Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@gumaz to już wiemy w jaki elektorat celuje Konfederacja xD
7
widzę, że Arbeloa próbuje nafarmić propagandy ile się da jeszcze przed odejściem. Norma z kontraktu mu została do wyrobienia xd
1
@Kidd trudno, trzeba mieć swoje standardy i wymagania.
10
@Zoker wcześniej miała u mnie szanse ale teraz nie pozostaje mi nic innego jak ją odrzucić.
6
@gumaz narzekam w myślach, że musze pracować z debilami i ten szef debil też dostaje taką pensje a nic nie umie i nic nie wie. Po czym do każdego się uśmiecham, mowie że super dziś wyglądają, idę do szefa mu zanieść kawę, kłaniam się i życzę mu miłego dnia z uśmiechem od ucha do ucha.
18
Najgorzej jak się całujesz z dziewczyną i ona mówi "zgaś światło", a Ty jej dajesz lute na łeb bo jesteś autystyczny
2
@lajcior a co powiesz na to
1
@escarabajo tutaj chodzi o to, że nikt nie zabrania pić mleka i nikt nie mówi, że od niego umrzesz. Chodzi o to, że ci ludzie tworzą taki problem sami, po prostu mówią, że system zabrania nam mleka i od niego umrzemy i tyle. Problem stworzony no i oni wtedy wchodzą cali na biało i walczą z tezą którą sami wymyślili xD
To jest trochę tak, jakbym teraz napisał "chcą zwolnić Flicka!? Czy oni oszaleli? Flick nie dostał żadnego większego transferu, nie narzekał a poprawił grę Barcelony i zdobył puchary"
No brzmię rozsądnie prawda?
Tyle, że nikt Flicka zwolnić nie chce.
1
@escarabajo jak nie masz problemów po nabiale to pij mleko jeśli je lubisz. Nikt go nie zabrania, system Cie za to nie zabije.
1
@Bogan no braci Rodzeń to uwielbiam. Najbardziej mi się spodobało jak mówili żeby do kawy masło dodawać to sobie choroby ludzie wycofają xDD
9
@mmaciass ta Pani już się wystarczająco pokazała o co jej tak naprawdę chodzi w wywiadzie u Rymanowskiego. Jak się później okazało w czym ta Pani ma udziały i na jakich produktach zarabia (a przynajmniej próbuje zarabiać gdyby nie sanepid) to się szybko wyjaśniło dlaczego tak mocno walczy z systemem.
25
Trochę tam się interesuje tematyką związaną z żywnością ale to głównie tak dla siebie, żeby być bardziej świadomym co mi do mordy wlatuje na codzień.
I za każdym razem jak słyszę tych szarlatanów typu bracia Rodzeń i inni tego typu ludzie, którzy mówią o jakimś systemie który próbuje ich uciszyć i zakazać mleka, mięsa itd. To niesamowitą mam bekę.
Syndrom oblężonej twierdzy i mitycznej walki z systemem xD
No ale to działa i tak się robi biznes.
Mówisz coś o złym systemie i złych elitach z którymi walczysz PRAWDĄ. Po czym sprzedajesz swoje produkty albo kursy.
28
Lubię to tego wracać
5
@Popitek12 ja najbardziej lubie jak 9 mężczyzn zostaje uwięzionych z Olbrzymem w kopalni. A on dźga swoją włócznią tego najmniejszego.
6
@escarabajo 4 pak żubr i 200 ml parkowej
7
Dobra powiem wprost, jeżeli Barcelona nie kupi w lato tych zawodników których ja chce, to znaczy że powinni się tam wszyscy podać do dymisji.
Wiem co mówię, widziałem jeden mecz tych zawodników i po prostu to będzie strzał w 10.
1
@Kgorecki2500 jestem turbo ciekawy jak sobie Warhorse poradzi z innym Aaa niż KDC. Ale trzymam kciuki
5
Tam to się dopiero bawią xD PiS i PO to się mogą uczyć wałków od Trumpa
4
@agaFCB ale to będzie latać na Dniach Lubartowa
12
@Aequlibre na pewno zacznij od gry bo na jej podstawie powstała książka i serial
21
Ale już od kilku dni go żegnają czule w Barcelonie ten transfer 5/10
3
@July_6_BcN wiesz, że im większy piwny brzuch tym większa niewydolność wątroby?
Nie to żebym się chwalił.
4
Tak czekam rano pod blokiem na @July_6_BcN po tym jak dzień wcześniej obrażałem Pedriego bo w meczu nie podał tam gdzie chciałem
https://x.com/i/status/2055930448904081425
48
@Roobo "ważne żeby krytykować konstruktywnie"
"Śmieszy mnie stwierdzenie że Barcelona nie byłaby w tym miejscu bez Lewego albo że jest on legendą Barcelony."
"transfer 5/10"
Kurtyna.
38
Don't cry because it's over. Smile because it happened
46
Całe Camp Nou na stojąco, skandujacy jego nazwisko. Prezydent Barcelony na stojąco oklaskujacy go.
Kochany przez wszystkich.
Jeśli ktoś mi powie, że on nie jest legendą Barcelony to niech już więcej nie pije i wytrzeźwieje.
Piękna historia, jedna z najważniejszych w moim kibicowskim życiu.
36
Ktoś mu powie, że Real już nie może zdobyć mistrza?
43
Kobiety z La Rambli, co was powstrzymuje przed wyglądaniem w ten sposób?
4
Mam nadzieję, że Xabi dostanie więcej zaufania i komfortu pracy w Chelsea niż u Florentino "to nie nasza wina i wszystko nam inni ukradli" Pereza.
Lubie go nawet i wydaje się być ciekawym szkoleniowcem.
Ciekawe też jak mu przypasuje polityka transferowa tego klubu.
28
@FCB24 od odejścia Messiego tylko Lewandowskiego nazwali Legendą. Więc jak co drugi to legenda?