5

Teraz szybki wpierdol w szatni od Hansiego, druga połowa, szybki gol i idziemy po swoje

1

Ale padaka pierwszy raz się cieszę że jest przerwa na repke bo może coś się zmieni xd

1

Jak da karnego to się zesram ze śmiechu za takie gówno

3

I karniak nowe nie znalem

0

@Starrk to ja znowu mam tak że uważam że Breaking Bad za top 1 wszechczasow a nie rozumiem zachwytu nad BCS. Podobał mi się i jest spójny ale 2 półki niżej od BB

0

@MesQueUnClub_87 to ja akurat grę o tron widziałem dwa razy. PB obejrzałem całe ale po wielkiej zapowiedzi ekstra serialu skończyło się na oglądaniu go do sprzątania bez jakiegoś specjalnego skupienia. The Wire też się odbiłem ale planuje spróbować jeszcze raz

1

@Starrk dla mnie najbardziej overrated serial jaki widziałem chyba, a oglądałem naprawdę sporo. Kumam zachwyt klimatem i aktorstwem ale sama produkcja mocno średnia, nie postawiłbym tego w żadnym top 20 seriali jakie widziałem. Cillian oczywiście top

8

Ja tam mu życzę powodzenia. Jak grał to dawał z siebie wszystko imo więcej niż potrafił nawet. Nie narzekał nie płakał jak Ter Stegen. Mimo wszystko każdemu byłoby przykro jakby grał i dawał z siebie 200% a trener cię zastąpił nawet na mecze pucharu króla. Obyś odnalazł swoją drogę i może odszedł za niedługo do lepszego klubu

4

Ale Martin się wyrobił ja pierdole chłop jest więcej niż solidny. Flick z Puszki zrobiłby topke

1

Dzięki Bogu że Lenglet to już nie nasz problem xddd

0

Prawda jest taka że Garcia postawił łamaczka i teraz po przerwie la zabawa z naszej strony a my tu płaczemy a chłopaczyna zaraz przytula kursik 34

1

@Andi18 Mi się druga mega podobała, właśnie się zastanawiam czy też se nie kupić na ps5 bo mam na ps4, choc ona wyglądała świetnie już wtedy. Pewnie jest jakiś upgrade na nową konsole

2

Nie lubię za bardzo jak gra wychodzi na jedną konsole a potem po wydaniu nowej robią „odświeżoną wersję” żeby nabić portfele, aczkolwiek kupiłem se The Last of Us part 1 na ps5 bo jakoś mi gdzieś przepadł remaster który miałem na ps4 kiedyś (grałem pierwszy raz na ps3) i ta gra wygląda tak genialnie że nie żałuje. Czuję się jakbym grał w to pierwszy raz, arcydzieło zrobiło Naughty Dog wtedy, szkoda że takie gry już nie powstają (przynajmniej dawno nie grałem w nic tak genialnego)

0

@basuza to że nie podałeś dwóch oczywistych do top 3?

1

@basuza a Raphinha gra w tenisa czy co? Wy już lepiej nie oglądajcie serio tej piłki. Rapha powinien być przed Yamalem

0

@kacperowski20 powiedz że gówno wiesz o piłce nie mówiąc że gówno wiesz o pilce

0

O Fermin chyba konta świetnie

0

Brzmi to trochę bez szacunku moim zdaniem

19

Niesamowity upadek piłkarza. Swego czasu u nas top 1 na świecie. No ale co wygrał w tym mistrzostwo świata to jego. Szkoda bo jeszcze wiele lat mógłby grać na najwyższym poziomie

1

@Safrani kiedyś to było

38

Przeraża mnie ilość ruskich botów i debili na wszelakich portalach mówiąca że Ukraina chce nas wciągnąć w wojnę. Mateczka Rosija to nasz przyjaciel w końcu

2

Powinien i tak go oszczędzić ale wiadomo że zagra pełne 90 min jak zawsze chyba że ktoś mu połamie nogę

5



Hahahahha Barcainfo on fire

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Filipem oby oby, średnio narazie wiadomo jak to wyglądało naprawdę czy po prostu złapał się z kolano czy zwijał z bólu

2

Jak to jest drugi raz to samo to chłop ma po karierze. Szkoda mega. Fermin musi zostać nie ma innej opcji

3

@Doren01 gra o tron akurat jest świetna przez 7 sezonów, tylko ostatni najkrótszy jest słaby, choć to nie tak że jest nudny tylko po prostu trochę absurdalny i zawodzi fanów

4

Oglądam sobie znowu The Walking Dead (po raz 3 chyba ale nigdy nie doszedłem dalej niż do 6 sezonu) i matko jaki ten serial jest świetny. Szkoda że potem się robi takie gówno, Ale chyba tym razem spróbuję i obejrzę całe żeby poznać całą tą historię

1

Szczerze mówiąc to najlepsze dla PRu byłoby zaproszenie całej drużyny na mecz Barcelony na żywo. Bo pozwanie ich to byłby strzał w kolano. Żadnych strat Barca nie poniosła a może tylko zyskać

40

50 to kpina, za każdego czopka z PL dają 80. Fermin i jego potencjał jest wart 80-100 mln. Nie dają albo wyp…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?