29

Ten mundial jest naprawdę dziwny. Mecze rozgrywane w nocy albo mega wczesnym rankiem, niespodziewane remisy czołowych Europejskich drużyn z totalnie słabymi ekipami, ogromna liczby meczów i drużyn a i tak Real Madryt pozostaje najobrzydliwszym klubem w historii.

1

@Danny Gaucho jakim cudem knypas nawet nie 170cm tyle główek nastrzelał? xd

20

Dokładnie tak wyobrażam sobie "pracę" tego chłopa z afery KO xD

19

ale mu się pomyliło, pół bańki. Taka tam lekka korekta xD

2

@Rastafarnianin oo widzisz @Zoker jakis czas temu pisałeś o Wiedźminie 3, że nie grałeś itd. to teraz masz promke, że za 3 paczki czipsów se możesz ograć

7

@macio_944 widzisz Ty napisałeś że Cie ubiegliśmy a taki @majkiii ma to w pompie i i tak napisał ten żart xD

13

@Popitek12 ta, najgorsza była ta o wyspie i Trumpie

1

@Criss18Barca tak, bo jakby była ładniejsza pogoda to już w ogóle ceny x5 by były u tej Januszerii xD

9

Oby w gta VI dało się siurać, ale może nie być widać siuraka, to nie problem

3

@Filipem tak, codziennie rano przed pracą jak biorę nóż do ręki żeby zrobić sobie kanapki to gram w mini ruletke.

0

@clyde no ta, jak coś to bądź w pogotowiu to Cię wezwę na trudne bossy i zobaczymy jakiego masz skilla xD

0

@clyde nie no, na GTA VI to na bank już kupię konsole, nie wytrzymałbym tego roku czy ilu tam do wersji PC :D

3

@macio_944 zupełnie niepodobne do Wiedźmina 4

32

"kiedy byłem mały, chciałem grać jak Ronaldo a dzisiaj Ronaldo gra jak ja" xD

Pozdro

11

@Zoker albo przez gadanie "musisz być twardy, nie płacz jak baba tylko weź się w garść"

1

@Popitek12 doktor konga dobry zawodnik, a nie tam jakieś almerie

3

Bestia z Madery dziś nie ukąsiła. Ale jeszcze nadejdą momenty chwały

1

@marcin62 a później pretensje do Ubisoftu, że ich gry są dla debili i za łatwe.
No bo są robione dla wszystkich.

4

Wczoraj musiałem wyjść wcześniej z pracy coś załatwić i zamyśliłem, że źle się czuję i czy mogę wyjść wcześniej.
Dzisiaj 6 osób nie przyszło bo powiedzieli, że ich zaraziłem

19

Reprezentacja Argentyny z Messim jest tym, czym reprezentacja Portugalii bez Cristiano Ronaldo.

0

@TR3YWAY przed budową jeszcze do żabki, nie zapomnij

5

@macio_944 kiedyś to był Shrek, tera to nie ma Shreka

5

Stare baby i rowerzyści na jednej jezdni. No nawet Thanos ze wszystkimi kamieniami nieskończoności nie ma takiej mocy jak to kombo


9

@Popitek12 a Ty znasz argentyński, że z nim gadałeś tyle?

0

@clyde nie oglądałem dzisiejszego odcinka ale mam wrażenie w tym ostatnim sezonie, że oglądam cały czas jeden odcinek. Praktycznie nic się nie wyjaśnia, postacie se gadają coś tam i końcówka odcinka jakaś akcja i tak w kółko xD
No ale jestem ciekaw końcówki

1

To będzie mundial tego goata


49

@Safrani "karą pozbawienia wolności, czynu polegającego na znęcaniu się nad zwierzęciem"

RIP mecze Barcelony z Realem w TV [*]

5

@lajcior Mbappe się przebranżowił i poszedł do wojska. Podobno wysoko zaszedł, jakimś generałem został

7

Ciekawe jak sobie poradzi mierny trenerzyna bez wielkiego Mbappe

https://x.com/i/status/1776731178969477311

10

Wyobraź sobie, że wsiadasz z walizką do pociągu a 2 lata później prezes Realu składa nierealną propozycje 150 mln za piłkarza którym się interesujesz żeby go przyblokwać, tylko po to żebyś już ich tak nie lał.

Aura.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?