4

@IAmBackCules wczoraj Piotrowicz i Pawlowicz, dzisiaj Macierewicz.... Co będzie jutro? Strach z łóżka wstawać :p

0

@Janiama co ważne :
Krystyna Pawłowicz 67 lat
Stanisław Piotrowicz 67 lat
Hojna-Duch 71 lat
Jak skończą kadencję to będą mieli odpowiednio 76, 76 i 80 lat, a Ci sami ludzie nakazali przechodzić w stan spoczynku sędziom (w tym Prezes Sądu Najwyższego) w wieku 65 lat twierdząc ze w tym wieku już ich umysł nie jest wystarczająco jasny do orzekania.

3

@YouShouldListenToMe to prawda. Też wiele mogę PO zarzucić ale porównywanie PO z PiS nie ma sensu. Nie mieszajmy gówna z marcepanem

3

@Janiama pełna zgoda... Tylko pytanie czy to co oni teraz wyprawiają to gra przed wyborami prezydenckimi czy oni są juz po prostu tak bezczelni? Ciężko moim zdaniem o bardziej bezczelne nominacje.... No chyba że Panią Hojną Duch by podmienić na bombowego Antoniego ;)

18

Uwaga polityka ;)
Tak się zastanawiam, PiS daje takich kandydatów na sędziów TK ze to jak strzał szmatą w twarz dla obywatela który kiedyś walczył z komuna. Prokurator stanu wojennego, Pani "profesor" (a dokładniej to pani dr zatrudniona tylko na stanowisku profesora) bez najmniejszych oznak kultury osobistej oraz Pani Hojna Duch która dobrze zeznawala to musi być nagroda. Najlepsze jest jednak to ze to PiS tak forsowal przechodzenie sędziów w stan spoczynku wraz z ukończeniem 65 roku życia (tak się pozbyli m. In. Prezes Sądu Najwyższego), a teraz próbują do TK wepchnac ludzi ktorzy wszyscy są po 67r życia. Bardziej bezczelnych kandydatur chyba nie dało się wybrać.

Mam ogromną nadzieję że to wszystko jest ustawką która ma pokazać jaki to Adrian jest niezależny, bo inaczej nie dość ze ten wybór będzie niekonstytucyjny to na dodatek będzie niezgodny z ich własnymi ustawami którymi zmieniali Konstytucję.

1

@tbas nawet jeśli ustawka to bardzo niesmaczna.

0

@kamilos1214 z reklamacją akumulatora to jak z reklamacją prezerwatywy. Po prostu Ci nie uznają.

1

@Bartek22 ja nie widzę żadnej szczególnej sympatii @Janiama do Rakitica czy tym bardziej do Suareza. To ze nie wpisuje się w hejt co do tych zawodników panujący na tej stronie, to nie oznacza że ma do nich jakąś szczególną sympatię. Ja za towidzialem sporo rzetelnych argumentów. Nie ze wszystkimi się zgadzalem ale można na argumenty dyskutować

1

@Janiama niestety, chłodne i racjonalne podejście to obecnie rzadko spotykane cechy. Efekt tłumu, co by się nie wydarzyło to już utarlo się Valverdeout i wszyscy będą to przeklepywac. Trzeba być trochę ponad tym bo świata niestety się nie zbawi. Ja kiedyś też próbowałem, wchodziłem w dyskusję, staralem się merytorycznie i na argumenty, ale w obecnym świecie krzykacze i ludzie idący pod prąd mają poklask

2

@koksik2700 wyjaśnij na czym te przekręty polegaly bo jako Gdańszczanin jestem ciekaw :p

4

@daro22 niby czemu miałby oglądać niebo w kratkę? Macie w ogóle pojęcie o co w tym wszystkim chodziło? Chyba nie bardzo. Nie wiem, ale się wypowiem...

7

@Danny Gaucho dałbym Ci zielone ale jeszcze nie mam takich możliwości :p

0

@Striker wiem wiem... Dlugi czas siedzialem na forach motoryzacyjnych więc wiem jak to potrafi wciągnąć. Tutaj też jestem po kilka razy dziennie z tym ze do tej pory jedynie jako czytelnik

2

@TheNekro94 na avatar przyjdzie czas nieco później ;)
Nick to nazwa firmy tuningowej z cyferka "10", bo z tym numerem najczęściej grałem w piłkę kiedy jeszcze miałem na to czas :p
Co do Valverde to na pewnie nie powinien odchodzić w tej chwili wg mnie ;)

56

Dzień dobry wszystkim.
Po 21 latach kibicowania Barcelonie, po kilkunastu latach sledzenia tego serwisu oraz po kilku latach sledzenia La Rambli codziennie niemal na bieżąco nadszedł czas, aby założyć konto i móc z Wami czasem trochę podyskutować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?