Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie mają jaj piłkarze, nie ma ja Flick i mózgu wpuszczając takiego Balde. Brawo Girona pokazaliście jak się gra frajerom i tyle. Jedna wielka frajernia
2
Balde jest takim bezjajecznym średniakiem że chce mi się rzygac jak na niego patrzę
4
I ktoś liczy z takimi kabanami w obronie na ligę mistrzów xddddd
9
@Gacu95 czytałem że Chelsea chce dać 80 baniek. Jakby tak było to bym go sam zawiózł do Londynu
2
Tak tak i Flick odejdzie jak nie wygra Laporta. Pismaki już przekupione grają dla swojego pana by przekonać że musi wygrać tylko jednak opcja. Wiadomo że Laporta wygra i tak, sam uważam że jest jedyną opcją sensowną ale żałosne są te artykuły gazet przychylnych Laporcie. Wszyscy odejdą jak Wujas Lapcio nie wygra proszę na niego głosować
6
Zmarł szef wszystkich szefów, Krzysztof Jarzyna ze Szczecina. Edward Linde-Lubaszenko miał 86 lat.
3
Od czasów Braithwhite’a nie było gorszego napastnika od Ferrana. Nie mogę na chłopa patrzeć po prostu, my z takim plackiem osiągając takie wyniki to jest abstrakcja. Chłop za 3 mecze strzeli dwa gole i wszyscy znowu się nabiorą. Pep wiedział co robił jak nam go sprzedawał.
0
@mekston myślę że stawianie takiego kursu jest tak samo głupie jak skreślanie w jakimkolwiek meczu Novaka
0
@lajcior no bije się Sergio Ramos z Andrew Tatem
0
Andrew Tate vs Ramos w boksie xddd mam nadzieje ze wjedzie w tego farmazona jak w Messiego w 2010
19
Wgl Hansi Flick to jest tak okrutny człowiek, chłop tak rozdupcyl psyche madryciakom że za jego kadencji zaraz 4 trener będzie w Realu. A jest tu drugi sezon xddd
3
Za to kochamy futbol
5
@kejdzi no ale to będzie mowa że zależało bardziej Benfice
34
O Jezu ale to pięknie dupnie jak już zagrają z kimś kto się nie kopie akurat po czole xdddd a czuję że to będzie już w środę, ale to będzie wtedy gadanie ze Benfica walczyła o życie i Realowi nie zależało XD absolute disgusting club i ten kundel Mourinho tam pasuje perfekcyjnie
15
To ta co uważa że wszystko osiągnęła sama a gdyby nie mąż to by pracowała na kasie w lidlu? ALE ONA MA CZARNY PAS W JUDO O KTÓRYM NIKT BY NIE WIEDZIAŁ EJ EJ
37
A ja tam lubię takie żarciki, Lewy pewnie by też się uśmiechnął
1
Nie mogę patrzeć od jakiegoś czasu na grę Balde. Chłop widać że nie ma konkurencji i stał się średniakiem zwykłym. Marzy mi się ten Grimaldo na lewej
1
@mmaciass kogoś napewno przeskoczymy jak wygramy, byle strzelić dużo
19
Ten burdel w Madrycie to jest miód na moje uszy. Człowiek ma codziennie lepszy humor jak czyta o tych pieprzonych płaczkach i gwiazdeczkach które sie kolejny sezon zesraly metr przed kiblem. Poprzedni sezon mieli wygrać wszystko z Galactico i się nie udało ale ten to już napewno wygrają xddddd hahahah jak ja ich nienawidzę
5
Najlepszy transfer od czasu transferu Luisa Suareza nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym. Łezka się w oku kręci
https://streamable.com/8tr8jm
0
@Messibestplayerintheworld no to bańkę na nim zarobili jeszcze czyli się opłacało hehe bo przyszedł za 22
0
@masik86 w półfinale tak, w finale chyba dogrywka normalnie
2
Jedyny plus jest taki że pomimo stronniczych decyzji ci co zasłużyli wygrali ten mecz. Jakby Real jednak strzelił w końcówce i wygrał ten mecz bo dogrywka w 10 byłaby ciężka to każdy by mówił o błędach których było mnóstwo. I nie, nie mówię o De Jongu bo ta kartka była prawidłowa, ale tego strzału Carerrasa przykładowo nie powinno być bo gość powinien już dawno być w szatni po wycięciu Pedriego, a nie dostał nawet żółtej. No ale do tego jesteśmy przyzwyczajeni, na szczęście puchar jest u nas a u nich burdel, płacz i gwiazdeczki zwalniające trenerów
5
Hahahahah jakie mordy zwieszone w dół coś pięknego a potem Flick jak wujas pijany przytulasa wali
6
Ale co Flick wpuścił Araujo po pielgrzymce i depresji przy 3:2 i grze w 10 i ztrollowal wszystkich to jego xdddddd
0
@reloaded bo celebrował gola najpierw Real a potem my i dał jeszcze pograć. Przestańcie beczeć jak dzieci
3
O co płaczecie że strzelają w 51 jak były dwa gole i dwie celebrację. Nie bawcie się w kibiców Realu
0
Boże Rafał co ty zrobiłeś xdddd
13
To ogromna odpowiedzialność nie zawieść moich kibiców z Madrytu i mojego prezesa Florentino
2
Jakiś słaby marketing chyha bo ja się dowiedziałem teraz, ale wyszedł wczoraj nowy sezon The Pitt (a dokładnie 1 odcinek). Kolejne co tydzień