalicji, ustawa która nikomu nie robi problemów, ale za to jakiejś czesci społeczeństwa te problemy rozwiązuje.... I co? Weto
0
@VamoSBarca88 od razu widać, że pierwszy siwy wlos sypnął sie juz na głowie