Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Już dziś na Santiago Bernabeu :)
0
Ja pierdziele ale Pogacar to jest potwór po prostu, coś pięknego. Szkoda że nie było walki na końcu z Mateuszem. Remco 3 ale widać było że opadł mocno z sił
58
Dobrze że Frenkie zaraz wraca. Ale mam nadzieję że to i tak tylko profilaktyczna zmiana
1
@Kejtas Ołłowskiego. Vini to jest agent Barcelony destabilizujący kurewskich
1
Imo żółta bo trafił w piłkę najpierw a potem co niby miał zrobić z tą nogą. Ale czerwo też by się wybroniło. Mamy dziś farta
0
@ArterkHD został ci jeden mecz i to Kotletico Barca w Madrycie i nie puściłem kontry?
1
@macio_944 RDR2, Cyberpunk, Wiedźmin 3, Mass Effect Trylogia, GOW Rangnarok, The Last of us 1 i 2, It Takes Two, Black & white 2
9
To jeśli United krzyknie więcej to całkowicie to zamyka możliwość tego transferu. Ja tu bym się skłaniał żeby dać mniej niż te 30 bardziej. Rashford to dobry piłkarz ale nie na tyle dobry żeby w czasach biedy wywalać na niego grubą kase
5
Bastoni już gra pod niższą kwotę transferu hehe
21
Transfer idealny co by nie mówić. Chłop ma mental i umiejętności żeby zrobić tu karierę, niestety ja czuję że się obejdziemy tylko smakiem jak Inter rzuci cenę.
20
Czas bez Raphy to powinna być odpowiedź czy Rashford zostaje czy wraca do United. Chłop na 28 lat i to jest prawdziwy sprawdzian czy kupujemy nie ogara z przebłyskami czy gościa co potrafi zastąpić naszą największą gwiazdę
0
@Cule1797 bez przesady teraz jest słabo plus miał kontuzję ale ciągnął za uszy ten słaby Real mega
2
No moim zdaniem w tym sezonie Kane jak narazie jest top 1, tak samo Mbappe pomimo tego że u śmietankowych jest przed Yamalem. Ale co się dziwić jak co chwilę w meczu gdzie Yamal ma mnóstwo strat i jakaś asystę ma MOTM podczas gdy nie był zdecydowanie najlepszy na boisku.
1
No i szybki lamak niestety
0
@Veysel no nie wiem Lookman coś tam potrafi ominąć a nie tylko na pałę biec przed siebie.
2
Boli mnie że nawet nie spróbowaliśmy Lookmana wyciągnąć. 35 baniek uważam że to świetny napastnik za taką cenę. A mamy zamiast tego nieudasa rekina i emeryta
0
@Krzyniu Osihmen jest spoko ale ma nasrane w bani konkretnie
3
Ale dzisiaj chłopaki nam dali w ten smutny jak pizda dzień meczyk. Aż się zachciało żyć
1
Wchodzi Inpostor
2
Ale w ćwiercfinale to już napewno odpadną xddd
13
Beka że przychodzi Cancelo z dupska totalnie z farmerskiej ligi i daje więcej niż wielki wieczny talent Balde xD
0
Tam już tak ostro peron odjechał xdddddd to jest tak obrzydliwe że aż śmieszne. Z mocarstwa atomowego do pośmiewiska i to wszystko przez wybór jednego czitosa
25
Czyżby Kylianowi znudziły się dziewczyny z siurami?
0
@ranger3120 no już 3 tydzień i troche jesyem zmęczony szczerze mówiąc
1
Od tygodnia staram się wrócić ze Sri Lanki do domu, w końcu się udało kupić bilety przez Indie wszystko cacy przez Frankfurt i cyk strajkują piloci z Lufthansy i możliwe że mi odwołają lot do Warszawy xddddd no cóż chociaż w Europie już będę (mam nadzieję)
0
Xdddddd ta obrona dziurawa już w 20 sekundzie rewelacja
11
Szok że jak się kimś interesujemy to perez wchodzi z łapami żeby nam go zabrać. Ale tu akurat się nie ma co dziwić, Niemiec to jest topowy obrońca z rocznym kontraktem, będzie o niego walczyć połowa Europy, imo jesteśmy bez szans chyba że on tu bardzo będzie chciał przyjść. Ogólnie jeśli chodzi o perspektywy to u nas ma szanse i na trofea i na zostanie szefem defensywy
2
@fcbarcafan19 @BojanKriKicz Sri Lanka
5
@Arden @michal26 niech zestrzeliiwuja ale chociaż jak będę wracał wypoczęty
0
W niedzielę na wakacje lecę z przesiadką w Dubaju, teraz się tylko modlić żeby Czitos się wstrzymał przed przedłużaniem sobie fiuta i nie atakował jeszcze suwerennego kraju pod pretekstem programu nuklearnego.