Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
ale mu się pomyliło, pół bańki. Taka tam lekka korekta xD
2
@Rastafarnianin oo widzisz @Zoker jakis czas temu pisałeś o Wiedźminie 3, że nie grałeś itd. to teraz masz promke, że za 3 paczki czipsów se możesz ograć
7
@macio_944 widzisz Ty napisałeś że Cie ubiegliśmy a taki @majkiii ma to w pompie i i tak napisał ten żart xD
13
@Popitek12 ta, najgorsza była ta o wyspie i Trumpie
1
@Criss18Barca tak, bo jakby była ładniejsza pogoda to już w ogóle ceny x5 by były u tej Januszerii xD
9
Oby w gta VI dało się siurać, ale może nie być widać siuraka, to nie problem
3
@Filipem tak, codziennie rano przed pracą jak biorę nóż do ręki żeby zrobić sobie kanapki to gram w mini ruletke.
0
@clyde no ta, jak coś to bądź w pogotowiu to Cię wezwę na trudne bossy i zobaczymy jakiego masz skilla xD
0
@clyde nie no, na GTA VI to na bank już kupię konsole, nie wytrzymałbym tego roku czy ilu tam do wersji PC :D
3
@macio_944 zupełnie niepodobne do Wiedźmina 4
32
"kiedy byłem mały, chciałem grać jak Ronaldo a dzisiaj Ronaldo gra jak ja" xD
Pozdro
11
@Zoker albo przez gadanie "musisz być twardy, nie płacz jak baba tylko weź się w garść"
1
@Popitek12 doktor konga dobry zawodnik, a nie tam jakieś almerie
3
Bestia z Madery dziś nie ukąsiła. Ale jeszcze nadejdą momenty chwały
1
@marcin62 a później pretensje do Ubisoftu, że ich gry są dla debili i za łatwe.
No bo są robione dla wszystkich.
4
Wczoraj musiałem wyjść wcześniej z pracy coś załatwić i zamyśliłem, że źle się czuję i czy mogę wyjść wcześniej.
Dzisiaj 6 osób nie przyszło bo powiedzieli, że ich zaraziłem
19
Reprezentacja Argentyny z Messim jest tym, czym reprezentacja Portugalii bez Cristiano Ronaldo.
0
@TR3YWAY przed budową jeszcze do żabki, nie zapomnij
5
@macio_944 kiedyś to był Shrek, tera to nie ma Shreka
5
Stare baby i rowerzyści na jednej jezdni. No nawet Thanos ze wszystkimi kamieniami nieskończoności nie ma takiej mocy jak to kombo
9
@Popitek12 a Ty znasz argentyński, że z nim gadałeś tyle?
0
@clyde nie oglądałem dzisiejszego odcinka ale mam wrażenie w tym ostatnim sezonie, że oglądam cały czas jeden odcinek. Praktycznie nic się nie wyjaśnia, postacie se gadają coś tam i końcówka odcinka jakaś akcja i tak w kółko xD
No ale jestem ciekaw końcówki
1
To będzie mundial tego goata
49
@Safrani "karą pozbawienia wolności, czynu polegającego na znęcaniu się nad zwierzęciem"
RIP mecze Barcelony z Realem w TV [*]
5
@lajcior Mbappe się przebranżowił i poszedł do wojska. Podobno wysoko zaszedł, jakimś generałem został
7
Ciekawe jak sobie poradzi mierny trenerzyna bez wielkiego Mbappe
https://x.com/i/status/1776731178969477311
10
Wyobraź sobie, że wsiadasz z walizką do pociągu a 2 lata później prezes Realu składa nierealną propozycje 150 mln za piłkarza którym się interesujesz żeby go przyblokwać, tylko po to żebyś już ich tak nie lał.
Aura.
1
@R-Dinho a Ty widziałeś te miejsca? To są jakieś dziury, piwnice i domek jednorodzinny xD
6
Trudne się Bosakowi wylosowało xDD
Ale to mnie tylko utwierdza w przekonaniu, że ich nie obchodzi to o czym mówią. Oni mówią to co chcą usłyszeć wyborcy.
0
@lajcior dzięki, kiedy mi oddasz moje 20 zł co pożyczyłeś