@Sznejk a nie jest przypadkiem tak,że Semedo miał mecze przeblysku gdzie wyglądał świetnie i wszyscy liczyli na jego coraz lepszą grę dopracowanie elementów a jego postep sie zatrzymał.
@mkord Nie,nie mam z tym problemu raczej,ale to jest takie na siłę i po prostu niepotrzebne?Zwyczajnie mnie propaganda denerwuje,a szczególnie na wydarzeniach sportowych.
Ło ludzie włączyłem ten mecz TVN i co ten Prokop w wywiadzir ze Stuhrem tyle jakichś podtekstów homo,ze w szoku.To ma być śmieszne czy co,bo mnie to zazenowalo mocno
@KamQiX Są ludzie,co biorą zwierzę tej samej rasy i nazywają tak samo,typ poszedł krok dalej.Co by nie mówić to taki kot może być charakterem podobny do 'oryginału.
1
@Forza_Juve Ludziom chodzi o depenalizacje popularnej używki dla wszystkich jako lek to już przecież funkcjonuje.
0
@Sznejk a nie jest przypadkiem tak,że Semedo miał mecze przeblysku gdzie wyglądał świetnie i wszyscy liczyli na jego coraz lepszą grę dopracowanie elementów a jego postep sie zatrzymał.
0
@mkord Nie,nie mam z tym problemu raczej,ale to jest takie na siłę i po prostu niepotrzebne?Zwyczajnie mnie propaganda denerwuje,a szczególnie na wydarzeniach sportowych.
1
Ło ludzie włączyłem ten mecz TVN i co ten Prokop w wywiadzir ze Stuhrem tyle jakichś podtekstów homo,ze w szoku.To ma być śmieszne czy co,bo mnie to zazenowalo mocno
0
@KamQiX Są ludzie,co biorą zwierzę tej samej rasy i nazywają tak samo,typ poszedł krok dalej.Co by nie mówić to taki kot może być charakterem podobny do 'oryginału.
0
@SuperPatsonFCB Czy ja wiem,może chodzi o to,że 'wolna' bo każdy może tam edytować hasła?
0
@SeeleyBooth On nie odzyje w Barcelonie,bo tu nie ma dla niego miejsca na boisku.
0
@Crack18 Spraw sobie taki odtwarzacz-klips specjalnie do sportu.Naprawdę chciałbyś biegać ze smartfonem?
0
Czy w przypadku kontuzji gracza na mś mogą powołać kogoś w zastępstwo czy tylko przed jak to jest?
0
@takisobiektos my też wczoraj niezbyt te wolne kluczowe trafialismy
9
Nie uważacie,że ten przepis z numerami do 25 w Hiszpanii jest idiotyczny?
0
@Suzu Na Netflixie masz na myśli?
0
@adambądkowski93 Dawać mie mecze Barcy na Netflixa!
0
@Ratamahatta na wariackich papierach go było ściągane zastępstwo za niego.
0
No i nasza linia ataku jest obecnie żadna,bo łącznie wszyscy z niej mają 15 meczów może,a z ławki nie nikogo kompletnie.
0
@ViscaBarca123 Perez nie ma wykończenia i miałem takie zdanie przed tą zmarnowana setką.
1
@pienaar Pozytywnych?Chyba tylko w kontekście tego,ze za parę dni będzie 16 stopni.
0
@Skaramuczi Powiedział,ze przypominają Xaviego i Inieste tylko sa w połowie tak dobrzy,ale to i tak dobrze :)
0
@KapiFCB Accuweather spróbuj:)
0
@Bobrowik Jak będzie na NSporcie to spoko
0
@Pitera277 Jakies relanium?A jakie masz nerwobole?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Konradomoreno ile mial Messi?
1
Orłowski w punkt z tym De Jongiem i Arthurem.
0
O grze naszych to szkoda ryja strzepic to powiem,ze fajna heatmapa na boisko nałożona.
1
Wrzuci ktoś to zdjęcie jak przedstawiciele Slavii Praga się śmiali jak ich wylosowali plz?
1
@KSSniper No szkoda,że nie przeszedł nigdzie,tym bardziej,że Bayern niezbyt perspektywiczną kadrę ma :/
0
@Isso89 Jeszcze 130mln i PSG jest gotowe oddać Brazylijczyka.
0
@Hushovt Rogue 1 najlepszy film SW Disneya :)
0
@MarioVeB! Cóż,nie jest złym agentem,co 2 Bond z nim jest ok,czyli wychodzi,że może ten ostatni będzie dobry :D