19

ale mu się pomyliło, pół bańki. Taka tam lekka korekta xD

2

@Rastafarnianin oo widzisz @Zoker jakis czas temu pisałeś o Wiedźminie 3, że nie grałeś itd. to teraz masz promke, że za 3 paczki czipsów se możesz ograć

7

@macio_944 widzisz Ty napisałeś że Cie ubiegliśmy a taki @majkiii ma to w pompie i i tak napisał ten żart xD

13

@Popitek12 ta, najgorsza była ta o wyspie i Trumpie

1

@Criss18Barca tak, bo jakby była ładniejsza pogoda to już w ogóle ceny x5 by były u tej Januszerii xD

9

Oby w gta VI dało się siurać, ale może nie być widać siuraka, to nie problem

3

@Filipem tak, codziennie rano przed pracą jak biorę nóż do ręki żeby zrobić sobie kanapki to gram w mini ruletke.

0

@clyde no ta, jak coś to bądź w pogotowiu to Cię wezwę na trudne bossy i zobaczymy jakiego masz skilla xD

0

@clyde nie no, na GTA VI to na bank już kupię konsole, nie wytrzymałbym tego roku czy ilu tam do wersji PC :D

3

@macio_944 zupełnie niepodobne do Wiedźmina 4

32

"kiedy byłem mały, chciałem grać jak Ronaldo a dzisiaj Ronaldo gra jak ja" xD

Pozdro

11

@Zoker albo przez gadanie "musisz być twardy, nie płacz jak baba tylko weź się w garść"

1

@Popitek12 doktor konga dobry zawodnik, a nie tam jakieś almerie

3

Bestia z Madery dziś nie ukąsiła. Ale jeszcze nadejdą momenty chwały

1

@marcin62 a później pretensje do Ubisoftu, że ich gry są dla debili i za łatwe.
No bo są robione dla wszystkich.

4

Wczoraj musiałem wyjść wcześniej z pracy coś załatwić i zamyśliłem, że źle się czuję i czy mogę wyjść wcześniej.
Dzisiaj 6 osób nie przyszło bo powiedzieli, że ich zaraziłem

19

Reprezentacja Argentyny z Messim jest tym, czym reprezentacja Portugalii bez Cristiano Ronaldo.

0

@TR3YWAY przed budową jeszcze do żabki, nie zapomnij

5

@macio_944 kiedyś to był Shrek, tera to nie ma Shreka

5

Stare baby i rowerzyści na jednej jezdni. No nawet Thanos ze wszystkimi kamieniami nieskończoności nie ma takiej mocy jak to kombo


9

@Popitek12 a Ty znasz argentyński, że z nim gadałeś tyle?

0

@clyde nie oglądałem dzisiejszego odcinka ale mam wrażenie w tym ostatnim sezonie, że oglądam cały czas jeden odcinek. Praktycznie nic się nie wyjaśnia, postacie se gadają coś tam i końcówka odcinka jakaś akcja i tak w kółko xD
No ale jestem ciekaw końcówki

1

To będzie mundial tego goata


49

@Safrani "karą pozbawienia wolności, czynu polegającego na znęcaniu się nad zwierzęciem"

RIP mecze Barcelony z Realem w TV [*]

5

@lajcior Mbappe się przebranżowił i poszedł do wojska. Podobno wysoko zaszedł, jakimś generałem został

7

Ciekawe jak sobie poradzi mierny trenerzyna bez wielkiego Mbappe

https://x.com/i/status/1776731178969477311

10

Wyobraź sobie, że wsiadasz z walizką do pociągu a 2 lata później prezes Realu składa nierealną propozycje 150 mln za piłkarza którym się interesujesz żeby go przyblokwać, tylko po to żebyś już ich tak nie lał.

Aura.

1

@R-Dinho a Ty widziałeś te miejsca? To są jakieś dziury, piwnice i domek jednorodzinny xD

6

Trudne się Bosakowi wylosowało xDD
Ale to mnie tylko utwierdza w przekonaniu, że ich nie obchodzi to o czym mówią. Oni mówią to co chcą usłyszeć wyborcy.

0

@lajcior dzięki, kiedy mi oddasz moje 20 zł co pożyczyłeś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?