0

@TheMugShot 98-91 w tych granicach

0

@IronSanHybrid to jak sie potrafil zabrac z pilka w polu karnym (gdy Marc musial go wyjasnic) zrobilo wrazenie

1

@Bobo25 fede valverde

1

Najwiekszy pozytyw jest taki ze zagralismy mega nie na poziomie stosownym dla takiego meczu, a mimo wszystko real nas nie upokorzyl, czyli cieszmy sie ze rywal jest słaby, bo taki real mourinho z sezonow gdy tamten real dostawal od guardioli, to ten sam real by nas dzis upokorzyl...

0

rakieta za de jonga

1

gdzie lepiej obejrzec, eleven vs canal? i wie ktos moze kto bedzie komentował?

1

top 4 zrobionych km=bernardo silva+3pomocnikow, ogolnie city zrobilo wiecej km jak real, zrobili 57km w 1polowie, dla porwnania barca wczoraj jedyne 100km w calym meczu, jak nasi zaczną biegać to wszystko sie ulozy :)

0

kurde a mam real z podporka na kuponie, ale jak przegrywac to wlasnie w taki sposob :)

4

dobry ten briethweit, brejłejt, brajłajt, brahwhłite, kurla ten nowy dunczyk z Barcelony

3

jak mozna komentowac Barcelone i nie wiedziec co trybuny krzyczą w tej minucie....

1

@Avada Kedavra @panczo@Oskar00 tak sobie przeanalizowalem na szybko Kojonkoskiego, tez uwazam go za wybitnego szkoleniowca, ale patrzac na sukcesy jego podopiecznych zdziwila mnie jedna sprawa, o ile sie nie myle, to nigdy skoczek przez niego prowadzony nie wygral klasyfikacji generalnej pucharu świata (kryształowej kuli)

1

Tak apropo skokow, wiadomo kazdy ma inną opinie odnosnie najlepszego zawodnika w historii, a kto waszym zdaniem jest najlepszym trenerem w historii?
Moim faworytem jest Hannu Lepistö, sukcesu jego podopiecznych robią wyjątkowe wrażenie :)

1

Tak sobie mysle ze Argentyna na najblizsze copa america ma całką niezłą pake, wreszcie sie pojawil ktos w pomocy (Le Colso, Paredes) do tego z przodu lekki powiew młodości (Dybala, Lautaro) + doświadczeni gracze (Messi+Aguero+Di Maria)
Gorzej z obroną ale wydaje mi sie ze i tak jest lepiej niż było jeszcze 2-3-4lata temu, ta kadra ma potencjał, az mnie ciekawi czy jeszcze za kariery Leo uda im sie złozyć jakos tą gre do kupy

0

@badej60 jestem pewny na 100% ze latem wplacimy klauzule za Lautaro

0

@Damian11 dokladnie tak samo myslalem gdy ograli rok temu w pierwszym meczu Juve 2;0

0

jak postawilem w meczu atleti kartki, to ta klopa tez sie liczy?:D

0

@matti_s od tego roku jest nowy przepis i niczemu to nie przeszkadza

0

@przroman kliknij zakładke ,,live''

1

BvB-PSG, ah ta atmosfera, na stadionie BVB, bylem na naszym meczu z nimi w fazie grupowej i naprawde nie zaluje, ten stadion jest jednym z tych które naprawde robi wrazenie :)

0

@itmustbejoke i cyk alba na lewe skrzydlo

0

@SinMistico ostatnie 2mecze 4asysty a dzisiejszy sie jeszcze nie skonczyl :)

0

@Ghotti @DanielOOL no wlasnie znalazlem w zakładce ,,konfiguracja'' ustawienie składów ale potem one nie działają w szybkich meczach;/

0

Mam pytanie odnoszace sie do fify 20, czy da sie gdzies ustawic, ze jak wchodze w opcje szybki mecz, to zawsze mam ten sam skład który ja wybieram, a nie skład który chce ,,komputer''? bo nie chce mi sie co mecz zmieniac składu...

0

@D10SLEO problem polega na tym na jakich pozycjach są wystawiani, wezmy takiego de Jonga który w ajaxie grał jako defensywny pomocnik, a czasem jako obrońca, a wczoraj obok busiego i rakiety, byl ustawiony najbardziej ofensywnie, dlatego nie dziwne że zmarnował setkę, bo on po prostu nie powinien tam nawet być

0

@NGTRX a najgorsze w tym wszystkim jest to ze mimo iz Messi jak na siebie wygląda mega słabo przez ostatnie 2-3miesiące, to i tak jest kilka klas wyzej od reszty naszych zawodników

0

@Crakitic tak bylo jest i będzie, w najlepszych momentach tej drużyny tez tak było, tylko ze wtedy praktycznie w każdym meczu byly te minimum 2brameczki z przodu

0

@myscooter wymień 10lepszych - bez sprawdzania w google :)

0

@Volk Słabsi w tym meczu na pewno nie byliśmy, ale tak-zagraliśmy tragicznie

0

@JimMorrisonFCB edit: nie musieliŚMY :)

12

uwaga znalazlem plusik :)

Arthur-gościu po wejściu na boisko zrobil mega robote, mega podanie do Roberto (sytuacja z setką Grizmana) obejrzyjcie sobie tą akcje dokladnie 99% naszych zawodników podało by w tym momencie na miejscu Arthur-a podali by do Messiego-spowolnili by akcje, Arthur napędził akcje, tam gdzie powinien miec asyste do Messiego to juz nie wspominam, świetne kółeczko wcześniej, naprawde mi sie chłopak podobał.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?